|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Problem lokacije?
30.7.2014 10:11:23   
Anonimen
Sem že enkrat zasledila na tem forumu o lokacijah, pa teme ni več. Zanima me kje se dajete dol, če se doma ne morete in imate 1000 poslušalcev. Midva sva sicer parkart šla v nek welness klub, kjer to vsi počnejo vsepovsod in so prav zaradi tega tam, vendar je stvar postala precej draga in iščeva kaj drugega. Na javnih mestih je danes že rizik, kajti vsak ima telefon, na telefonu pa kamero, do interneta pa je potem samo še stvar minutk, kar nama ni.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Problem lokacije?
30.7.2014 10:43:02   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Zanima me kje se dajete dol, če se doma ne morete in imate 1000 poslušalcev.



A to so vse mravlje in ostali mrčes, ki se vam potika po hiši? user posted image



Če bi imela tak problem s poslušalci, bi najprej razmislila, če je mogoče zadevo izvesti tišje ali ob urah, ko spijo.
Če ne, pa: avto, travniki, gozdovi in goščave, penzioni in hoteli (dnevni počitek), dogovor s kolegi za 'najem' njihove postelje ...
Ali pa bi menjala bivališče.

Ali pa bi mi bilo vseeno, ali še kdo uživa ob mojem užitku. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Problem lokacije?
30.7.2014 14:44:37   
Anonimen
Doma ne moreva, bila v globoko v gozdu sredi noči, pa je šel mimo naju nekdo... gobar sigurno ne, ker ponoči ne gobarijo, lovec tudi ne, ker mora videti kam streljati, gozdar tudi ne, ker bi bil opremljen z gozdarskimi stvarmi, ostane samo še psihopat. Bila sva tudi precej stran od ceste, tik ob koruzi, nemogoče, da bi kdo tam kdaj bil, mogoče ko sejejo in pobirajo koruzo, pa pride mimo spet nek tip v trenirki, bila v kopališču, pa pod vodo priplava nek dedi, ustavila sva lift, nekaj časa stoji, potem pa se spet pelje, ne da bi ga pognala, nekdo naju je skoraj zasačil v savni pa se ga potem do konca nisva mogla znebit, nihče se ni obregnil ob naju edino v avtu sredi polnega mestnega parkirišča... verjetno so bile tam povsod kamere... Tako, da nama je iskanje primernega mesta že postalo precej zoprno. V dnevne počitke pa ne greva, ker spet nekaj stanejo.

(odgovor članu petea)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Problem lokacije?
30.7.2014 14:47:24   
Anonimen
da ne govorim, ko sva šla pred živalski vrt v upanju, da živali ponoči spijo. Sva bila v avtu tudi sredi noči in naenkrat zagledava drkača v gatah z rdečimi krogci tik pred oknom...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Problem lokacije?
30.7.2014 15:24:21   
petea
morje, samotna plaža ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Problem lokacije?
30.7.2014 15:36:58   
josephine27
Mogoče mal čudno vprašanje ampak zakaj doma ni mogoče? Od vseh možnih lokacij je namreč edini kjer si lahko daš duška ne da bi obstajala možnost, da se kdo pojavi nepričakovano. Drugje je pa tako, da je treba vedno vzeti v obzir, da lahko kdo pride. V mladiših letih, ko sva preizkušala vse mogoče lokacije, tudi zasačili so naju na takih mestih kjer človek nikogar ne čaka. Ljudje pridejo ravno ob nepravem času in po moje se moraš kar sprijaznit s tem, če ne misliš zapravljat za dnevni počitek in podobne stvari.

_____________________________



(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Problem lokacije?
31.7.2014 10:17:22   
Anonimen
Doma ne gre, ker je prevč ušes.

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Problem lokacije?
31.7.2014 11:48:57   
mateyka
ne verjamem, da sta tako popularna, da vaju ponoči še v globokem gozdu zasledujejo voajerji user posted image in da vsi drugi že najdejo en miren plac, samo vidva sta pa vedno opazovana od pikčastih gatarjev? japajade user posted image

mogoče si ful glasna in privabiš ljudi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Problem lokacije?
31.7.2014 12:07:18   
Anonimen

v kino user posted image

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Problem lokacije?
31.7.2014 13:02:35   
josephine27
Če imata hišo v avtu v garaži se ne sliši tako zelo user posted image

_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Problem lokacije?
1.8.2014 11:49:03   
Anonimen
Probajta kdaj. Vse okrog je polno psihopatov. Enkrat pri zoo so naju zasačili kar trije in se lepo naslajali. Bilo je pa ob enih ponoči. Verjetno kje ždijo in opazujejo avtomobilske luči, ki jim potem sledijo. Neko poletje sva bila na nekem malo večjem hribu na katerega rabiš 2 uri peš. Ob lepem razgledu navzdol sva se okrog polnoči dala dol in takrat pride mimo nek pohodnik, moški seveda. Ob polnoči!

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Problem lokacije?
1.8.2014 12:17:23   
petea
Imaš pa probleme. user posted image


Očitno ti ne preostane drugega kot da - nehaš seksat.
Bo mir pri hiši.
Samo v hlačah oz. krilu bo malo bolj nemirno ...


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Problem lokacije?
1.8.2014 17:30:20   
mateyka
ok, je ena možnost, ki je nekonvecionalna, ampak bi delala. recimo da najameta garažo (saj ni ful drago na mesec), se z avtom not zapeleta (al pa ne, data not posteljo user posted image ), zapreta vrata in voila - imata privatnost. user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 1.8.2014 17:31:32 >

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Problem lokacije?
3.9.2014 11:50:15   
kalbo
Uf, mata pa težave ko dva najstnika. A pr ZOO Lj je še vedno fu.kplacuser posted image . Tole me je pa peljal ene ohoho let nazaj, k je moj Yugo vidu marsikako šumo. Drugače je pa v Mednem baje dnevni počitek čist super stvar, še ni sprobano, ker zaenkrat gre tud doma.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Problem lokacije?
30.9.2014 10:35:34   
ronja
Od vseh možnih lokacij je namreč edini kjer si lahko daš duška ne da bi obstajala možnost, da se kdo pojavi nepričakovano.

Če nimaš malih otrok, ki se zbujajo sredi noči. Kaj sem vesela, da končno spijo čez noč:D. in nisem edina:D. Ampak če maš male otroke, tako ne moreš sredi noči nekam odlutatuser posted image .

Ni mi pa jasno, zakaj je vsak, ki se sprehaja ponoči, psihopatuser posted image . Sama sem trenirala za maraton praktično izključno ponoči, ker čez dan nisem mela časa. Psičko sem sprehajala ponoči, ker je bil takrat čas za daljše sprehode. Pa nisem nikoli zasledovala nikogar.
Na srečo smo bili mladi brez placa za seks še v časih, ko ni mel vsak kamere s sabo in se za to nismo sekirali, če je pač kdo kdaj prilutal - pač greš drugam:D.

kalbo, a zato so mi policaji sledili, ko sem delala raziskovalno sredi noči in parkirala tam? Meni pa nič jasno - se peljejo za mano, parkiram, ko grem ven, pa se odpeljejouser posted image ...

Kaj pa če bi se malo manj sekirala za tisith 1000 ušes? Saj verjetno so vsi to že počeli (razen tamalih)... Praktični nasveti:
- povšter je ful praktičen, če si težko (dovolj) tiho, dober zvočni izolator, uporaben samo v določenih pozah, ampak ajde, za na postelji je super
- posteljo odmaknita od stene, da ne buta vanjo - to se res sliši
- ne sekiraj se, dokler vama kdo ne reče, saj ljudje navadno tega ne omenjajouser posted image

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Problem lokacije?
1.12.2014 10:46:00   
Anonimen
Zoo in okolice se izogibajte, ker skačejo okrog narkomani in mečejo kamenje v ljudi in avte. Pa tudi policije je zadnjie mesece polno tam okrog in kaj hitro kasiraš kazen.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Problem lokacije?
19.12.2014 11:11:53   
HuAnita
Jao?! Kaj pa če svoje decibele znižata? Ali ap ostalim ušesom nabavita čepke?
Ne vem, jaz bi še z druge strani probala rešit, že tako sem vsak večer koma, da bi še pa ob polnoči hodila 2 uri na nek hrib, da bi lahko brezskrbno tulila ko Lessie med seksom? Svašta.
Res 100 ljudi, 100 čudi :-)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?