|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Sem prepričana, da me vara
21.11.2014 11:23:37   
Tejča05
Nisem niti brala do konca, ker sem nekje na sredi začela malo zavijati z očmi, ker res ne vem zakaj bi punca morala iti do psihiatra, če se ji neki dozdeva. Se opravičujem, če bom s telim postom zgeršila nit in je pogovor šel že dalje od tega, samo vseeno menim, da tega ne potrebuje.
Tiste, ki še niste bile v podobni situaciji, težko govorite in razpravljate o tem, ker se vam niti ne sanja kako je, ko se človek enkrat znajde v taki situaciji. In ni tako simpl, da kar spakiraš kufre in greš ali pa da jih njemu, kot je to simpl tuki gor na hitro napisat, še posebej ko se ne gre za tebe. In potem za piko na i še dodat obisk psihiatra.
Psihiater sam ji ne bo znal odgovoriti ali se njen dragi možek dejansko goni okoli ali so to samo njena domnevanja, ker pri psihiatru se bo znašla samo ona ne ne tudi njen mož, ki bi lahko zagovaraj svoja dejanja (če so sploh bila).
Je pa res, da se te občutki oz. slutnje ne pojavijo brezveze.
Tudi jaz sem imela tako in to celih 10 let pa ne boste verjele sem rešila brez psihiatra in brez dokaza. Pač prišla sem do te faze, da ne zdržim več tako in sem odšla. Dokler pa tega ne predelaš, ti pa ne pomaga ne psihiater, ne dokaz, ne kladu po glavi... NIČ.
Ni tako simpl jit od nekoga s katerim si si ustravil družino in ga imaš rad, poleg tega pa si še navajen njegove bližine. In prav ta navada je tista, ki te drži skupaj. Ker si enostavno ne predstavljaš drugih ljudi v svojem življenju oz. misliš, da je nemogoče, da še s kom lahko živiš družinsko življenje.
Jaz sem imela to srečo, da sem našla nekoga, ki je sprejel tudi moje otroke in imam tudi z njim zdaj družino in ja je razlika. Tukaj nikoli nimam občutka, da je s kom bil ali da me je varal (sej ne vem lahko se motim, samo bistvo je občutek), medtem ko tam sem imela filing da je eno nategnu samo ko mi je reku da gre tankat avto.
In ja to je ta čut, ki ga pač ženke imamo in dokler avtorica tega posta ne bo sama pri sebi razčistila stvari in dejansko videla, da tako ne more živeti ne ona ne njeni otroci bo vztrajala v tej vezi. In ji ne bo pomagal noben psihiater, ker to je zadeva, ki jo more sama predelat.
Moški so pa itak taki, da nikoli ne priznajo in nikoli ne bojo pa če ga gor dobiš in z vtaknjenim notri, si bo že neki zmislu.

Tako da punce brez žalitev in nesramnosti, ker dokler niste same na tem se vam tudi ne sanja kako to je ko vam nekdo za vašim hrbtom natika rogove, ti pa se težko odločiš, da greš od njega ker ga imaš rad, ker imaš družino z njim in ker si se navadil njegove bližine.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Sem prepričana, da me vara
21.11.2014 11:56:21   
Neza007
Bravo! Sem istega mnenja, pa sem bila napadena iz vseh strani user posted image

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Sem prepričana, da me vara
21.11.2014 14:02:59   
ronja
Psihiater sam ji ne bo znal odgovoriti ali se njen dragi možek dejansko goni okoli ali so to samo njena domnevanja, ker pri psihiatru se bo znašla samo ona ne ne tudi njen mož, ki bi lahko zagovaraj svoja dejanja (če so sploh bila).
Je pa res, da se te občutki oz. slutnje ne pojavijo brezveze.
Tudi jaz sem imela tako in to celih 10 let pa ne boste verjele sem rešila brez psihiatra in brez dokaza. Pač prišla sem do te faze, da ne zdržim več tako in sem odšla.

Po moje je uškinamama mislila, da ji bi psihiater lahko pomagal pri tem, da bi prej prišla do te faze. Verjamem, da prideš tja tudi brez njega, hvalabogu! Po moje so punce mislile, da se je brezveze matrat in da če ne more nekaj spremenit, naj gre nekam po pomoč, da ji bo nekdo dal moč, da bo lahko nekaj spremenila. Tako sem sama dojela zadevo.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Sem prepričana, da me vara
22.11.2014 20:56:30   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05
Nisem niti brala do konca, ker sem nekje na sredi začela malo zavijati z očmi, ker res ne vem zakaj bi punca morala iti do psihiatra, če se ji neki dozdeva. Se opravičujem, če bom s telim postom zgeršila nit in je pogovor šel že dalje od tega, samo vseeno menim, da tega ne potrebuje.
Tiste, ki še niste bile v podobni situaciji, težko govorite in razpravljate o tem, ker se vam niti ne sanja kako je, ko se človek enkrat znajde v taki situaciji. In ni tako simpl, da kar spakiraš kufre in greš ali pa da jih njemu, kot je to simpl tuki gor na hitro napisat, še posebej ko se ne gre za tebe. In potem za piko na i še dodat obisk psihiatra.

Morda bi bilo dobro, da bi temo brala še naprej in videla, kam se je razvila.
Obisk pri terapevtu ji je bil predlagan, ker očitno sama ali ob pomoči svojih bližnjih ni znala razrešiti svojih dilem.
In če bi brala, bi videla, da je tak obisk tudi opravila in da je dobila določene odgovore na svoja vprašanja.

Razumljivo je, da razhodi niso enostavni. V končni fazi se večina od nas poparčka z nekom, ki nam v nekem obdobju predstavlja popolnega partnerja in težko je sprejeti in razumeti, zakaj in kako se stvari zalomijo ter jih ne moremo več rešiti.

Ne razumem pa, zakaj bi naj bil obisk psihiatra/psihologa ... tako nedoumljiv, kot končna postaja.
Tudi za druge težave, ki jih ne znamo sami razrešiti, večina od nas slej ko prej poišče zunanjo (strokovno) pomoč.
A bi naj bilo bolje, da nekdo naredi samomor, močno zboli ali zapade v druge težave, kot da si skuša pomagati? user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05
Psihiater sam ji ne bo znal odgovoriti ali se njen dragi možek dejansko goni okoli ali so to samo njena domnevanja, ker pri psihiatru se bo znašla samo ona ne ne tudi njen mož, ki bi lahko zagovaraj svoja dejanja (če so sploh bila).

Saj tega nihče ni trdil. user posted image
Obisk ji je bil predlagan, da lahko uredi svoje misli, svoje življenje in svoje dileme, ki jo mučijo.


IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05
Je pa res, da se te občutki oz. slutnje ne pojavijo brezveze.
Tudi jaz sem imela tako in to celih 10 let pa ne boste verjele sem rešila brez psihiatra in brez dokaza. Pač prišla sem do te faze, da ne zdržim več tako in sem odšla. Dokler pa tega ne predelaš, ti pa ne pomaga ne psihiater, ne dokaz, ne kladu po glavi... NIČ.

Tu si zapisala bistvo.
Kjer je dim, je (praviloma) tudi ogenj.
Ti si razrešila zadevo sama, ona (še) ne. Ti si predelala svoje težave sama, ona morda tega ne zmore in ob strokovnem vodstvu bo morda lažje in za celotno družino ustrezneje sprejemala določene odločitve.

Kako se bo njena zadeva dejansko razvila, pa je odvisno predvsem od nje. Lahko da bo šla po tvoji poti, morda se odločila drugače.



IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05
Ni tako simpl jit od nekoga s katerim si si ustravil družino in ga imaš rad, poleg tega pa si še navajen njegove bližine. In prav ta navada je tista, ki te drži skupaj. Ker si enostavno ne predstavljaš drugih ljudi v svojem življenju oz. misliš, da je nemogoče, da še s kom lahko živiš družinsko življenje.

Seveda ni preprosto.
Priznati tako težek 'poraz', je za mnoge zelo težko. Nekaterim tudi nemogoče.
Spoprijemati se z odzivi okolice pa tudi zna biti zelo neprijetno.
Zato ni slabo, če imaš možnost prebroditi to obdobje ob dobri podpori. Pa najsibodi to strokovnjak, prijatelji ali da si sam sebi potrebna opora.

IZVIRNO SPOROČILO: Tejča05
Jaz sem imela to srečo, da sem našla nekoga, ki je sprejel tudi moje otroke in imam tudi z njim zdaj družino in ja je razlika. Tukaj nikoli nimam občutka, da je s kom bil ali da me je varal (sej ne vem lahko se motim, samo bistvo je občutek), medtem ko tam sem imela filing da je eno nategnu samo ko mi je reku da gre tankat avto.
In ja to je ta čut, ki ga pač ženke imamo in dokler avtorica tega posta ne bo sama pri sebi razčistila stvari in dejansko videla, da tako ne more živeti ne ona ne njeni otroci bo vztrajala v tej vezi. In ji ne bo pomagal noben psihiater, ker to je zadeva, ki jo more sama predelat.

Se mi zdi, da vseh svojih dilem o tvojem bivšem še vedno nisi v celoti razjasnila. user posted image

Ne strinjam pa se, da mora to sama predelati. Seveda je glavnina odločitev in reakcij v zapletu sedaj na njej, samo meni se zdi čisto normalno, da ji skozi postopek lahko pomaga tudi kdo s svojo pomočjo, nasveti.


P.S.: Lepo, da ti je uspelo urediti svoje in otroška življenja tako, da ste sedaj vsi skupaj v novi družini zadovoljnejši. user posted image

(odgovor članu Tejča05)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Sem prepričana, da me vara
22.11.2014 21:01:22   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Neza007
Bravo! Sem istega mnenja, pa sem bila napadena iz vseh strani user posted image


Ne vem, zakaj se počutiš napadena, če se nekateri ne strinjamo, da strokovna pomoč pomeni popolno katastrofo, nesposobnost, poraz ipd.
Sama nikakor ne razumem, zakaj bi se človek mučil dolga leta, da 'odkriva toplo vodo', če obstaja rešitev, ki človeku v težavah in njegovi družini pomaga, da se čim prej postavijo na bolj zdrave življenjske temelje. Včasih je potrebno samo majhno spodbujanje ali podpora, da je nekdo sposoben spremeniti svoje življenje.

(odgovor članu Neza007)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Sem prepričana, da me vara
25.11.2014 15:39:57   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Neza007

Sploh je pa zastonj an... Ni ona kriva če ma pa desca, ki je očiten kreten...on naj gre k psihiatru, če si ne more pomagat, da mu njegov une "ponesreč" ven skače...


Če bi si lahko "pomagala" sama, ne bi bila z dvoličinim moškim, že dolgo ne.



Se r2d2 premore vecjo sposobnost razumevanja cloveskosti in empatije.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Sem prepričana, da me vara
25.11.2014 15:40:01   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
mali delež nas danes, mentalno povsem zdravih žensk, bi ob takem dvoličnem ravnanju našega partnerja postopal tako razsodno, da bi takoj šel k psihiatru, psiholugu, psihoterapevtu na posvet kako pa zdaj naprej...


Liliana,
očitno imamo različno predstavo, koliko časa traja 'takoj'. Ker avtorica piše:
IZVIRNO SPOROČILO: tecka31
Zadnja 3 leta pa je čuden,


to pa zame predstavlja nekoliko daljše časovno obdobje, v katerem pa bi se določene zadeve že lahko uredile, spremenile, razjasnile.


Kopiram še Ankino sporočilo:
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Morebitno varanje je samo simptom precejšnjih drugih problemov v vajinem odnosu. Prej posledica, kot vzrok.


Mislim, da se je tudi na to nanašal predlog Uškine mame, zakaj naj se obrne na strokovno pomoč.
Namreč, da si ustvari realnejšo predstavo, kaj se dogaja in kako reševati (morda zdaj še nevidne) izvorne probleme.


IMO je zadeva jasna, avtorica pa nima dovolj samozaupanja, da verjame lastnim obcutkom in jih vzame kot relevantne za vecje odlocitve pa potrebuje zunanjo potrditev za "zakljucek". Hoce biti 100%, hoce tocno vedeti. Ko bo to imela, bo "splavala" brez vecjih tezav.


_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Sem prepričana, da me vara
27.11.2014 11:10:03   
ronja
Potem je najbolj pravi naslov detektiv - verjetno je lažje zanjo, če nekdo drug vohuni za njim, kot če ona sama, ne bojo se sodelavci izgovarjali, ker verjetno detektivi drugače podstopajo. Verjetno je tudi lažje sprejet fotografije kot pa videt dragega, kako vkoraka v motel z drugo... Tisti detektiv, s katerim sem poslušala intervju, je rekel, da se sicer zelo redko zgodi, da bi jih najel nekdo, čigar parnter ne jih ne bi varal in da rabijo ti ljudje samo potrditev ter da jim je lažje, ko jo imajo, kar se sklada s Frodino teorijo. Meni je to logično - če ne veš, kaj naredit, je težje, kot če veš, da se je vse sesulo, ampak veš, kam dalje...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Sem prepričana, da me vara
28.11.2014 9:05:38   
Plus minus
Mogoče bi bilo dobro za začetek ločiti kaj je psiholog in kaj psihiater.
( http://sl.wikipedia.org/wiki/Psiholog
http://sl.wikipedia.org/wiki/Psihiatrija).
Eno je terapevt, drugo pa zdravnik, eni "zdravijo" z besedami, drugi pa z zdravili.

In tudi jaz se strinjam, da poiskati strokovno pomoč ni nič sramotnega in več kot očitno je, da jo avtorica te teme rabi. K psihologu lahko gre človek sam, ker je samoplačniško, za psihiatra pa rabiš napotnico, torej se moraš oglasiti pri svojem zdravniku. Sicer se mi njen problem ne zdi za psihiatra, prej za psihologa.
Upam, da ga bo rešila v svojo korist in korist otroka.

< Sporočilo je popravil Plus minus -- 28.11.2014 9:06:17 >

(odgovor članu tecka31)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Sem prepričana, da me vara
28.11.2014 10:32:18   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Mogoče bi bilo dobro za začetek ločiti kaj je psiholog in kaj psihiater.
( http://sl.wikipedia.org/wiki/Psiholog
http://sl.wikipedia.org/wiki/Psihiatrija).
Eno je terapevt, drugo pa zdravnik, eni "zdravijo" z besedami, drugi pa z zdravili.

In tudi jaz se strinjam, da poiskati strokovno pomoč ni nič sramotnega in več kot očitno je, da jo avtorica te teme rabi. K psihologu lahko gre človek sam, ker je samoplačniško, za psihiatra pa rabiš napotnico, torej se moraš oglasiti pri svojem zdravniku. Sicer se mi njen problem ne zdi za psihiatra, prej za psihologa.
Upam, da ga bo rešila v svojo korist in korist otroka.


IMO ne potrebuje strokovno pomoc, ker ji le ta ne more dati kar potrebuje - resnico, kot smernico kam in kako naprej iz trenutnega sveta sumnjicenj, nakladanj, nezaupanja, skrbi...

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Sem prepričana, da me vara
28.11.2014 10:38:58   
Plus minus

IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Mogoče bi bilo dobro za začetek ločiti kaj je psiholog in kaj psihiater.
( http://sl.wikipedia.org/wiki/Psiholog
http://sl.wikipedia.org/wiki/Psihiatrija).
Eno je terapevt, drugo pa zdravnik, eni "zdravijo" z besedami, drugi pa z zdravili.

In tudi jaz se strinjam, da poiskati strokovno pomoč ni nič sramotnega in več kot očitno je, da jo avtorica te teme rabi. K psihologu lahko gre človek sam, ker je samoplačniško, za psihiatra pa rabiš napotnico, torej se moraš oglasiti pri svojem zdravniku. Sicer se mi njen problem ne zdi za psihiatra, prej za psihologa.
Upam, da ga bo rešila v svojo korist in korist otroka.


IMO ne potrebuje strokovno pomoc, ker ji le ta ne more dati kar potrebuje - resnico, kot smernico kam in kako naprej iz trenutnega sveta sumnjicenj, nakladanj, nezaupanja, skrbi...


Jaz pa mislim, da če bi se o sebi kaj naučila s pomočjo terapevta, bi znala tudi ta problem rešit. Ker kot je že ena napisala, tudi jaz dvomim, da bi mu kljub trdnim dokazom spakirala kufre. Če pa RES potrebuje samo trden dokaz, potem naj najame detektiva, kot so ji že predlagale in stvar rešena.

(odgovor članu Frodo Bisagin)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: Sem prepričana, da me vara
28.11.2014 18:46:14   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Mogoče bi bilo dobro za začetek ločiti kaj je psiholog in kaj psihiater.
( http://sl.wikipedia.org/wiki/Psiholog
http://sl.wikipedia.org/wiki/Psihiatrija).
Eno je terapevt, drugo pa zdravnik, eni "zdravijo" z besedami, drugi pa z zdravili.

In tudi jaz se strinjam, da poiskati strokovno pomoč ni nič sramotnega in več kot očitno je, da jo avtorica te teme rabi. K psihologu lahko gre človek sam, ker je samoplačniško, za psihiatra pa rabiš napotnico, torej se moraš oglasiti pri svojem zdravniku. Sicer se mi njen problem ne zdi za psihiatra, prej za psihologa.
Upam, da ga bo rešila v svojo korist in korist otroka.


IMO ne potrebuje strokovno pomoc, ker ji le ta ne more dati kar potrebuje - resnico, kot smernico kam in kako naprej iz trenutnega sveta sumnjicenj, nakladanj, nezaupanja, skrbi...


Jaz pa mislim, da če bi se o sebi kaj naučila s pomočjo terapevta, bi znala tudi ta problem rešit.


Pri vsaki bolezni, ali njenem začetku in prvih simptomih, nam zdravnik pomaga toliko kot smo pripravljeni in sposobni sodelovati.

Enako velja za psihiatra ali splošnega zdravnika. Če bi bili sami sposobni uvida v svoja ravnanja, bi potrebovali zelo zelo malo splošnih zdravnikov.

Vsi bi zmerno jedli, se zmerno gibali, dovolj počivali in bili zmerno aktivni v svojih dejavnostih. Pa nismo, in si še za tako preprosta osnovna fizična dejanja podajamo zdravniške kljuke.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: Sem prepričana, da me vara
28.11.2014 18:49:28   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Mogoče bi bilo dobro za začetek ločiti kaj je psiholog in kaj psihiater.

Sicer se mi njen problem ne zdi za psihiatra, prej za psihologa.



ja

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: Sem prepričana, da me vara
28.11.2014 21:30:13   
Frodo Bisagin

IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Plus minus

Mogoče bi bilo dobro za začetek ločiti kaj je psiholog in kaj psihiater.
( http://sl.wikipedia.org/wiki/Psiholog
http://sl.wikipedia.org/wiki/Psihiatrija).
Eno je terapevt, drugo pa zdravnik, eni "zdravijo" z besedami, drugi pa z zdravili.

In tudi jaz se strinjam, da poiskati strokovno pomoč ni nič sramotnega in več kot očitno je, da jo avtorica te teme rabi. K psihologu lahko gre človek sam, ker je samoplačniško, za psihiatra pa rabiš napotnico, torej se moraš oglasiti pri svojem zdravniku. Sicer se mi njen problem ne zdi za psihiatra, prej za psihologa.
Upam, da ga bo rešila v svojo korist in korist otroka.


IMO ne potrebuje strokovno pomoc, ker ji le ta ne more dati kar potrebuje - resnico, kot smernico kam in kako naprej iz trenutnega sveta sumnjicenj, nakladanj, nezaupanja, skrbi...


Jaz pa mislim, da če bi se o sebi kaj naučila s pomočjo terapevta, bi znala tudi ta problem rešit. Ker kot je že ena napisala, tudi jaz dvomim, da bi mu kljub trdnim dokazom spakirala kufre. Če pa RES potrebuje samo trden dokaz, potem naj najame detektiva, kot so ji že predlagale in stvar rešena.


O sebi bi se verjetno znala kaj nauciti, pa vseeno... vse kar nas muci, vsaka stvar okoli katere nismo sigurni kaj se dogaja... ne moremo resiti samo sami s seboj. Pravzaprav je uizjemno pomembno prav to, kar ona sama, ne psiholog ali psihiater ne morejo vedeti je resnica - saj je resnica tosta, ki prevaga jezicek v smeri, da so njene skrbi bile upravicene ali da so njene skrbi rezultat morda neke bolezni.
IMO v vsakem primeru detektiva, pa ko bo vedela kaj je resnica naj presodi ali potrebuje pomoc pri "predelovanju" zadev ali ne.

_____________________________

Hlapci! Za hlapce rojeni, za hlapce vzgojeni, ustvarjeni za hlapčevanje. Gospodar se menja, bič pa ostane, in bo ostal za vekomaj; zato, ker je hrbet skrivljen, biča vajen in željan!
(Ivan Cankar)

(odgovor članu Plus minus)
Neposredna povezava do sporočila: 89
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?