|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   slabost pred izostankom?
23.1.2016 14:27:59   
Anonimen
Ojla punce! Midva sva se odločila da drug mesec začneva delat na dojenčku, je pa ena majcena možnost da se je tudi ta mesec kaj prijelo. Test delam v sredo, mi je pa že od včeraj slabo. Me pa zanima ali je kakšni bilo že pred testom slabo? Vem da v teoriji ni možno,sploh po Pušenjaku, ampak praksa je včasih drugačna :) 

Anonimna user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: slabost pred izostankom?
23.1.2016 20:16:50   
Bigmamma
Pozdravljena, jaz sem ubistvu 10 dni po odnosu vedela da je to to..bolece prsi in pa slabostuser posted image . Tako da je vse mogoce. Test sem delala po 20 dneh od odnosa in pokazal je rahel +..da nebos prehitro delala;)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: slabost pred izostankom?
23.1.2016 20:43:39   
Anonimen
hvala Bigmamma za odgovor user posted image . Upam da mi rata še malo počakat predno naredim test. V prvi nosečnosti so te slabosti prišle šele po sedmem tednu.

(odgovor članu Bigmamma)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: slabost pred izostankom?
23.1.2016 22:20:44   
Bigmamma
Ja naj bi test pokazal 19 dni po odnosu, jaz sem kupila onega iz dm-first sign mislim da je. In ja, tudi meni so se ocitni znaki nosecnosti prvic poznali nekje v 5. tednu..v drugo gre vse hitreje, tudi trebuscek hitrej raste user posted image dej sporoci ko bos delala, velja?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: slabost pred izostankom?
24.1.2016 12:13:09   
Anonimen
Ja 19 dni še ni minilo od odnosa, bo pa kmalu 14 dni od ovulacije. Test je v omari, upam da počaka še par dni ☺ slabo mi danes ni samo apetita nimam.. sporočim ☺

(odgovor članu Bigmamma)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: slabost pred izostankom?
24.1.2016 13:29:15   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

. Me pa zanima ali je kakšni bilo že pred testom slabo?


oja, jaz jih poznam kar nekaj.....ko jim je bilo kar slabo, preden so test naredile... user posted image l...saj pol, ko je bil negativen, jim je odleglo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: slabost pred izostankom?
24.1.2016 13:33:59   
Anonimen
Haha Rija user posted image sej če ne bi že dala enkrat takšnih slabosti čez potem ne bi na to pomislila user posted image

(odgovor članu RIJA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: slabost pred izostankom?
24.1.2016 18:19:33   
Amour
Meni je bilo slabo in matral me je zelodec, a sem mislila, da sem kaj cudnega pojedla user posted image ... Tisti mesec pac nisem racunala na zanositev, dejstvo pa je, da sem.noseca dobrih 16 tednov ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: slabost pred izostankom?
8.2.2016 21:32:42   
Stella83
Mene je zvečer, na dan, ko bi načeloma morala priti m, preletela slabost za par sekund. Potem sem se vsaj še 15 min čudno počutila.
V naslednjih dneh mi je pa že nagajala kislina v želodcu. Ker je bil ravno praznični čas, sem to povezovala z vso mogočo hrano :-)

Kislina mi je nagajala vse tja do 8. tedna, zdaj mi le občasno.

Aja, test sem delala šele 14.dan po izostanku:
1. Zato, ker mi je mesec pred tem tudi zamujala 14.dni, pa je bil test ves čas neg.. Nisem želela ponovnega razočaranja

2. Zato, ker Pušenjak pravi, da gre veliko nosečnosti v prvih 14. dneh naprej.. Se je zgodilo prijateljici, ko je test delala prej/ob izostanku in je bil pozitiven, čez par dni je normalno dobila m in ji je nato G rekla, da če testa ne bi delala tako kmalu, sploh ne bi vedela. Tako je bila pa precej razočarana.

No, želim ti vse dobro in čimprejšnji user posted image

(odgovor članu Amour)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: slabost pred izostankom?
12.2.2016 17:22:24   
.Taša.
Pozdravljene :)

En dan po menstruaciji sma z dragim imela odnos, naslednji dan pa se je pojavila kri ( rjavkasto - rdeča ) . Zdaj je 12 dni od tega jaz pa občasno imam krče oz me pika v levem ali desnem jajčniku. Križ me tudi občasno boli, kot pred M ampak jo pričakujem 26/27.2.

Pa še to, čez dan se mi spahuje oz. po domače riga..... tega pa prej nikoli ni bilo..

Mislite da bi lahko bilo kaj, ali je vse to psiha ?

< Sporočilo je popravil .Taša. -- 12.2.2016 17:23:17 >

(odgovor članu Stella83)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: slabost pred izostankom?
12.2.2016 17:44:30   
..noname..

IZVIRNO SPOROČILO: .Taša.

Pozdravljene :)

En dan po menstruaciji sma z dragim imela odnos, naslednji dan pa se je pojavila kri ( rjavkasto - rdeča ) . Zdaj je 12 dni od tega jaz pa občasno imam krče oz me pika v levem ali desnem jajčniku. Križ me tudi občasno boli, kot pred M ampak jo pričakujem 26/27.2.

Pa še to, čez dan se mi spahuje oz. po domače riga..... tega pa prej nikoli ni bilo..

Mislite da bi lahko bilo kaj, ali je vse to psiha ?



Jaz mislim, da je trenutno ovulacija. Je pa seveda vse mogoče

(odgovor članu .Taša.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?