|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šolska torba
27.1.2015 10:11:41   
mini86
no pa gremo tudi mi v šolo:)

rada bi si malo razdelila stroške in tako že malo ogledujem torbe..

so pa vse-govorim za fantka, temačne barve..

zato me zanima ali kje prodajajo lušne torbe živih baru in ne vratolomnih cen

sj razumem da so in spiderman, angrybirds, ninje..ampak črna nooooo

< Sporočilo je popravil mini86 -- 27.1.2015 10:12:09 >


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šolska torba
27.1.2015 14:26:24   
mate0ja
Jaz sem se kar nekaj časa traumirala koliko bo treba seči v žep za torbo. Na koncu si je začela tako ki nas je prišla manj kot 20 EUR. Klasična, za na rame, brez koles...., ojačane naramnice, podprt hrbtni del in nešteto predalov. Ima jo od začetka letošnjega leta in je še kot nova. Kupljena je bila v Müllrju nekje meseca junija.

_____________________________

Če bi rad bil srečen, BODI!!

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šolska torba
28.1.2015 15:41:49   
mini86
http://www.ebay.co.uk/itm/Teenage-Mutant-Ninja-Turtles-Large-16-Backpack-School-Bag-/121553449669?pt=US_Boys_Accessories&hash=item1c4d2672c5

a je to bolj ruzak al je lahko šolska torba

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu mate0ja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
28.1.2015 17:04:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šolska torba
28.1.2015 18:01:06   
Žabinčica
No, mi se tudi jeseni odpravljamo prvič v šolo user posted image . Pa bom izkoristila kar to temo da vprašam kaj svetujete, kakšna naj bi bila šolska torba. Mislim kaj je praktično - koliko predalov, način zapiranja, kolesca ali brez....kakšne so vaše izkušnje in na kaj bi naj bili pri nakupu torbe sploh pozoren oz. kaj bi bilo vredu da ima in kaj je odveč? Je res milijon modelov in sploh ne vem kaj naj začnemo gledat...pa da sta tudi kvaliteta in cena dobra user posted image . Bom vesela vaših nasvetov in izkušenj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šolska torba
28.1.2015 18:24:39   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: Žabinčica
No, mi se tudi jeseni odpravljamo prvič v šolo user posted image . Pa bom izkoristila kar to temo da vprašam kaj svetujete, kakšna naj bi bila šolska torba. Mislim kaj je praktično - koliko predalov, način zapiranja, kolesca ali brez....kakšne so vaše izkušnje in na kaj bi naj bili pri nakupu torbe sploh pozoren oz. kaj bi bilo vredu da ima in kaj je odveč? Je res milijon modelov in sploh ne vem kaj naj začnemo gledat...pa da sta tudi kvaliteta in cena dobra user posted image . Bom vesela vaših nasvetov in izkušenj.


Je odvisno od sistema, ki ga ima šola, npr. ali se torba nosi vsakodnevno domov ali samo za konec tedna.

Iz izkušenj - večina torb ima za potrebe prvošolcev čisto preveč predalov in predelkov.

P.S.: odpiram temo prvošolci 2015

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šolska torba
28.1.2015 18:39:16   
Žabinčica
No, to pravzaprav ne vem točno kakšen bo sistem, niti se nisem spomnila da bi to vprašala... Sicer imajo v razredih vsak svoj predal oz. poličko, to smo videli ko smo bili na ogledu v šoli.

Razen predalov, še kak drug nasvet kaj se je dobro (ali ne) obneslo?

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šolska torba
28.1.2015 18:45:00   
RIJA*
dobro, da pri nas ne kompliciramo user posted image

imel je en nahrbtnik za 10 eur z enim velikim in enim malim predalom in to je bilo to....stvari so nosili domov samo v petek, torbe pa so cel teden počivale doma.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šolska torba
28.1.2015 18:47:00   
LuLu
dovolj velika, da ne zvija kotov zvezkov in kake mape. To je važno pri šolskih nahrbtnikih. Prave šolske torbe, one štirioglate škatle, so mensezdi dovolj velike

(odgovor članu Žabinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šolska torba
29.1.2015 13:02:40   
Luns
V prvem razredu, si je izbral neko poceni ki mu je bila všeč. Sicer so jo nosili vsak dan domov samo večinoma prazno. Na sredi tretjega se mu je strgala naramnica, na hitro sva kupla kar je pač bilo in je čist fajn nahrbtnik od Target. Pa ne najdražji. Po mojih izkušnjah se s torbami čist preveč komplicira. Pogledaš da je hrbtišče primerno, naramnice da ga lahko nosi in da ima predale praktične. Letos bomo imel spet prvošolca in tud ne delam znanosti iz torbe. V vsej poplavi bomo že najdl eno.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...
BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?