|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Toplotna črpalka za ogrevanje sanitarne vode
24.2.2016 23:10:49   
Jakec_K
zdaj ko sta najina 2 "tamala" nekoliko večja je stari 80 litrski bojler premalo za ogrevanje sanitarne vode. Z ženo razmišljava o nakupu toplotne črpalke za ogrevanje sanitarne vode, najverjetneje 200 litrske. Prosiva za kakšen nasvet in pa seveda izkušnje, poraba,.... Pri sosedovih sva si ogledala eno in soseda pravi da je to super zadeva. Lp,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Toplotna črpalka za ogrevanje sanitarne vode
29.9.2016 23:31:38   
Jakec_K
A ima morda že kdo izkušnje z najemom toplotne črpalke tako kot ponuja podjetje Termo Shop?

(odgovor članu Jakec_K)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Toplotna črpalka za ogrevanje sanitarne vode
17.8.2017 10:10:01   
robista
Težko res rečem kako je z najemom, odvisno koliko časa misliš živet v hiši, ker če gledaš na dolgi rok se ti potem spet ne splača. JE pa res, da mine kar nekaj časa, da se ti strošek toplotne črpalke povrne. Cenik je zelo različen. Nam so jo naredili tukaj http://www.instalacije-strus.si/toplotne-crpalke-cenik, kvalitetno in dokaj ugodno. Je pa res ponudnikov in znamk kar precej. Sam pa nisem nikoli razmišljal o najemu. Imaš pa tudi možnosti eko subvencije, tako da se je priporočljivo mogoče še prej glede tega malo pozanimat. pa srečno z nakupom ali najemom ;)

(odgovor članu Jakec_K)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Toplotna črpalka za ogrevanje sanitarne vode
6.11.2018 11:52:21   
MCkovac
Jakec, verjetno sem že prepozen, pa vseeno mogoče komu drugemu prav pride.
Mi imamo že nekaj let toplotno črpalko pri Termoshopu. Vse b.p., moram res pohvalit njihove strokovnjake... montaža je bila hitra, pa tudi sicer so zelo prijazni in vedno pripravljeni odgvoriti na vsa vprašanja.

(odgovor članu robista)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Toplotna črpalka za ogrevanje sanitarne vode
20.12.2018 12:21:58   
lola85 RR
Tudi jaz sem malo pozna, ampak mogoče pa še komu pride prav.
Mi imamo TČ tretje leto in smo izjemno zadovoljni. Vzeli smo LG, 9kW, ogreva pa 220m2 brez težav, poleti prijetno hladi, če si tako nastaviš, seveda (talno gretje povsod).
Montirali so nam izvajalci iz Ptuja, ki so nam v štartu tudi vse razložili. Ampak sva rabila dobro leto, da sva naštudirala optimalne nastavitve. Poleg tega sem se še vrgla v raziskavo kateri električni ponudnik je najcenejši in se vsako leto prestavimo k drugemu ponudnika, ali pa že med letom, če kje zasledim še ugodnejšo ceno.

(odgovor članu MCkovac)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Toplotna črpalka za ogrevanje sanitarne vode
28.9.2020 13:42:44   
mpritr1
Glede toplotne črpalke je tukaj ogromno zapisanega: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/toplotna-crpalka/toplotna-crpalka-cena-in-eko-sklad-subvencija/

Prednosti, slabosti, preverjeni ponudniki, pogosta vprašanja in odgovori, cene, izračuni, ...

Cheers!

(odgovor članu Jakec_K)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?