|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torta s sladkorno maso
14.10.2014 18:13:13   
Brinčika
Zanima me kako prekriti torto s sladkorno maso. Enkrat sem jo že delala mislim da sem jo dala kar na biskvit gor ,je kar uspela, zdaj sem pa v dvomih ali sem jo še prej namazala s smetano. Brala sem da jo namažejo z masleno kremo preden položijo sladkorno maso vendar se bojim da bi pokvarila okus torte. Rabim vaš nasvet
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torta s sladkorno maso
15.10.2014 17:41:08   
Paštetka
Smetane nikar ne dajaj ppod sladkorno maso, ker ti jo bo stopila. Maslena masa res ni okusna, se pa na njej super zravna oz. prilepi sladkorna masa. Sicer pa nikogar ne poznam, ki bi to jedel. Itak vsi to pustijo.
Če bo pa kddo to jedel po čudežu, pa lahko pod sladkorno maso namažeš tudi ganaš.

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Brinčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pripravite dom na Veliko noč
Velika noč je posebna priložnost, ko otroke vzpodbujamo k sodelovanju pri okrasitvi doma s spomladanskim cvetjem in prip...
Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?