|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Trampolin - x-tič, Hofer vs. Hervis
31.3.2010 10:01:42   
HuAnita
Torej,
gledala sva tistega v Hoferju, me je znanka skoraj prepričala, da je fajn, ker ima 3 leta garancije, enaka cena je pa v Hervisu (z neko kartico, ki jom ima ati, pa bi bil še 10 % ceneje), s tem, da je garancija krajša, se dajo pa posamezni deli dokupiti, kom se uničijo, sosedi ravnokar novo prežo in tisto peno na robu trampolina - mi je pa to tudi prednost...
Medtem ko v Hoferju ne vem, če bodo čez nekaj let imeli le rezervne dele, ker kolikor vidim, oni imajo akcijo, in to je to, ko mine, se lahko praskaš....

Torej vaše izkušnje, mnenja....?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Trampolin - x-tič, Hofer vs. Hervis
31.3.2010 10:52:02   
Luni
mi smo ga kupili v Hervisu, 4-metrski nas je prišel 225 € (smo imeli 25% skonto), sicer je bil skoraj 300 €.  In smo zeeeeloooo zadovoljni!

_____________________________



(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Trampolin - x-tič, Hofer vs. Hervis
31.3.2010 11:29:06   
tajtaja
Tudi mi smo ga lani kupili v Hervisu. In v jeseni je bila tista zelena obroba(pena) čisto fuč, ker je pa v garanciji, smo dobili brez problema novo. Ne vem, kako bi to speljali v Hoferju????

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Trampolin - x-tič, Hofer vs. Hervis
31.3.2010 13:00:18   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

Torej,
gledala sva tistega v Hoferju, me je znanka skoraj prepričala, da je fajn, ker ima 3 leta garancije, enaka cena je pa v Hervisu (z neko kartico, ki jom ima ati, pa bi bil še 10 % ceneje), s tem, da je garancija krajša, se dajo pa posamezni deli dokupiti, kom se uničijo, sosedi ravnokar novo prežo in tisto peno na robu trampolina - mi je pa to tudi prednost...
Medtem ko v Hoferju ne vem, če bodo čez nekaj let imeli le rezervne dele, ker kolikor vidim, oni imajo akcijo, in to je to, ko mine, se lahko praskaš....

Torej vaše izkušnje, mnenja....?

Hvala.


Ne vem sicer za trampolin, ampak običajno so izdelki v Hofru odlične kakovosti. Vsekakor pa zagotavljajo tudi rezervne dele, pa tudi, če je samo enkrat na leto izdelek v prodaji. Jaz sem npr. v Hofru kupila za malega el.zobno ščetko za 12 eur in so bile zraven za zamenjat tri glave. In ima ščetka garancijo, poleg tega pa je bila k ščetki priložena naročilnica, kjer lahko naročiš dodatne glave, cena..... Tako, da glede tega so pomoje še bolj zanesljivi, ker se glede raznih reklamacij res potrudijo, mislim pa, da jih ni kaj veliko, ker mi res veliko stvari kupimo tam in jih skoraj ni tistih, s katerimi ne bi bili fulll zadovoljni.user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Trampolin - x-tič, Hofer vs. Hervis
31.3.2010 13:10:11   
smrček
Mi smo tudi kolebali med Hoferjevin in Hervisovim, pretehtal je Hervis. Vzela sva 4m na enak način kot Luni.
Drugače pa v Hoferju dobiš zraven garancijo, na kateri je napisan slo zastopnik, ki ti mora najmanj za čas garancije (in še dlje) zagotavljati rezervne dele.

Ko bo zopet topleje, ga bomo ponovno aktivirali, tako da ga pridite sprobat user posted image . Naložba vredna svojega denarja, od kar imamo trampolin je najina postelja samo še za spanjeuser posted image

_____________________________

Ja, v ponedeljek začnem hujšat. Jasno?

(odgovor članu norge)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Trampolin - x-tič, Hofer vs. Hervis
31.3.2010 13:31:37   
lucika
mi smo ga kupili v internetni trgovini silverstore. za isto ceno kot so jih imeli v hoferju.
lani je to bilo...
moj si je vzel fraj uro in šel čakat, da so hoferja odprli, dobili menda glih 5 trampolinov. je hodil prepočasi čez trgovino in ga ni dobil.
tak da nimaš kaj razmišljat, po moje jih že nimajo več. saj ne vem če so bili v ponedeljek ali so jutri. no, če so jutri, se naveži s ketno gor na vhod, pol pa šprint do škatle. drugače pa raje v hervis, ja.

(odgovor članu smrček)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Trampolin - x-tič, Hofer vs. Hervis
31.3.2010 14:10:35   
Jančika_
Mi smo vzeli Hervisovega in sicer iz preprostega razloga - noben nima časa in veselja stat pred Hoferjem ob osmih zjutraj.

(odgovor članu lucika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Trampolin - x-tič, Hofer vs. Hervis
14.2.2018 14:30:29   
Iwaa
Če še koga zanimajo trampolini, mi smo ga lani tu kupili - https://www.fitnesshop.si/trampolini in zaenkrat zgleda kot nov. Smo pa vzeli manjšega.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?