|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje za starše otrok s posebnimi potrebami
25.5.2015 16:56:03   
lucia_g
Lep pozdrav, sem študentka prvega letnika Specialne in rehabilitacijske pedagogike in delam seminarsko nalogo z naslovom OPP na forumih: dileme, stiske, debate. Zanima me ZAKAJ se obračate na forume, kakšne so prednosti in pomanjkljivosti forumov, ali je kriva premajhna informiranost s strani strokovnjakov,...
Vsak odgovor kakršenkoli je dobrodošel, zanima me predvsem vaše mnenje iz prve roke!
Iz srca se vam že vnaprej zahvaljujem in bilo bi mi v veliko pomoč!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje za starše otrok s posebnimi pot...
26.5.2015 7:58:22   
Balerina
Pozdravljena

ne vem za ostale meni je predvsem en hiter odgovor ki ga potrebujem danes ne pa šele čez dobre pol leta. Namreč če pogledam naš primer, v šoli so na za sum povedali marca in predlagali pregled pri pedopsihologu. Takoj smo šli v akcijo da ga naročimo pedopsihologi. Pa samo pri dveh na čakalni listi, da nas pokličejo in nam sporočijo datum od 20. marca, imata skupno naročanje, baje pa naj bi bili na vrsti za 1. pregled novembra ali pa še kasnje. No pri tretjem pa nas niti na čakalno listo niso vzeli. Tako da je forum sploh tispa 1. informacija ki jo dobiš, da lahko potem lažje najdeš kako knjigo in se na to temo poučiš. Če gledam mojega sina on potrebuje pomoč sedaj ne pa ko bodo že brali pa bo imel težave, padla mu bo samozavest in potem bomo na njem delali namesto 1 leto 5 let.
Aja naj bi imel pa disleksijo, prvi znaki pa so kazali čisto na nekaj drugega. Kar pomeni da niti nebi dobil prave obravnave, če nebi pravo diagnozo postavil pedopsiholog kamor pa smo šli samoplačniško.

(odgovor članu lucia_g)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje za starše otrok s posebnimi pot...
26.5.2015 12:55:22   
lucia_g
Hvala za odgovor!!

(odgovor članu Balerina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje za starše otrok s posebnimi pot...
9.6.2015 12:51:03   
suzy.a
Naša je sicer komaj v postopku za pridobitev statusa otroka s PP, vendar res zdravstvo ti ne da vseh odgovorov .Preberi si tukaj:http://www.ringaraja.net/forum/m_6183612/mpage_1/key_/tm.htm#6183674

(odgovor članu lucia_g)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje za starše otrok s posebnimi pot...
9.6.2015 12:57:39   
suzy.a
Očitno ni prijelo linka . Preberi si pod: Cepljenje Hpv stranski učinki.
Nam so ljudje veliko povedali in smo preizkušali oz. še vedno iščemo kako ji pomagat.

(odgovor članu suzy.a)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?