|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamujanje menstruacije po ET
8.10.2015 17:01:44   
nastja1
živijo. sem nova na forumu pa me zanima če je imela katera iste težave kot jaz al jim ima. namreč ET zmrznjenčka sem imela 25.9. in 1.10 bi morala dobiti menstruacijo. pozno sem imela ovulacijo ker sem v spontanem ciklusu ampak so rekli da to ni problema. no sedaj mi zamuja 8 dni in sem danes delala test in je bil negativen. sedaj pa nevem ali sem ga prehitro delala ali pa mi zamuja zaradi jamenja estime? krvni test pa imam 12.10 . user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 7:45:17   
lastovica
Meni je tudi zamujala, vendar sem imela izcedke, tako da sem predvidevala, da jo dobim. Seveda pa na vsakem testu piše, da so 99% zanesljivi, torej lahko padeš ravno v tisti 1%, kar pomeni, da si user posted image . Ne sekiraj se, če je do ponedeljka zjutraj ne dobiš, greš na krvnega. Držim pesti, da je ne bo. user posted image

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 8:54:54   
nastja1
o jz tudi upam da je nebo. samo sem prebrala da lhk da se ni primlo pa je ne dobiš zaradi estime. ah to čakanje teh 14 dni... :/

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 9:21:30   
tajazan
Nastja kdaj si pa imela ovulacijo?

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 9:34:14   
nastja1
ovulacija je bila 20.9., transfer pa 25.9. vrjetno bi na urinskem testu že moralo kaj pokazati po tem času ne? user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 9:36:20   
nastja1
ovulacijo sem imela 20.9., transfer pa 25.9. vrjetno bi po tem času moralo že kaj pokazati na urinskem testu ne? user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 10:28:28   
tajazan
Ja mislim da bi res moralo...ali pa ti res tok počasi narašča...pojdi na krvnega pa bo vse jasno kaj se dogaja

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 10:30:41   
nastja1
ja v ponedeljek ga imam sem nevem če bom sploh rabila it ker so se že začeli danes neki izcedki in mislim da nebo nič user posted image . a mogoče veste kdaj grem potem lahko v novi postopek ker nimam več nobenega zamrznjenčka? sedaj sem imela spontani ciklus samo estimo sem jemala.

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 10:50:25   
tajazan
user posted image user posted image
Težko je ko beremo take zgodbe...vem da ni lahko ampak glavo pokonc in v nov boj...

za nov postopek morajo bit 3 user posted image mimo...saj pri Rešu je tako...tako da najbolje da se čimpreje dogovoriš da prideš prej na vrsto

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 11:03:46   
nastja1
ma ja... sej bom šla v ponedeljek gor v lj pa se bom dogovorila za nov datum.. ja berem dost takih zgodb kolikokrat so ženske hodile na te postopke pa ne rata. res težko brat kaj takega. a vmes sem sama spontano zanosila in pri uz pregledu je bila gestacijska vrečka vse normalno samo ploda pa ni bilo. sreča res ni na naši strani nekaterih. user posted image

(odgovor članu tajazan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 11:48:42   
lastovica
nastja1 - Če si v GK LJ, in si imela zgolj prenos zamrzjenčka, greš lahko takoj v nov postopek - tako velja v primeru prenosa v naravnem ciklusu (ne vem kako je, če so bili tudi hormoni). Tako je pri meni. Naročila sem se v Leonišče za novo napotnico, potem grem pa takoj v nov postopek. V primeru, da je bila pa še punkcija, takrat pa se čaka 3 M. user posted image

(odgovor članu nastja1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zamujanje menstruacije po ET
9.10.2015 11:53:20   
nastja1
ja naravni ciklus je bil. o upam da je res tko da bom šla lahko takoj v nov postopek.. ker še tri mesce časat... :/ v kerem postopku pa si ti? meni bo zdej 2. puncija :/

(odgovor članu lastovica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je najboljša starostna razlika med otroki
Strokovnjaki so ugotavljali, kako manjša, srednja in večja starostna razlika med otroki vpliva na mamo, otroke oziroma v...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?