|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zamujanje menstruacije
1.5.2016 22:48:22   
deeja
lepo pozdravljene, na vas se obračam (predvsem na tiste ki ste že bile srecke nosečke) ker mi tale mesec menstruacija malo "nagaja". Vedno imam kar bolečo menstruacijo in ko se bolečina enkrat začne vem da v roku parih ur dobim M, zdej me pa že tri dni matra. Dobim bolečino ki traja okrog 3 min in popusti, nato se zopet pojavi nevem čez 2 uri in spet 3 min boli in popusti kot da ne bi bilo nič, to traja že 3 dni in za vsakič ko se pojavi bolečina sem 100% da se bo vlila user posted image . Danes me malo zbada v jajčnikih, trebuh je pa že od petka ko sem jo pričakoala napihnjen oz. ne počutim se vredu.. Je imela katera take znake ko je zanosila? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zamujanje menstruacije
1.5.2016 22:56:35   
Marčevka2010
Na začetku nosečnosti so krči nekaj običajnega, podobmo kot preden dobiš m. Jaz sem imela krče še nekaj časa pa pozitivnem testu. Lahko pa se ti napoveduje m. Nikoli ne veš. Tudi napihnjenost je v obeh primerih normalna. Šele test ti bo pokazal na čem si.

(odgovor članu deeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa po porodu je nosečnost rizična?
Najnovejša raziskava je pokazala, kdaj mora biti nosečnica še nekoliko bolj previdna, da ne ogrozi svojega zdravja in zd...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?