|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   rižev sluz od 2 meseca dalje???
1.12.2005 12:22:18   
žužu
po nasvetu pediatrinje naj bi začela dodajati malemu zvečer in zjutraj v mleko rižev sluz oziroma rižolino. sicer na škatli piše po dopolnjenem 4 mesecu. ampak, če je rekla pediatrinja, da lahko?
se morda kje dobi kak pripravek iz riža, ki naj bi se dodajal že pri 2 mesecu?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: rižev sluz od 2 meseca dalje???
1.12.2005 12:26:53   
Anonimen
Hm...ne da bi jaz vedla, ampak veliko nas je dalajalo rižolino v melko pred 4. dopolnjenim mescem..user posted image Daj pa ga noter toliko, da mleko le malo zgostiš in to je to!

Naš nik še zdaj rižolnio pije in ga obožuje!user posted image

Tak , da :Poslušaj pediatra!user posted image user posted image

(odgovor članu žužu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: rižev sluz od 2 meseca dalje???
1.12.2005 12:39:03   
Marogica
Jaz sem pri dveh mesesih otroka samo dojila, rižolino pa sem začela dajati okrog dopolnjenjega 6. meseca. PRej sem mu dala samo frutolino.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu žužu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: rižev sluz od 2 meseca dalje???
1.12.2005 14:00:31   
Andra
Od Hippa se dobijo bio riževi kosmiči, ki se dodajajo otroku v stekleničko od drugega tedna starosti dalje. Mislim, da je mislila to. Jaz sem to uporabljala in je dobra zadeva. Ko je to jedla, mi je nehala bruhat in je imela daljše presledke med obroki.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE:Koliko rižolina dati ta prvič
6.12.2005 11:28:27   
LONA13
Nejc je star 4,5 mesecev in ima že en sadni obrok, zdaj se mi pa zdi da se čez dan ne naje dosti  bi mu rada popoldan dala še mal rižolina  Koliko mu naj dam za ta prvič in kako naj potem nadaljujem???

Hvala in lp.
Lona

_____________________________

Nejc praznuje dva rojstna dneva 20.7. in 2.8.!

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RE:Koliko rižolina dati ta prvič
6.12.2005 17:20:56   
nejča
Naš Žiga je precej polival pa smo morali dodajat 2% rižolina, ki smo ga prej skuhali v vodi kot puding, da ga je lažje prebavil skupaj z mlekom. To smo začeli že pri 1,5 meseca po nasvetu pediatrov v bolnici.

(odgovor članu LONA13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RE:Koliko rižolina dati ta prvič
7.12.2005 21:42:50   
urška
riževa sluz je neki druzga kot rižolino - tko kot je napisala Andra

(odgovor članu nejča)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?