|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sankanje dvojčkov
11.12.2009 19:56:06   
minca_n
Pozdravljene,

mene pa zanima kako ste oziroma kako boste "rešile problem" s sankanjem. Boste imele ene večje sanke pa 2 sedeža gor, al dvojne normalne pa sedeže gor al mogoče 2 plastična boba pa jih zavežem enega za drugim? Jaz bom počasi diplomirala iz tega user posted image Problem je tudi v tem da bi rabila tako rešitev da bi  lahko sama obvladala sanke oz. bobe ker sem večino časa sama z njima.
Moji punčki sta stari 16 mesecev in bi se letos "sankale" samo po ravninah, vendar pa bi rada kupila nekaj takega kar bo prišlo še kasneje v poštev ko bosta že večji.

Vsi predlogi dobrodošli. user posted image


_____________________________

20.8.2008 sva dobila največje bogastvo: ob 14:58 Zoja 1400g, 39 cm in 15.23 Nia 1550g, 39,5cm
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sankanje dvojčkov
11.12.2009 20:26:24   
4pikice
http://209.85.229.132/search?q=cache:8AiZzqlUOwwJ:www.bolha.com/oglas382608623/rekreacija-sport-ostalo-sanke-za-dvojcka+sanke+za+dvoj%C4%8Dke&cd=3&hl=sl&ct=clnk&gl=si

a to kej takega misliš???

pri nas ne bomo koplicirali, res je, da imam pomagačici stari že 8 in 9 let. amak tudi sicer, če bi bila sama tako kot ti, bi se enrat z eno,enkrat z drugo peljala, sej niso to takšne razdalje. sicer sem pa nekje prebrala, da so si na dolge sani (starinske, ki jih dobiš le še a bolšjem) pričvrstili gor dva sedeža in še je bilo dovolj prostora za odraslo osebo. Pozanimaj se, kje bi lahko dobila kake dolge sani, če ti pa to tako veliko pomeni, jih daj pa delat

http://users.volja.net/maks001/masdvosed.html


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu minca_n)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sankanje dvojčkov
21.1.2010 14:36:19   
2mama
mi imamo ene malo večje lesene sanke in ene manjše. pa uporabljamo včasih oboje, včasih se pa peljeta oba na enih.

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sankanje dvojčkov
31.1.2010 21:23:36   
soni
Mi imamo dvoje sanke s sedeži, kdaj pa se peljeta tudi na enih sankah.

(odgovor članu 2mama)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjetne porodne fotografije
Porodne fotografije, ki vas bodo pustile odprtih ust.
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?