|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: Soncek17, me83
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 54 55 [56]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septemberke 201
24.9.2017 9:52:08   
Dorotheia
Hejla punce!

Tara9, še malo...user posted image

Mamice, kako ste? Mi smo vredu...naša se zdaj doji kar redno čez dan na 2 uri...mislim, da ji bolj paše po malo in večkrat (zaradi domnevnega refluksa)... me ne moti, bo verjetno kmalu večji razmak in bova lahko šli dlje naokrog. Zdaj pač grem za tisto eno dobro uro ven na sprehod in je to to. Drugače pa se ji v očku še vedno nabira pri strani. Sploh noče izginit. Čistim redno, je že cela živčna, hehe.
Drugače pa je res pridna, joka, ko je lačna ali če jo matra kupček. Zdaj jo še zvija ne več - se mi zdi, da ta izločitev kravjega mleka in mlečnih izdelkov ful pomaga (moj pravi, da je le naklučje user posted image ). Ponoči se tudi zbudi za hranjenje (ali se sploh ne zbudi čisto) in takoj zaspi nazaj - danes sem jo dala še budno v košek in je kar sama zaspala nazaj brez težav. Mi pa ponoči ful malo mleka popije in imam zjutraj joške vse težke in mi ni ok - se bo tudi to ustalilo počasi upam.

Ena me je spraševala, kdaj sem bila prvič zunaj z dojenčico - jaz sem rodila v vročini in smo že iz porodnišnice šli peš domov (porodnišnica praktično čez cesto user posted image ) + naslednji dan smo šli en kratek krog. Bolj je problem pri mamicah pomoje kot pri dojenčkih (sploh če zunaj ni zelo zelo mrzlo). Ker se moramo mamice pazit. Dojenčki gredo lahko relativno hitro na zrakec.
Zdaj smo skoraj vsak dan zunaj - vsaj kako uro. Da se malo nadihamo. Meni paše, tamali tudi.

Je pa naša pupa zelo zadovoljna v nosilki - vedno mi zaspi notri, če jo dam budno v njo. No, tudi v vozičku se ne pritožuje...tu moram edino pazit, da ne greva takoj po hranjenju, da se ji ne dviga gor, ker ne sme iti v ležeč položaj vsaj pol ure po hranjenju, drugače jo matra.

Ve še vedno dojite vsakič na eni strani ali že na obeh? Naša ima še vedno dovolj na eni strani....mleka mislim, da imam zaenkrat res dovolj no. Se vaši dojenčki kaj kregajo na joški? Naša se kak dan kar pogosto, pa ne vem, ali je to, ker se ji kaj dviguje gor - da ne omenjam da konstantno podirava kupčke in je potem vsaj malo bolje - ali pa se kar nekaj napenja in spušča res hecne zvoke (napenjanje pač) in hoče kakat (ker vsi vemo, da dostikrat kakajo, ko jejo ali takoj zatem). Bomo videli. Ker ob tem "kreganju" ful grdo sesa in se mi zdi, da veliko zraka poje še zraven.

Je pa že ful zrasla, se mi zdi, bodiji 56 ji niso nič več preveliki, so ji kar prav. Po dolžini je kakšen že malo na tesno (sploh, ko je plenička polna). user posted image

Pa ful se smeje. Zdaj ne vem, kako je s tem zavednim nasmehom - se nasmeje tudi, ko se pogovarjaš z njo ali jo nežno žgečkaš. Sin se je ful ful pozno nasmehnil zavedno. Ona je kar dobrovoljček, čeprav je bil po 3. mesecu tudi sin konstantno nasmejan otrok. user posted image

Javite se še ostale kaj.

(odgovor članu Tara9)
Neposredna povezava do sporočila: 1376
Stran:   <<   < Prejšnja stran  52 53 54 55 [56]
Stran: <<   < Prejšnja stran  52 53 54 55 [56]
Pojdi na:

Nosečnost in telesna teža
Telesna teža ne narašča enkomerno med nosečnostjo. Koliko kilogramov je prav, koliko preveč in koliko premalo?
Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!

POROD
MUREN

Kdaj ste rodile?

pred rokom (45%)

na rok (17%)

po roku (38%)

Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!