|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2019
14.1.2019 17:49:16   
sarcika81
Evo še ena septembrka (upam). Doma imamo enega 3 letnika. Vendar pred tem in za tem SS. Lani februarja pa prekinitev v 23. tednu,ker je imel najin sinčel spino bifido. Po vseh pregledih mene in partnerja,sva zopet zagledala težko pričakovabi plusek. Tko sem zdaj že na bolniški,jemljem Aspirin in Estimo. Pa stara sem 37 let. Upam,da se bom lahko do konca družila z vami

(odgovor članu ginj)
Neposredna povezava do sporočila: 26
15.1.2019 6:49:55   
*lala*
nati1989....lansko leto oktobra sem imela splav. trudiva se pa že 4 leta, vmes tudi klomifen ni pomagal, sem naredila malo premora....no tokrat je pa v prvem ciklusu klomifena uspelo. že moj drugi otrok je bil s pomočjo klomifena.

(odgovor članu sarcika81)
Neposredna povezava do sporočila: 27
15.1.2019 22:47:34   
eminna
Tudi jaz pričakujem septemberčka okoli 4.9💜 zelo rahlo črtico sem zagledala za božič in sem par dni se zadržala zase, potem pa je bilo seveda veselje ☺️ pregled imam 30.1 pri novi zdravnici, ker z mojo nisem bila zadovoljna. Upam da bom imela tokrat boljšo izkušnjo kot prvo nosečnost. Lačna sem tudi jaz non stop, diši pa mi ne nič razen pomaranče. Vsem puncam želim veliko sreče in upam da bomo vse debatirale do septembra :) 

(odgovor članu Pikapolona33)
Neposredna povezava do sporočila: 28
16.1.2019 9:29:44   
naty1989
Tako jaz sem včeraj opravila prvi pregled pri G. Dobila sem materinsko knjižico. Drugače pa je vse ok, plod je (1,1 cm)srček tudi. Zdaj imam čez 3 tedne spet uz. Danes sem pa dala še kri.

In seveda sem zelo zelo vesela, upajmo pa da bo napej še vse tako. Se še ne upam tako zgodaj preveč veselit. Seveda moramo biti skupaj do septembra in še naprej prejemati same lepe novice.
Sem pa v 7 tednu in 1.dan.
Ja pdp pa bi naj bil tudi 4.9, kot pri tebi srcika81. Ja sem še te mislila vprašati, kako to da si dobila estimo? Ker jaz sem jo tudi. Meni je rekla da za podporo. Mogoče tudi da je bolj ziher, da ne bi do česa prišlo? No upajmo da pomaga kar se da najboljše. 

Seveda upam srcika81, da bo takrat vse ok. In mi je žal za ss. 

(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 29
16.1.2019 9:34:11   
naty1989
Se opravičujem sem narobe napisala. Tako imam pdp kot ti emina. Sem vas malo zamešala,haha.

Dobrodošla tudi ti emina, je to tvoja 1.nosečnost? No vso srečo še naprej, pa da ostanemo skupaj do takrat in še naprej. Ja jaz imam tudi apetit, ampak se premzam, vsega pa res ne morem pojest, haha.

Ali ostali, vaši najbližji že vejo za veselo novico ali še čakate, da bo bolj sigurno? 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 30
16.1.2019 9:58:46   
sarcika81
Naty1989 estima pomaga pri nosečnosti. Škodit ne more,lahko samo pomaga. Jaz imam eno tableto zvečer,aspirin pa pomaga pri boljši vgnezditvi. Midva tokrat ne bova nikomur povedala do nuhalne,bom imela pa pred tem že verjetno zgodnjo morfologijo. Čakam na pregled naslednji teden,da vidim plod in srček ❤

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 31
16.1.2019 11:59:32   
eminna
Midva sva povedala samo staršem, ostalim druzinskim članom pa bova po pregledu. Hčerka bo pa sama opazila kdaj bo začel trebuh rasti :) stara je 8 let in moram reči da je bila prva nosečnost zeeelo drugacna - kot da je ni bilo. Sedaj imam občutek da že celo večnost ne spim dobro, wc cez noč ene 3x, danes mi je zmanjkovalo sape, malo vrtoglavice, modrc bo treba zamenjat v kratkem.. ☺️ Kdaj ste/boste presedlale na nosečniška oblačila? 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 32
16.1.2019 12:04:47   
DaKaNi
Hej maaamice 😊😊 . Tudi jaz danes pricenjam z 7.tednom, ampak pregled pa sele cez 3 tedne 😥😥 . Neucakana fuul 😄 .  Tako se veselem tega malega zakladeka 😍

(odgovor članu eminna)
Neposredna povezava do sporočila: 33
16.1.2019 16:52:10   
sashy
Zivjo.Tudi mi pričakujemo septembra. Natančneje 9.9.. prvi pregled imam 11.2.. nosečnost je bila pravo presenečenje, popolnoma nepričakovana in nenačrtovana. M je zamujala že 9 dni, ko sem šla le naredit test in nisem mogla verjet svojim očem. Trenutno sem noseča 6t2d in za enkrat vse ok. Z možem sva ravno kupila nov avto in hišo, ki jo je potrebno še zgraditi do konca, kar pomeni, da nas čaka še veliko dela in selitev. Vse skupaj bi bilo pa čisto obvadljivo če ne bi imela že pet otrok, tako da bo tole šesto dete in sicer 7. nosečnost, ena se je končala v 6. tednu.
Bo še precej pestro, saj sva bila z možem mnenja, da jih imava 5 dovolj, ampak je zaščita zatajila in bomo še malo večja družina. Se pa še navajam na dejstvo, da sem noseča.

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 34
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:

Bonboni proti nosečniški slabosti
V prvih tednih nosečnosti večino nosečnic spremlja nosečniška slabost, to lahko lajšate tudi z doma pripravljenimi bonbo...
Sedem razlik med nosečnostjo in PMSjem
Simptome, kot so povečan apetit, občutljive dojke in razdražljivost pogosto povezujemo s PMSjem, a zelo podobni simptomi...

Oblačila
Michonne RR

Kako pogosto kupujete otroška oblačila?