|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 27 [28]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2019
20.5.2019 20:46:07   
Mal_
Helou sonosecke😊

Kako ste? Sem kar pogresala debato z vami. Zadnje case sem tako zaposlena in brez energije... Cakata me se 2 izpita, jaz sem pa ciszo brez energije in koncentracije... Delam sedaj prakso se, in je casa res malo, doma sem popoldne itak s hcerko, dopoldne pa delam.. No ja, bo ze kako. Bom ze zgurala se to😊Sem pa bila zadnjic pro ginek urgentno ker sem dobila krce... So hvalabogu tudi minili, so mi stocili spazmex pa je blo. Mogla bi bit sicer na bolniski, ampak ker sem zadnji letnik res nebi rada teh 3 tednov prakse kar je moram se opravit, delala potem ko bom imela dojencka... Rajsi zdaj malo potrpim in diplomiram se pred porodom.. Sem pa tudi jaz rh negativna in me v juniju caka to testiranje novo. Pred 3 leti smo vse rh- avtomatsko dobile injekcijo. Tko da ce se le da ognit temu: hvala bogu haha. Drugace pa.. Sem v 24.tednu in do danes sem se zredila 10kg ze😣 tako sem nesamozavestna ratala in tok se grozno počutim.. Sej upam da kmal mine, upam da bo po porodu slo hitr dol. Kako ste pa ve kaj? 

(odgovor članu aa25)
Neposredna povezava do sporočila: 676
20.5.2019 20:53:56   
smile_1
Hojla. Ne, doma si nikoli nisem merila sladkorja, je pa odvisno pomoje tudi od tega kaj si prejsnji dan jedla. Ce je bilo veliko sladkega, baje potem mas visji cuker naslednje jutro. Jaz sem zdaj 4 tedne res pazila na vnos sladkorja (sladkih stvari nisem sploh jedla, izogibala pa sem se tudi beli moli in OH, ki ti nabijejo glikemicni indeks). 
@Mal - jaz sem danes 25t 5/7 in sem na +8 pa ze zelo pazim. Si niti nocem predstavljat kak bi blo, ce bi dala v usta vse, kar pride pod roke. Ginekologinja mi je rekla, da se bom zredila se med 5-10 kg. Jaz sem si nekako zelela do +15kg, ce uspe. Ma mesec grem gor po 2kg. Pocutje pa super, ampak sem tudi sama imela vmes mocne krce in se ustrasila, da vodi v porod. Je pa k sreci bila prebava potem tako da nisem niti sla k zdravniku, ker je po veckratnem obisku wc minilo samo od sebe. 😊

(odgovor članu aa25)
Neposredna povezava do sporočila: 677
20.5.2019 21:41:37   
Ribica **
Me veseli, da nisem sama. Jaz sem pomojem na +7 pri dobrih 22t, vsakic, ko na vago stopim, je 1 kg vec, pol pa raje ne stopam gor 🙈 moj prijazni moz mi vsak dan pove, da kak trebuh ze imam, da pri prvi sem imela takega 2-3 mesece kasneje. Ful tolazba, res. 😶 S tem da pri prvi sem imela ful lepe lase, ful so mi rastli, zdaj mi komaj kaj rastejo, se frizerka ni mogla verjet, kako malo so mi zrastli v pol leta. Res da jih lahko perem na ene 5 dni (prej vsak 3 dan), ampak to je pa tudi vse. Cisto so brez leska, nosecniskega sija pa tudi od nikoder, kvecjemu mozolji, pri prvi sem bila pa sama sebi prav lepa. Pa to vreme me jezi, se mi zdi da se akoz eno in isto in domgocasno oblacim, jakno komaj se zaprem cez trebuh, a je lahko malo topleje koncno, da lahko nosimo kratke rokave, tega imam polno omaro, z dolgimi pa vse nosim ze tri mesece non-stop. To sem danes po poti v sluzbo razmisljala, ko sem itak z levo nogo vstala, ker je tamala vstala 5.20, sla potem nazaj spat, ponoci sem se zbujala itd. Za povrh vsega me se grlo boli, pa se tantum verde ne smemo jemat, ta mi edini kaj pomaga.

Ful sem utrujena po vikendih, pa se poroko imamo v soboto, sem prica, pa se to popoldne urejam, cevlje iščem po celi LJ, pa jih se nisem nasla. Ali so salonarji ali pa sandali, balerink pa ne prodjajo vec  iscem namrec rea kvalitetne usnjene, ker me v cenejsih cevljih vse ozuli in mi niso udobne, zdaj pa sploh ne, ko me noge se v supergah bolijo. 
Evo, ena doza jamranja od mene za danes 😂 mali veselo brca ta cas, par cunjc sem mu kupila, ampak moram priznat, da je kar tezko zavit med fabtovske stvari in ne dekliske. Sem vzela vecinoma vse v rumeno-beli in temno modri, svetlo modra mi se nekako ni blizu. 🙈

(odgovor članu smile_1)
Neposredna povezava do sporočila: 678
21.5.2019 8:09:07   
Sparkles7
Ribica ** tudi jambrat je treba včasih konkretno :p Za balerinke poglej na izstopaj.si... Pred časom sem jih našla tam, ker drugače so tudi mene vedno vse obžulile

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 679
22.5.2019 12:20:31   
naty1989
Yuki

No potem nisi imela tak porod da bi ga najraje pozabila? No sem že malo pomirjena,haha. Pa so te fejst boleli umetni popadki? si imela kakšna protibolečinska sredstva ali samo masko? Malo me zanima, sej veš vseeno mi ni kako bo, pa malo zbiram informacije.

Sparkles7

Čestitke za parček user posted image . Je fajn imeti eno punčko pri tolikih moških,haha. No super, da si malo delila svojo izkušnjo. Vem da tudi po porodu ni vse idealno, enim je celo huje kot pri samem porodu. Zanima me za te protibolečinske katero so ti pa dali, če mogoče veš? pa če si jih lahko dobila kadarkoli ne glede na uro? Pa so ti veliko pomagale? Sory ker veliko sprašujem, samo me zanima kako bi se odločila, ker ne bi zmogla iti v popadke brez vsega, to bi mi bilo najbolj grozno od vsega.

Leila3

Kri sem jaz dala v 7.tednu. Zdaj si še malo hitra, si komaj v 5.tednu, meni se takrat v 5 tednu in 5 dni še ni nič videlo, razen gestacijska vrečka kot grah velika. Potem v 7. tednu se pa že lahko kaj vidi. Tako da še bo treba malo počakat, da bojo lahko kaj rekli. Glede prsi, pa so mene zelo bolele že od O naprej, sploh ponoči in zjutraj, prav skelelo me je. To je bil v bistvu prvi znak da se nekaj dogaja, čeprav takrat še nisem vedela da bi lahko bilo res to to. Je pa odvisno od vsake ženske posebej, ni rečeno da bo tebe bolelo.

(odgovor članu aa25)
Neposredna povezava do sporočila: 680
22.5.2019 12:33:08   
naty1989
Mal_

Pa jaz sem čisto ok, načeloma brez težav, nimam se kaj pritoževat, pri taki nosečnosti bi bila noseča celo življenje,haha. Samo tako žal ne gre,haha :). Edino kar me zgaga še vedno muči, se mi zdi da je vedno hujša. Zdaj bom jemala ene tablete Noacid, upam da bojo pomagale. Nekaj res rabim, ker je včasih res hudo, pa še donat ali mrzlo mleko ne pomaga več tako. Zredila sem se pa ene 5,6 kg, niti ne toliko.

Ribica**

Haha, meni pa fant pravi ravno nasprostno, ki te imaš trebuh? Pa vsi mi pravijo, trebuha pa nimaš nekega velikega. Hja tako pač je, se ne sekiram, dokler se še lahko normalno prepognem in me ne ovira je to čisto super. Jaz samo pravim, saj še bo, še dovolj velik bo :).

Hja to so pa nosečniške radosti, meni pa ni panike biti noseča, kaj pa vem, bi kar skoz bila. Če pomislim samo kaj me še čaka na koncu nosečnosti ( beri porod ), ga bi raje preskočila, če bi se le dalo :). Mi pa prehitro mineva ta nosečniški čas, bi ga z veseljem podaljšala :). Utrujena sem pa jaz tudi bolj, čeprav je odvisno od dneva pa tudi koliko imam pritiska.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 681
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 26 27 [28]
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 26 27 [28]
Pojdi na:

Prepovedana opravila za nosečnice!
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...

Alergije
Michonne RR

Ali ima vaš otrok kakšno alergijo?