|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: Sparkles7
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 32 33 [34]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke 2019
20.8.2019 17:18:00   
Malinca07
Pozdravljene punce.

Evo, jaz se za na veliko odstevam...tudi ne bi imela nic proti, ce bi ze ta teden se kaj zacelo :) v prvi nosecnosti nisem imela nobenih tezav, zdej pa zatekam, zgaga...prejsnji teden sem bila v bolnici na opazovanju, ker je imel mali povisan utrip - sreca vse ok. Se vidi, da je doma ena (pre) polna energije triletnica in nimam casa za sebe in pocitek in se res pozna na pocutju. Ampak vse zdrzimo za nase skratke male :) 
Speluzla pridna si, da lahka se tok delas. Ampak glede na to, da si se v sluzbi, imas verjetno tok bol proti ooncu septembra? Verjetno si napisala ze pa sem spregledala. Tisti seznam je pa ze nekje dalec zadaj :) 
Jaz imam koncno vse pripravljeno, sobica, lupinca, cotice, tudi kompletek za domov (hlacke s stopali, bodi kratek rokav, majcka in kapica), kozmetika...Mislim, da sem tudi med prvimi za rodit. 
Ve ko imate ze doma otrocke, kako jih kaj pripravljate na novega clana, se veselijo? Moja se veseli (v teoriji, uoam, da bo tudi v praksi ga vesela:)), se pa bojim da bo mogoce malo prevec zascitniska do njega. Ze sedaj ne pusti, da se kdo dotika mojega trebuha, ker je notri samo njen bratec.. Bomo vidli :) 
Uzivajte, danes je se mnda tale huda vrocina, potem pa bo malo popustilo.. 

(odgovor članu Speluzla88)
Neposredna povezava do sporočila: 826
21.8.2019 7:19:41   
Ribica **
Smile, meni se to bere kot pravi popadki. 😊 Mene npr prejsnjic cel porod ni nic bolelo v krizu, samo v sprednjem spodnjem delu trebuha, pa od zacetka je bolelo manj kot krci pri M, samo ko je bilo na 7 in potem 5 min, sem vedela, da je to to. Prej me je pa cez dan in prejsnji dan sem in tja malo stisnilo. Drzim pesti, da se zacne samo od sebe.

Sparkles super, bivsa sodelavka je tudi prejsnji teden rodila dvojcici, ampak so ji sprozili porod zaradi slabih izvidov. Mislim, da je imela rok tam nekje kot ti/jaz, proti koncu septembra. 
Malinca, jaz se pripravljam na najhujse, kolikor se sploh lahko pripravis, kar se tice ta vecje 🙈 res je name navezana, zadnje mesece se bolj, pol casa niti moza ne spusti zraven, sploh pri vecerni rutini, tako da ne vem, kako bo to zgledalo. Najbrz precej noro od zacetka, tako da srcno upam, da mali ne bo imel hudih krcev. Nic fajn za bolnico in super, da si zdaj doma. Pri meni se ze 14 dni vlecejo kar naprej neke tezave, zdaj so se zolcne kisline vprasljive, res sem tako utrujena od vseh obiskov dr, da imam prav dovolj vsega. V prvi nosecnosti so me bolele roke cele noci, da sem si zelela cim prej rodit, zdaj pa druge tezave, ocitno je tako namenjeno, da ti ni prevec fajn zadnji mesec 🤔😏 jaz imam se tocno en mesec do roka danes. 
Speluzla, ti si wonder woman. 😊 Jaz samo pospeseno sivam, mislim, pospeseno, tiste dve, tri ure dopoldne, ko je mala v vrtcu in ne rabim pocivat/jest/it k dr. Noge pa tudi meni zdaj dva dni zvecer zatekajo, ampak glede na to vrocino, se ne cudim. Nosim pa tako ali tako skoz natikace oz japonke. 

Neposredna povezava do sporočila: 827
21.8.2019 9:08:51   
Speluzla88
Malinca07 ja res je, rok imam šele 23.9. (uradno mi ga je sicer dala 25.9., zaradi čim kasnejše porodniške), tako da se zavedam, da bo sedaj iz tedna v teden težje... Če se ne bom počutila za delat oz. bom brez energije, bom pač šla počivat.
Ribica meni se zdite bolj ve, ki imate že kakega ali več škratov doma user posted image user posted image user posted image wonder women.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 828
21.8.2019 10:13:53   
Mal_
Hej punce.

Zdaj smo pa res ze skoraj vse cez kriticno mejo 😊 Jaz imam zadnji teden tako hudo vnetje tam spodaj, da vec ne vem kaj narest. Nardila sn eno kuro z vagisanom, ki je noznicni antiseptik, pa se je po tem vnetje se poslabsalo. Vceraj sem sla v lekarno, kjer sm hotla kupit canesten, pa mi je namesto tega prodala nek gel, ki nima nobenega ucinka! Komaj cakam jutri pregled, da pregleda in zacne zdravit to

Neposredna povezava do sporočila: 829
21.8.2019 10:19:02   
Mal_
Aja, se je pa najprej zacelo z mal bolj obilnim izcedkom bledo rumene barve, po vagisanu pa zelenkast se obilnejsi izcedek, pojavla se je pa se srbecica.. Komaj se prenasam to, koooomaj cakam da grem jutri na pregled. In glede na to kaksno vnetje mam, bom najbrs zaprosila se za test na streptokok b. Se je se katera odlocila za to? 

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 830
21.8.2019 12:15:57   
smile_1
Mal, jaz sem se testirala za streptokok. Je samoplacnisko, 65 eur in vzame bris. V roku enega tedna so rezultati. 

(odgovor članu Mal_)
Neposredna povezava do sporočila: 831
Stran:   <<   < Prejšnja stran  30 31 32 33 [34]
Stran: <<   < Prejšnja stran  30 31 32 33 [34]
Pojdi na:

Izpoved nosečnice: Utripa ni bilo ...
Po prvi nosečnosti, ki se je končala s splavom, resnično nisem želela tvegati, nam je zaupala 23-letna nosečnica Tamara....
Sedem razlik med nosečnostjo in PMS
Simptome, kot so povečan apetit, občutljive dojke in razdražljivost pogosto povezujemo s PMS, a zelo podobni simptomi se...

Počitniško varstvo
Michonne RR

Ali je bil vaš otrok vključen v kakšno počitniško varstvo med poletjem?