|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Septembrke 2019
6.1.2019 20:42:07   
ginj
Zivjo!Je ze katera zagledala plusek za septembercka? :) mi cakamo na tretjega cmrlja 😍
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Septembrke 2019
7.1.2019 12:48:54   
MartinaTaja
Ciao,

Mi zagledalo user posted image po 2 letih in po 2 spontanih splavih, ne upam, se še preveč veseliti

(odgovor članu ginj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Septembrke 2019
7.1.2019 19:27:11   
Pikapolona33
jaaa mi smo zagledali plusek dan pred novim letom.  Pričakujemo tretjega otrocka v začetku septembra. Upam, da bo vse v redu.

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Septembrke 2019
7.1.2019 19:28:08   
Pikapolona33
jaaa mi smo zagledali plusek dan pred novim letom.  Pričakujemo tretjega otrocka v začetku septembra. Upam, da bo vse v redu.

(odgovor članu MartinaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Septembrke 2019
7.1.2019 21:35:03   
Anonimen
Se pridružujem. Zagledala II. PDP je 12. 9.  Pričakujemo 4 otroka. Zelo se veselim. Čestitke tudi ostalim!!!

(odgovor članu Pikapolona33)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Septembrke 2019
8.1.2019 22:16:16   
Pikapolona33
Ojla.No se nas kar nabira. Jaz imam rok 6 septembra. Prvi pregled pa imam 30.1. Čakam da mi bo postalo slabo, ker sem prejšnji nosečnosti  8 mesecev bruhala vsak dan. Povedala sva bližnjim in zaradi narave dela sem morala povedati tudi šefom v službi. Zaenkrat se počutim v redu, razen bolečih prsi in pa občasnega čudnega občutka v želodcu. Apetit pa... joj vola bi pojedla oziroma neprestano sem lačna:( Pa ve? Kako ste?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Septembrke 2019
9.1.2019 14:10:26   
NajaaM
Cestitke vsaki posebej 😉 Pri nas je tole cisto presenecenje. Prvo smo cakali 7 let in sem bila leta na forumih ivf-ovk in tistih, ki smo iz meseca v mesec upale... Sedaj pa sploh nisva pricakovala. Tako zelo sva vesela in sem ze kar v 6. tednu. Pdp 3.9. ❤️ upam, da bo vse ok. 

(odgovor članu Pikapolona33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Septembrke 2019
9.1.2019 19:53:24   
DaKaNi
Pozdravcek tudi jaz sem zagledala plusek 😍.  Vendar imam malo tezav z gineokologom. Nazadnje sem bila ptecej razocarana z njim pri prvem otrokcu. Me je zmerjal da sem predebela za otroka itd. Najrajse bi menjala preden se narocim. Kam hodite ve? Zanima me okol.Maribora,Slov.Bistrice?

(odgovor članu ginj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Septembrke 2019
9.1.2019 22:40:53   
Michonne RR
Pozdravljene drage srečke nosečke user posted image

Želimo vam izreči iskrene čestitke ob pričakovanju vašega novega družinskega člana. user posted image

Ob tem vam izrekamo prijetno dobrodošlico tudi na forumu Ringaraja.net.

Dobrodošle ste pri sodelovanju v forumih, tudi v drugih temah, sodelovanju v nagradnih igrah, branju naših objav na spletni strani Ringaraja in podobno.

Ker želimo da se mamice in bodoče mamice med nami počutite kar se da dobro, vam želimo sporočiti še, da smo skorajda 24 ur na dan na voljo za pogovor, lahko nam pišete vprašanja v forume in tudi v zasebna sporočila.

Dobrodošle in prijetno druženje!
Ekipa Ringaraja

< Sporočilo je popravil Michonne RR -- 11.1.2019 7:22:59 >

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Septembrke 2019
10.1.2019 15:08:13   
naty1989
Čestitke vsem za +. Tudi meni je uspelo, da sem 2 črtici videla prejšnji mesec 2 dni po božiču. Po 10 mesecih neuspelih poskusov je le uspelo. Še sama ne vrjamem, da je res. Nič še ni ziher, ampak seveda upamo na dober razplet. Imam pa v torek uz.da vidijo če se že vidi plod.

(odgovor članu Michonne RR)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Septembrke 2019
10.1.2019 15:11:24   
naty1989
DaKaNi

Si pa res imela smolo z G. Pri meni je pa kr ok G. Me je vedno spodbujal, da bo uspelo. Če ne tako naravno pa s pomočjo. Nikoli ni nič teže omenjal, pa tudi nisem med suhimi. 

Sem pa iz Slov.Bistrice.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Septembrke 2019
11.1.2019 11:55:47   
Pikapolona33
Ojla nosecke! Naty ti imaš že pregled? To je pa zgodaj:) Jaz sem v 7 tednu in mi je že kar slabo, sicer ne bruham, ampak je nadležno. Prsa me se zmeraj bolijo in Špika me v spodnjem delu trebuha- popolnoma nosecniske težave. Pa ve kakšno je kaj počutje? Glede ginekologov. Jaz sem ga sedaj zamenjala, ker je včasih dajal take pripombe, da mi ni bilo ravno lepo. Me je minilo in upam da bo ta boljša. Je pa ravno včeraj bilo po televiziji, da primanjkuje ginekologov.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Septembrke 2019
11.1.2019 12:09:09   
DaKaNi
Jaz imam pregled 11.2 dopoldan. Me pa zelo skrbi in srcno upam da bo vse okej. Skoz imam neki obcutek da ne bo srcka,ali ploda ali karkoli. Nimam pa nobenih drugih znakov kot bolece prsi, pa spikanje v jajcnikih. Pa res se ful dobro naspim zadnji teden,pa tudi takoj zaspim ,ko prikobacam v posteljo. To mi je pa res zakon! 😋😋Slabosti pa... ni ne sluha ne duha o tem 😄

(odgovor članu Pikapolona33)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Septembrke 2019
11.1.2019 12:42:37   
Pikapolona33
Dakani ne razmišljat o tem da ne bo slišati srčka. Čeprav sem tudi jaz včeraj šefico spraševala kaj se zgodi če splavim,koliko mi pripada frej dni. In je šefica cist ven padla, da kaj mi je, kakšne vn dajem.:) Žal tudi take misli so prisotne. Moje spanje je pa katastrofa. Če zvečer zaspim se ponoči ob 2,3h zbudim in buljim v luft, ali pa zaspim šele ob 2h zjutraj in potem sem popolnoma nenaspana čez dan, kaj bo šele ko bo trebušček rasel...

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Septembrke 2019
11.1.2019 13:42:32   
NajaaM
Jaz imam pregled 29. in pomojem se bo norooo vleklo, saj je tudi mene ful strah, da bi bilo kaj narobe (srcek, IMN,...), kajti se vedno ne morem cisto verjet, da se mi to resnicno dogaja 💖 Ampak ja, vse bo v redu z vsemi!!! S svojo ginekologinjo sem pa jaz zelo zadovoljna. In vem da bo presenecena, ko bom prisla po vsemu trudu in umetnih, da je pa tokrat uspelo naravno. Malce sem ze razmisljala, da bi sla nekam samoplacnisko pogledat srcek, saj se pri 6 tednih ze vidi. Ampak bom probala zdrzat hehe 

(odgovor članu Pikapolona33)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Septembrke 2019
11.1.2019 14:55:24   
DaKaNi
Hvala Pikapolona, se trudim odmislit in msilit na malo pikico,ki raste v meni. Kako pa se cuvate v sluzbi? Jaz se odrecem vsakemu dvigu,ali tezjemu delu,ceprav ga imam veliko. Namrec pri meni je bilo tako. Trudila sva se 10 mesecev pa nic. Nato sem sla decembra k bioenergeticarki,ki mi je rekla da mam zelo nezna rodila in nepripravljena in da mi bo pomagala fa bo. In glej ga zlomka plusek je tu. Vendar mi te besede da je vse tako nezno in nepripravljeno malo prihajajo v skrbi,pa vendar pozitivno razmisljamo! 
Javite kako bo na pregledih!!!❤❤

(odgovor članu Pikapolona33)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Septembrke 2019
12.1.2019 11:04:43   
naty1989
Pikapolona33

Ja kr hitro imam pregled, hvala bogu. Verjetno zato, ker sem iz manjšega kraja in se bolj zavzamejo. V bistvu sem že imela ultrazvok, ker sem bila naročena še od meseca prej, ko še nisem zanosila. Takrat je bilo mišljeno, da počakam na M in začnem jemati clomid. Nato pa da preko uz vidijo kako se jajčeca razvijajo, ko je vzpodbuda. No potem pa tisti dan ko bi naj imala uz sem šla do sestre, povedala da ni M že cel teden in me je kr na uz normalno dala. No potem sem še G povedala da ni bilo M in je kr rekel da je nosečnost. Nato je pogledal in ja bila je vrečka. Ploda še pa ne, ker je bilo prehitro. Pač nekako tako se je razletalo vse. Zdaj ker sta pri nas 2 moška eden na uz eden pa za preglede. Mi je tisti na uz rekel da pridem čez 3 tedne. Vmes pa da imam še pri drugem pregled. No ta mi je pa nazadnje rekel, da ga zanima kako je s plodom in da je bv čakat 3 tedne. No in tako imam že uz. 

DaKaNi

Ja so kr strahovi, ti vrjamem. Tudi meni se zdi, da bom prišla tja in bo vse nekam izginilo,haha. Pa bojo čudno gledali. Ampak upajmo na najboljše, da se izteče kot se mora. Mene je pa bolj kot tega strah kake krvavitve. To bi mi nočna mora bila. Ah raje ne razmišljam o tem preveč. Verjetno bi bil ful šok in panike. Ko ne veš najbolj kaj naredit pa strah te je...

Drugače pa sem čisto normalna. Slabo mi niti ni, mogoče kaj rahlega. Spim normalno, apetit pa da bi celega bika pojedla, pa bolj utrujena sem.

(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Septembrke 2019
12.1.2019 20:12:27   
naty1989
Drugače se pa čuvam ja. Ker ni lahko kar čez noč otroka dobit, je potrebnega kr truda in res nočeš da se vse izjalovi po mogoče moji krivdi. Ampak pravijo da je verjetnost za splav bolj zaradi kromosomskih napak kot zaradi težkega dvigovanja. Ampak vseeno, ni dobro pretiravati. 

Tudi pri meni je bilo enako dakani, 10 poskusov nič, zdaj pa je. Pa kar tako naenkrat. Niti pričakovala nisem več tako, kot prej.

Sej to je čisto normalno lepo uspelo, 1 leto pravijo. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Septembrke 2019
12.1.2019 22:57:43   
Anonimen
Še ena septembrska, PDP je po spletnih izračunih 22.9., tako da je šele 4. teden. Drugi otroček, tretja nosečnost, prva se je končala s SS pri 9T, tako da se zdaj veselim bolj zadržano in upam, da bo vse ok.
Od znakov so cel teden že prisotni krči kot pred/pri M oz. je tak nelagoden občutek v področju maternice, sem in tja malo špika v jajčnikih. Po O sem imela rjav izcedek, tudi v času vgnezditve, upam, da bo zdaj s tem mir.
Ima še katera krče? V prvi nosečnosti jih ni bilo, takrat sploh vedela nisem, da sem noseča, apetit super, pa se ni ok končalo, v drugi mi je bilo slabo od 6. do 12. tedna in tudi krče sem imela pred izostankom M, potem pa ne več, ampak niso bili tako moteči kot ti zdaj, lahko pa da sem že pozabila. user posted image
Za prvi pregled še nič ne vem, ker je bil test pozitiven šele v petek, tako da imam še čas.

Naty, čestitke, da vama je uspelo in srečno naprej! Nama je tokrat v prvo, pa sva isti letnik, tako da tudi po 30. se še da user posted image Se spomnim, da so bile ene debate na to temo na eni drugi temi enkrat. :)

Ostalih še ne "poznam", jaz bom pa do NS še anonimna, dokler še ostali ne vedo. Zaenkrat ve samo mož, prijateljica in dve sodelavki. Nobenih sprememb še nisem uvedla, sem pa že cel teden bolj utrujena, kar mi je neverjetno, da bi že zdaj vplivalo, pa vonj imam še bolj občutljiv kot sicer. Ostalo še pride.


user posted image

(odgovor članu naty1989)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Septembrke 2019
13.1.2019 11:21:51   
*lala*
Zdravo😊Ekola se ena z pluskom na testu 😄 moja 4ta nosecnost in tretji otrocicek. Po dolgih 4 letih cakanja in cakanja...tocno leto nazaj sva se razveselila ampak se je zal v 11t vse skupaj koncalo.  😔 zdej pa upamo in stiskamo pesti.Znaki so, obcutljice prsi, koza pa je katastrofa 😤 malenkost cutim pa tudi slabost ampak se ni pretirano...naj bo tako se naprej 😉 ajaaaa pa samo spala bi.
Cestitke❤ vsaki in vse dobro do konca.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Septembrke 2019
13.1.2019 18:44:59   
DaKaNi
Dobrodosle tudi v mojem imenu! Upam da pridemo vse lepo skozi do 9.ga meseca. Mene tudi precej boli v podrocju jajcnikov,to me malo skrbi. Ostalo zaenkrat BP. Mi je pa med.sestra priporocala da se do prvega pregleda odpovema spolnim odnosom,tako da upam da bo vse ok! Lp

(odgovor članu *lala*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Septembrke 2019
13.1.2019 21:48:25   
metkkkka
Pozdravljene. Sem 33 letnica, mama dveh fantov, stara sta 11 in 6 let. Miklavž se je odločil, da nam tokrat podari eno nenačrtovano darilo in tako smo kmalu po Božiču izvedeli, da bomo postali 5-članska družina, seveda, če bo vse po sreči. Priznati moram, da se še vedno navajam na to novico in moje novo stanje. Nisem se še čisto sprijaznila, saj sva se dogovorila, da bova imela dva in sedaj, ko sta oba že kar velika, smo živeli precej sproščeno in mirno življenje, imela sem precej prostega časa, končujem faks in imam tudi novo službo...  PDP bo po mojih izračinih  2.9., pregled imam pa naslednji petek, 18.1.19... Srečno vsem nosečkam :D


(odgovor članu DaKaNi)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Septembrke 2019
14.1.2019 10:11:05   
naty1989
Anonimen

Čestitke za uspeh, pa še v prvo, to je pa res super. Žal mi je za ss. Ah na žalost je res tako, da je veliko tega, pa nas je kar malo strah. Za mene je to prva nosečnost, tudi se še navajam na vse. In sem tudi še raje malo zadržana, ker ne vem kaj še bo. Pač pripravljena sem na vse, a močno držim pesti in upam da bo lepo šlo skozi. Brez večjih težav seveda. Pa preveč ne želim razmišljat o slabih stvareh. Včasih pa kar pozabim da sploh je kaj,haha. Drugače počutje je ok, malo sem bolj utrujena kot ponavadi, bi tudi veliko spala. 

*Lala*

Tudi tebi čestitke za +. In enako mi je žal za ss. Pa je že dolgo od tega? No vsekakor upajmo da nam bo ta nosečnost vsem nam naklonjena in da nobena ne bo imela težav. Da bi vse teklo kot mora. 

Metka

Čestitke še za tretji +. No vidiš kako lepo te je miklavž oz.božiček presenetil. Pa saj to je odlično več vas bo boljše bo. Tudi jaz se še navajam, je le vse prvič. 

(odgovor članu metkkkka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Septembrke 2019
14.1.2019 10:17:45   
naty1989
Anonimen

Ja tudi jaz imam take rahle krče. Je nekako tako kot pred M, samo da bolj blago. No imam tudi občasna špikanja. Ko sem bila pred M še, no ko sem še čakala M sem imela te krče bolj izrazite, zdaj pa niti ne. To je tako pač da veš da se nekaj dogaja bolj. Bolj se mi zdi kot da si skoz napihnjen. 

A res nisi imela nič krčev pri prvi nosečnosti? Prav nič niti minimalnih? To je pa čudno ja. Ker če nam nekaj raste not v trebuhu, bi že morale nekaj čutiti, vsaj 1%. Ja no, mogoče pa vse ne čutimo enako, kaj pa vem. 

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Septembrke 2019
14.1.2019 11:59:32   
Pikapolona33
Jej vedno več nas je!Tudi moja nosečnost je tretja, no v bistvu četrta, vmes sem imela splav. Tako da imam doma že dve zdravi punčki stari 9 in 5 let. In tudi midva tako kot ti Metka nisva imela namena imet se enega, pa sva se na hitro odločila se za enega in jupiiii...Sem pa trenutno doma, mi je kar dobro slabo, vsaj zjutraj, popoldne je v redu.

(odgovor članu naty1989)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?