|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sex med nosečnostjo - PROSIM ZA POMOČ
15.10.2005 12:53:55   
Anonimen
Čao - Čao vsem user posted image !

Mene pa zanima samo nekaj. Ali vas ni nič strah, da bi bilo karkoli narobe z vašo bebiko? Mogoče je to malo čudno vprašanje!
Ampak mene je malo strah. Zdaj ko sem v 30 tednu nosečnosti, sva z mojim mogoče samo 2x v celi nosečnosti imela spolni odnos. Jaz se ne morem sprostiti, ker skos pomislim na bebiko. In pol tudi ni tako lepo oz. spročeno. In zato se mi moj ljubi zelo smili user posted image , user posted image , user posted image .

Povejte mi, kako se naj otresem tega strahu? A je mogoče še katero strah? Kako ste ve sproščene ob tem?

Prosim svetujte mi!




  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sex med nosečnostjo - PROSIM ZA POMOČ
15.10.2005 12:58:26   
ZARA
Ne vem. Tega "strahu" al kaj je to, se ne moreš otrest (vsaj jst se ga nisem) dokler ne rodiš...men je blo seksat totalno mem...
lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sex med nosečnostjo - PROSIM ZA POMOČ
15.10.2005 13:06:30   
Anonimen
Oj!

Hvala bogu, da nisem edina, ki jo je strah imeti spolnih odnosov med nosečnostjo. In moram še rečt, da je tudi moj ljubi zelo potrpežljiv, kar se tega tiče. Me razume. Ampak, bi mu vseeno ustregla. Zdaj, da mu delam nekaj kar bi mu lahko jaz njemu, pa njemu to sploh ni všeč oz. on ni sproščen v tem. Je zelo vzdržen oz. se zadrži kar se tiče spolnih odnosov.

Saj pol po nosečnosti bo to čist druga pesem, samo zdaj pa jaz sploh ne morem.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sex med nosečnostjo - PROSIM ZA POMOČ
15.10.2005 13:16:20   
ZARA
Normalno, da nisi edina, jih je še kar nekaj...takih primerov je kar veliko...
Ene nebi nič, ene bi pa skoz. Tako to je. In super, sploh če te partner razume...

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sex med nosečnostjo - PROSIM ZA POMOČ
15.10.2005 13:27:11   
Jančika_
Jaz sem bila ena izmed onih drugih - uh, kar naprej bi. Razen prve tedne, ko mi je bilo slabo za umretuser posted image . Sploh nisem nič na malega mislila pri temuser posted image .

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sex med nosečnostjo - PROSIM ZA POMOČ
15.10.2005 15:30:58   
Anonimen
Jaz pa mislim, da otročku ne more nič škodit seks tudi proti koncu nosečnosti (če je nosečnost zdrava seveda). No, vsaj jaz se tega ne bojim. Sem pa mnenja, da je treba bit bolj nežen, da dete nima glih občutka, da je vihar, če mu preveč razburkaš plodovnico.user posted image  Pa saj smo poti koncu že preokorne za kake hude akrobacije. Jaz sem že zdaj kar okorna ratala, pa imam še 3 mesece do konca.

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sex med nosečnostjo - PROSIM ZA POMOČ
15.10.2005 15:48:23   
nina g
Ko sem bila prvič noseča sem imela enake občutke kot ti, strah, da ne bi bilo kaj narobe z otrokom nisem se mogla sprostiti in moram reči, da je bil tudi partner zelo potrpežljiv.V drugi nosečnosti je bilo čisto drugače, ker nisem imela takih težav kot prvič takrat ko sva imela spolne odnose sva počela nežno in previdno. Zato brez strahu res pa je, da se ti na koncu skoraj ne da več zaradi prevelikega trebuha in ostalih dejavnikov. Zato bo pa po porodu toliko boljše.

_____________________________

Nina

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sex med nosečnostjo - PROSIM ZA POMOČ
15.10.2005 15:54:30   
Anonimen
Meni je pa celo moja G večkrat rekla, da kar naj, in to čimvečkrat user posted image  pa tudi smo...veš kaj, dojenček je tako deleč notri, pa tako zaščiten, da ni panike. Sej mož se ti pa tud ne meče po trebuhu, a ne user posted image  Sicer, če te je strah...no, ja...jaz sem vsekakor ZA, ker pol po porodu traja dva meseca, da si pripravljena za akcijo....pa še libido se kar nekam izgubi user posted image  vsaj meni se je.

(odgovor članu nina g)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sex med nosečnostjo - PROSIM ZA POMOČ
15.10.2005 17:03:08   
FRAČAFELA
Midva sva tako v prvi, kot tudi sedaj v 2.user posted image veselouser posted image .
Zavedaj se, da je otroček v tvojem bušiju varno spravljen, in da se mu ne more nič narediti.Le počasi, nežno z občutkom.
Sicer pa ne vem, kako zdržiš/ta(ti in on).Mene namreč v user posted image hormoni tolk vržejo, da bi vsaj 2x na danuser posted image user posted image user posted image . Prvo kar je bilo, sem mu rekla, da sedaj bo pa spet user posted image bogi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?