|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sončeve solze
5.12.2008 23:10:08   
nanč
ste gledale ravnokar film?Jaz sem brez besed,ne morem niti jokati.Sem se zelo zamislila v kakšnem svetu živimo in kaj od njega pričakujemo.Z čem vse nepotrebnim se obremenjujemo!!
Če ste film zamudile vam ga priporočam!



_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sončeve solze
6.12.2008 0:12:07   
sanja nk.
ja nepozabna sta predvsem glavna igralcauser posted image
drugače je pa film vreden ogledauser posted image

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sončeve solze
6.12.2008 7:00:34   
caillou
Sem ga začela gledat, pa me je napeti občutek odvrnil od njega. 

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sončeve solze
6.12.2008 9:04:55   
naja17
Grozno! Ubijajo me te filmi... Na podobno foro je Krvavi diamant, kjer mi je srce počilo od žalosti... Hotel Ruanda iz tega rozloga sploh ne upam gledati...

Grozno je kar se dogaja, kakšni smo ljudje... Da je nekdo sposoben take zlobeuser posted image  Ni mi jasno...

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sončeve solze
6.12.2008 9:07:16   
Blueeyes
uuu, Krvavi diamant ih Hotel Ruanda sta bla tud men všeč.. prov žalostna filma... Sončeve solze pa še nism gledala... kaj je to za en film??? a je bil na TV al je v kinu?? pa original naslov?? 

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sončeve solze
6.12.2008 9:09:29   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Blueeyes

uuu, Krvavi diamant ih Hotel Ruanda sta bla tud men všeč.. prov žalostna filma... Sončeve solze pa še nism gledala... kaj je to za en film??? a je bil na TV al je v kinu?? pa original naslov?? 
Tears of the Sun

(odgovor članu Blueeyes)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sončeve solze
6.12.2008 9:15:17   
Blueeyes
no, to sem pa gledala... fajn film .žal vedno poznam film samo po original naslovu, ker te slovenski podnaslovi so ponavad kr neki ... redko kdaj da prov prevedejo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sončeve solze
6.12.2008 10:43:11   
sanja nk.
ja to je res , redko keri film zadanejo z prevodomuser posted image , nekateri so res smešniuser posted image

(odgovor članu Blueeyes)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sončeve solze
6.12.2008 10:48:01   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Sem ga začela gledat, pa me je napeti občutek odvrnil od njega. 


To se je meni zgodilo pri Krvavem diamantu. Enostavno nimam več moči gledati takih filmov.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sončeve solze
6.12.2008 10:59:33   
sanja nk.
kaj ni napetost v filmu nekaj najboljšegauser posted image user posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sončeve solze
6.12.2008 11:08:10   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: sanja nk.

kaj ni napetost v filmu nekaj najboljšegauser posted image user posted image


Odvisno za kakšno vrsto napetosti gre ... jaz psihično nisem mogla več gledati Diamanta, ker me je dobesedno zvilo ob enem prizor. Je pa res, da sem trenutno tudi v takem psihičnem stanju, ko sem sposobna samo božične pesmi poslušati, vse ostalo me psihično čisto zvijeuser posted image

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sončeve solze
6.12.2008 11:09:14   
sanja nk.
ja no potem je bolje res da takih filmov ne gledašuser posted image


(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sončeve solze
6.12.2008 12:12:06   
anckabancka
Ja, hud film. Men je bilo čez nekaj časa tudi žal, da sem ga začela gledat.

Drugače pa večkrat pomislim kakšno srečo imam, da živim v civiliziranem svetu. Da se ne bojim da mi bojo otroci pomrli od lakote, da me bodo sovražniki pobili, da lahko obdarujem vse, ki jih imam rada, da imamo kje živeti, kaj oblečti... user posted image Res smo srečkoti, ker nismo rojeni kje na kakem drugem koncu sveta.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sončeve solze
6.12.2008 12:46:57   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: anckabancka

Ja, hud film. Men je bilo čez nekaj časa tudi žal, da sem ga začela gledat.

Drugače pa večkrat pomislim kakšno srečo imam, da živim v civiliziranem svetu. Da se ne bojim da mi bojo otroci pomrli od lakote, da me bodo sovražniki pobili, da lahko obdarujem vse, ki jih imam rada, da imamo kje živeti, kaj oblečti... user posted image Res smo srečkoti, ker nismo rojeni kje na kakem drugem koncu sveta.



Res je. Jaz sem 2t nazaj spoznala Toma Križnarja in si ogledala njegov film Da fur - vojna za vodo, me je čisto pretreslo. Priporočam ogled. Krvavi diamant in Hotel Ruanda sta tudi mene zelo pretresla.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: sončeve solze
7.12.2008 9:29:44   
Blueeyes
jaz pa fuuuuuuull rada gledam take filme... kakšnih limonad in podobnih stvari ne maram gledat... se pa tud jz ob gledanju takih filmov zavem, kok sem drečna da živim kjer živim user posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: sončeve solze
7.12.2008 9:45:09   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Lianna

Krvavi diamant in Hotel Ruanda sta tudi mene zelo pretresla.


Še en tak grozovit film na isto temo je Shooting dogs. Jokala ko zmešanauser posted image

(odgovor članu Lianna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: sončeve solze
7.12.2008 22:27:43   
ni kej
Tega sem jaz tud gledala, groza.Ruande pa nisem mogla gledat do konca , sem šla kar spat, pa oba otroka sem dala na sredino.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: sončeve solze
8.12.2008 14:33:59   
marjetica23
res je bil grozliv filmuser posted image

(odgovor članu ni kej)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?