|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spontani splav 2020
11.2.2020 21:53:43   
Srečka138

IZVIRNO SPOROČILO: metmaris159

user posted image
Jaz vam pa sporočam da če se 2 različna testa nista zmotila da potem čez vikend ne bo tečke.

Bravoo cestitke 🤗❤ srecno novim zmagam naproti ❤🐞

(odgovor članu metmaris159)
Neposredna povezava do sporočila: 226
12.2.2020 22:37:51   
Bodoca mamica1
Punceeee moram vam pisati, ker me je vasa zgodba res prizadela. Vesela sem ko vidim, da ste ze veliko bolje in srcno ter iskreno upam da se mi spet pridruzite. Forum je sicer kr mal zamrel 😢.  Zelela sem vas pozdraviti in vedite da smo se nekateri, ki kljub vsemu se vedno pomislimo na vas🍀❤🥰
Metmarissss tvoj test nosecnosti me je pa res razveselil. Drzim pesti, da bo vse vredu in da bo oktobra privekal 3ji otrocek 🥰🥰 cestitkeeee ❤
P.s. upam da ni kera huda, ker sem se vam malo vmesala 🙂

(odgovor članu Srečka138)
Neposredna povezava do sporočila: 227
13.2.2020 3:41:31   
metmaris159

IZVIRNO SPOROČILO: Bodoca mamica1

Punceeee moram vam pisati, ker me je vasa zgodba res prizadela. Vesela sem ko vidim, da ste ze veliko bolje in srcno ter iskreno upam da se mi spet pridruzite. Forum je sicer kr mal zamrel 😢.  Zelela sem vas pozdraviti in vedite da smo se nekateri, ki kljub vsemu se vedno pomislimo na vas🍀❤🥰
Metmarissss tvoj test nosecnosti me je pa res razveselil. Drzim pesti, da bo vse vredu in da bo oktobra privekal 3ji otrocek 🥰🥰 cestitkeeee ❤
P.s. upam da ni kera huda, ker sem se vam malo vmesala 🙂

Hej. Hvala. Sem vam mislila prit povedat veselo novico. Samo sem mislila se mickeno pocakat. Lepo da si prisla pogledat. Drugace pa sem zdaj delala 2 testa. Ja res ob 3.30 ponoci. Ja ne da mi mira in ne morem verjet. 

(odgovor članu Bodoca mamica1)
Neposredna povezava do sporočila: 228
13.2.2020 15:01:19   
metuljčica12
Meetmaris cestitke. Drzim pesti da bo vse ok do porpda in se dlje.

Dobila sem M. Prisla je 33 dan po splavu. Bila je 2 mocna in kar boleca. Kontrole ta mesec ne bo pri gin. Sem mogla it na nujno operacijo ocesa.Je sedaj vse na kupu. A tudi to bomo dali cez.Upam sneezka da su dobila M.Bodoca mamica,lepo da si se oglasila. Upam da je vse ok.

Neposredna povezava do sporočila: 229
13.2.2020 19:58:40   
metmaris159

IZVIRNO SPOROČILO: metuljčica12

Meetmaris cestitke. Drzim pesti da bo vse ok do porpda in se dlje.

Dobila sem M. Prisla je 33 dan po splavu. Bila je 2 mocna in kar boleca. Kontrole ta mesec ne bo pri gin. Sem mogla it na nujno operacijo ocesa.Je sedaj vse na kupu. A tudi to bomo dali cez.Upam sneezka da su dobila M.Bodoca mamica,lepo da si se oglasila. Upam da je vse ok.

Hvala. Upam tudi jaz. 

(odgovor članu metuljčica12)
Neposredna povezava do sporočila: 230
14.2.2020 11:35:53   
Sneezka
Metmaris čestitke in želim ti leepo in zdravo nosečnost😉 

Jaz pa sem včeraj dobila M...tak močno in take bolečine da groza. 😐 Bodocamamica lepo da si se zmisla na nas. Res dosti avgustovk nas je imelo smolo..in upam da tudi nas cez nekaj časa čaka sreča. Jaz še zaj 1 mesec počakam..ob prvem dnevu naslednje M se moram naročiti na kontrolo k G. Potem pa veselo na delo😊

Neposredna povezava do sporočila: 231
17.2.2020 9:10:42   
Srečka138

IZVIRNO SPOROČILO: Sneezka

Metmaris čestitke in želim ti leepo in zdravo nosečnost😉 

Jaz pa sem včeraj dobila M...tak močno in take bolečine da groza. 😐 Bodocamamica lepo da si se zmisla na nas. Res dosti avgustovk nas je imelo smolo..in upam da tudi nas cez nekaj časa čaka sreča. Jaz še zaj 1 mesec počakam..ob prvem dnevu naslednje M se moram naročiti na kontrolo k G. Potem pa veselo na delo😊

Tudi moja prva M po ss je bila obupna, krci taki kot sem jih imela pri ss (za umret boleci, kaksni so sele tapravi popadki), in prve dva dni tako mocna da skoraj nisem dohajala vlozkov menjat (1 ura pa je bil ze cisto poln).
Kako ste kaj punce? Metmaris si se ze narocila pri G na pregled?

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 232
18.2.2020 20:17:16   
Bodoca mamica1
Metuljcica sva zaenkrat oba OK. Kaj vec pa ne bom pisala, da ne bom odpirala starih ran in katero prizadela 😭.
Sneezkaa. Ooo jaaa se kar dostikrat spomnem na nase klepete in na vse skupaj. Res se ne poznamo ampak taki dogodki se me res dotaknejo in enostavno mi ni dalo mira pa sem vam morala pisati. Bilo vas je res dosti. Sedaj se ena punca, ki je imela slabe preiskave nuhalne. Jaaa bo vse dobro. Metmaris je bila prva z zalostno zgodbo pa evo 2 crtici jeiiij😍. Vse bo se dobro 🥰

(odgovor članu Sneezka)
Neposredna povezava do sporočila: 233
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:

Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.

Stolček za hranjanje
soncek78

Kateri stolček za hranjenje imate?

Chicco (14%)

Peg Perego (31%)

Brevi (3%)

Stokke (11%)

Drugo (41%)

Število vseh glasov: 210

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!