|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   test
7.7.2018 10:58:11   
Leila3
zdravo,ravnokar sem naredila test in imam čudne črticr in sem v dvomih,če sem noseča. Ali lahko tukaj kako prilepim sliko,da bi mi tiste,ki imate izkušnje s testi svetovsle? Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: test
7.7.2018 11:23:23   
Leila3
http://shrani.si/f/J/fn/2Uv3hQGF/5e018943-fa2d-4d62-9cc6-.png

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: test
7.7.2018 15:02:10   
Anonimen
Žal mi je, ampak meni to izgleda kot negativen test. Mogoče bo pa čez par dni user posted image ?

(odgovor članu Leila3)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: test
7.7.2018 16:56:20   
Mariposa08
Kaj pa vem, neka bleda crtica se tan se vidi, ni pa nujno , da je kaj.. koliko dni ti M zamuja ?? Mogoce je prekmalu se , meni se 10 dni po izostanku M ni pokazalo nosecnosti pa je bila.. poskusi zopet cez par dni, mogoce kaksn drugi test kupi, da bo bolj zanesljivo, nevem

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: test
7.7.2018 17:08:01   
Leila3
hvala obema..
Jutri bi jo morala dobiti..Sem malo neučakanauser posted image

(odgovor članu Mariposa08)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: test
7.7.2018 18:17:15   
Mariposa08
Verjetno je se malo prekmalu, redko kateri najbez pokaze ze pred izostankom M, ni pa nemogoce, odvisno od nosecniskega hotmona , res ne bi vedela.. pocakaj , da mine kaksn tedn od predvidene M, pa ponovi test, a kaksne znake ze cutis, da bi lahko bila noseca ?user posted image

(odgovor članu Leila3)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Spomladanska utrujenost
Kaj je spomladanska utrujenost in kako jo najlažje premagate. Z malo dobre volje je vse mogoče.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?