|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Anonimnost
3.1.2008 13:53:31   
kalbo
Spoštovani RR team. Tale anonimnost na Partnerskih odnosih se je tako razpasla, da je forum nevzdržen in neprimeren za resno debato. Glede na to, da si dajete delo s cenzuro določenih besed, mi ni jasno, kako ne uvidite, da anonimnost krepko kvari forum.

Poslal sem tudi ZS JakiRR in ga prosil za urgenco na neki temi, pa nisem bil kot uporabnik foruma vreden niti odgovora. Taka aroganca je nedopustna. Kot sem že velikokrat povedal, foruma brez nas uporabnikov in naših klikov nebi bilo, zato se prosim začnite obnašati temu primerno. Anonimnost je postala nevzdržna in skrajni čas je, da nekaj naredite v tej smeri.

LP Kalbo
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
3.1.2008 14:29:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Anonimnost
3.1.2008 14:31:23   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Spoštovani RR team. Tale anonimnost na Partnerskih odnosih se je tako razpasla, da je forum nevzdržen in neprimeren za resno debato. Glede na to, da si dajete delo s cenzuro določenih besed, mi ni jasno, kako ne uvidite, da anonimnost krepko kvari forum.

Poslal sem tudi ZS JakiRR in ga prosil za urgenco na neki temi, pa nisem bil kot uporabnik foruma vreden niti odgovora. Taka aroganca je nedopustna. Kot sem že velikokrat povedal, foruma brez nas uporabnikov in naših klikov nebi bilo, zato se prosim začnite obnašati temu primerno. Anonimnost je postala nevzdržna in skrajni čas je, da nekaj naredite v tej smeri.

LP Kalbo



se strinjam. resnično. jaz sem za popolno ukinitev anonimnosti. mogoče res na finančnih težavah, da bi se pustila, ker verjamem, da marsikomu res ni lahko govoriti o svojem finančnem stanju, drugje pač naj se ukine.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Anonimnost
3.1.2008 14:35:21   
Anonimen
Jaz bi pa naredila tako, da kdor ima resne probleme, naj bi poslali moderatorjem, in da bi jim oni potem omogočili.... Ker anonimnost presega vseh meja, dobro, če bi se lepše izražili, ni problema, ampak stalno so pod anonimnimi tisti, ki klejejo in žalijo forumovce.... Boste sploh ukrepali kaj v tej smeri?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Anonimnost
3.1.2008 14:45:03   
kalbo
Boste sploh ukrepali kaj v tej smeri?


Govora o tem je že dve leti, pa se ni premaknilo še čisto nič.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Anonimnost
3.1.2008 14:56:12   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

jaz sem za popolno ukinitev anonimnosti. mogoče res na finančnih težavah, da bi se pustila, ker verjamem, da marsikomu res ni lahko govoriti o svojem finančnem stanju, drugje pač naj se ukine.



se strinjam

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Anonimnost
3.1.2008 14:57:10   
Anonimen
Ja samo, Kalbo, kaj pa imaš od tega, če ne odgovarja anonimni ampak npr. ena Prdula?

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Anonimnost
3.1.2008 15:22:32   
Jerneja_
No Jaka RR je bolj malo na forumu, če bi pisali moderatorki foruma ali meni, bi dobili odgovor, dolgujem vam torej opravičilo v njegovem imenu, ignoranca ni bila namerna, preverjeno!


Glede anonimnosti smo tudi mi večkrat v dilemi ali je sploh še smiselna glede na to, da si nekateri posamezniki kot anonimneži upajo več, kot bi si morda z razkritim uporabniškim imenom, po drugi strani pa so tisit, ki ne želijo biti razkriti zopet lahko prikrajšani. 

Debate in polemike na to temo potekajo, o morebitni ukinitvi anonimnosti ali o kakšni drugi rešitvi na tem forumu boste obveščeni.

LP

Jerneja RR

< Sporočilo je popravil Jerneja RR -- 3.1.2008 15:23:31 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Anonimnost
3.1.2008 17:03:51   
kalbo
Ja samo, Kalbo, kaj pa imaš od tega, če ne odgovarja anonimni ampak npr. ena Prdula?


Od tega imam to, da vem, da sem drugič, oziroma tretjič v kontaktu z g. Prdulo recimo. Se da debatirat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Anonimnost
3.1.2008 17:12:48   
kalbo
Jerneja, Jaku RR sem pisal, ker je bil pač on tisti, ki je objavil tamle gor sporočilo o anonimnosti, pa še ena od moderatork mi je to svetovala. Si bom zapomnil za v bodoče, opravičilo je pa sprejeto.

Moj predlog glede anonimnosti je pa sledeč: Anonimnost se dovoli na Partnerskih odnosih. Če hočeš biti anonimen, moraš odpreti svojo temo in anonimen si lahko samo  na tisti svoji temi. To bi zadostilo potrebam ljudi, ki se s svojim problemom ne želijo izpostavit. Če pogledamo kolobocijo na partnerskih odnosih je hitro jasno, da so v glavnem upravičeno anonimni samo avtorji tem, vse ostale anonimne pa samo zdraho delajo. Me veseli, da se končno dela na tem, ker je to res že preseglo vse meje.

LP Kalbo

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Anonimnost
3.1.2008 17:13:29   
CIPRESA
Kalbo v nobenem primeru ne boš vedel kdo ti odgovarja, nik je pač nik in meni toliko pove kot če zgoraj piše anonimna. Edino mogoče zveš še kaj več o sebi ker si morda tisti na oni strani upa več napisati pod anonimnim kot pod  "Prdulo", lahko pa jih (nesramne anonimneže)enostavno ignoriramo in tako sami ukinimo tako anonimnostuser posted image

_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Anonimnost
3.1.2008 17:27:56   
kalbo
Ni res, jest recimo za Splišni nimam pojma, kdo je, od kod prihaja. Vem pa, kaj od nje pričakovat, ker jo virtualno poznam, ker jo že en čas berem, za albino vem, da mi po povedala nazaj, kar mi gre. Anonimke pa sam drek mešajo. Z anonimko niti v konflikt ne moreš prav prit.

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Anonimnost
4.1.2008 10:14:36   
Enolla
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Moj predlog glede anonimnosti je pa sledeč: Anonimnost se dovoli na Partnerskih odnosih. Če hočeš biti anonimen, moraš odpreti svojo temo in anonimen si lahko samo  na tisti svoji temi. To bi zadostilo potrebam ljudi, ki se s svojim problemom ne želijo izpostavit. Če pogledamo kolobocijo na partnerskih odnosih je hitro jasno, da so v glavnem upravičeno anonimni samo avtorji tem, vse ostale anonimne pa samo zdraho delajo. Me veseli, da se končno dela na tem, ker je to res že preseglo vse meje.

LP Kalbo



Ta predlog mi je všeč.

_____________________________

Nič ni težjega od iskrenosti in nič ni lažjega od laskanja(Dostojevski).

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Anonimnost
4.1.2008 10:20:16   
Jerneja_
S tehničnega vidika je to, kar predlaga Kalbo nemogoče zagovotoviti.
Možno je samo črno ali belo. Je anonimnost ali pa je ni. Tudi moderatorji nimamo možnosti, da bi samo določenim uporabnikom dovolili anonimnost določenim pa ne (kar je bil eden od predlogov)

Torej ali se striktno razkriva tiste anonimneže, katerih objave so nedopustne in se ohrani anonimnost ali pa se popolnoma ukine anonimnost.

LP

Jerneja RR

(odgovor članu Enolla)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Anonimnost
4.1.2008 11:45:45   
kalbo
V tehniki ni nič nemogočega, sam vprašanje je, a se splača al ne. Kar se tiče razkrivanja, bo pa ratal še večji urnebes, kot je že do sedaj. Pol je bolje, da anonimnosti ni.

(odgovor članu Jerneja_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Anonimnost
4.1.2008 12:26:19   
srki
Jaz sem pa za to, da tiste anonimne, ki so nesramne, žaljive in ki iz dolgčasa odprejo neko temo, iz katere itak pride samo fajt in za katero se ne ve, ali bi odgovoril ali ne, ker je tako podla, da jih javno razkrinkate. Ni treba anonimnosti ukiniti, če je na ravni neke normalne komunikacije.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Anonimnost
4.1.2008 12:46:30   
Blink1
Hja, anonimnost ali Prdula?

Če ne bi bilo anonimnosti pa se itak lahko prijaviš z več maili in torej različnimi "nicki za enkratno uporabo"  in ti lahko kdaj odgovarjam kot Prdula, drugič, kot marjetica, tretjič kot Seronja...  Edino kar je, da RR-jevci onemogočijo dostop z IP naslova, ki dela sranje. Tako potem sploh ne more pisati, prijavljen tako ali drugače.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Anonimnost
4.1.2008 13:03:24   
daddy
Lahko, če je proxy ....

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Anonimnost
5.1.2008 12:44:01   
Anonimen
Jaz sem tudi za popolno ukinitev anonimnosti + da se lahko prijaviš samo enkrat z enim IPjem

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
5.1.2008 17:46:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Anonimnost
5.1.2008 18:03:38   
Blink1
Sej če pišeš kot anonimen imaš še vedno isti IP kot takrat, ko si prijavljen. Torej se potem ve, kdo dela zdrahe.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Anonimnost
5.1.2008 22:32:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nalin RR

IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Jaz sem tudi za popolno ukinitev anonimnosti + da se lahko prijaviš samo enkrat z enim IPjem


Kaj pa potem partnerji?

Recimo midva imava oba vsak svoj nikname, poleg tega pa imajo nekateri IP, ki ni konstanten,...



ups, na to pa nisem pomislila, pardonuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Anonimnost
5.1.2008 23:27:40   
Anonimen
Za dinamicen IP ni res, da ima anonimnez isti IP kot prijavljen, ker ti ob vsaki prijavi na net dodeli drug IP. Vcasih se ponavlja, vcasih ne. Ce imas pa staticnega, je pa to mozno.

In ce se da prijavljat samo z enim IP-jem, potem so tezave, tako kot jih je omenila Nalin. Jaz se tudi vcasih z nickom od fanta prijavim, ce on ni na compu pa ga kaj zanima ali obratno - ce sem jaz v soli in moram nujno vedet za kak ZS, se on z mojim logira, simple. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Anonimnost
6.1.2008 19:00:36   
Anonimen
Jaz sem pa za to, da se žaljive anonimneže razkrinka ali pa enkrat vsaj na ZS opozori, če ne nehajo, pa razkrinka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Anonimnost
6.1.2008 19:05:50   
mami_miki
jaz bi rekla pa to: nekaterim je verjetno pač nerodno razkrit sebe, al kaj vprašat-takrat se mi zdi anonimnost UPRAVIČENA...če pa to anonimnost kdo izkorišča, da žali druge, je nesramen (ok.je tud relativno kaj je za koga nesramnost) potem bi bilo treba ukrepat...

drugače pa naj pišejo, če jim paše...

jaz pravim: kdo hoče odgovor, ga najde oz. prebera tisto, kar se mu zdi ok...saj večina jih debatira in lepo odgovarja...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?