|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Slabost!!!
15.3.2006 13:16:06   
Billi
Živjo! Sem nova na forumu, zato vas najprej lepo pozdravljam. Trenutno ne poznam nobene nosečnice, zato upam, da mi bo katera od vas odgovorila na vprašanje, ki me muči že več kot en mesec. Po dobrem mesecu nosečnosti so me začele mučiti slabosti, ki nikakor ne minejo.  Sedaj sem v 3. mesecu, slabosti so pa vsak dan skozi ves dan, najhuje je zvečer.Ginekoligonja mi je svetovela pitje tekočine in me dala na bolniško, ampak ne pomaga kaj dosti, razen, da mogoče malo manj bruham. Ali ima mogoče katera kakšen dober recept proti slabosti? LP!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Slabost!!!
15.3.2006 13:35:21   
total
Men je bilo slabo do 3 mesea non stop,skoz sem bruhala in bilo je grozno,pol se je nehalo je bilo super,probaj na vse zgodaj pojet kak prpečenec,suh piškot,pit čaj...,upam da te bo minilo,to moraš dat čez.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Slabost!!!
15.3.2006 13:44:06   
pika_b
Jaz sem malce izven serijski primer, glede slabosti, pa ti povem, da ni pomagalo čisto nič. bruhala od drugega meseca, pa vse skozi skoraj do petega meseca nosečnosti. Po prvih brcah je bilo malo boljše.

Edina stvar, ki je nisem probala, in bi naj pomagala je čaj iz ingverja.

lp

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Slabost!!!
15.3.2006 14:11:59   
Billi
Mi je že lažje, ker vem da nisem edina, čeprav nobeni ne privoščim... Drugače pa žrem kot slonček (upam, da ne bom taka tudi postala), To mi za kakšno urco omili težavo, potem pa spet... user posted image

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Slabost!!!
15.3.2006 14:28:59   
Reja
Edino zdravilo proti slabosti je verjetno čas, ki preteče, da prideš v obdobje, ko slabosti izginejouser posted image .

Jaz sem si tudi pomagala s hrano, je bilo potem kakih 15 minut bolje, pa spet in spet. Potem pa so minile in sem se počutila kot rožica.

Naj ti ta čas čim hitreje tečeuser posted image

(odgovor članu Billi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Slabost!!!
15.3.2006 14:34:10   
mojčika
No jaz nisem bruhala, bilo pa mi je zelo slabo in sem si marsikdaj želela, da bi spravila ven. Pomagala sem si kot ti s hrano, a zato kar nekaj kil pridobila, a nič za to. Predvsem pa mi je pomagalo gibanje na svežem zraku in pitje donata ter magnezijevih šumečih tablet. Nekatere pravijo da pomaga kakšen kozarec coca cole, meni je pomagalo. Naj mine čim prej, LP

(odgovor članu Reja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Slabost!!!
15.3.2006 15:03:09   
Baucka
Meni je bilo slabo in sem bruhala do 17 tedna nato je bilo vredu, vmes sem bila dvakrat v bolnici na infuziji, ker sem preveč hujšala. Glej da se to ne bo zgodilo tebi. Jej kar ti paše in po malo, jaz sem pojedla ogromno banan. Kupi si suho sadje in razne te skutice, ki jih prodavajo saj so kalorične in puding si skuhaj in ga po žličkah jej ves dan. Pazi tudi da boš vnesla dovolj železa (suhe slive in na sploh suho sadje), jaz sem zaradi tega ker nisem mogla nič prav jest postala tudi slabokrvna.
Meni je bilo tudi najbolj slabo zvečer, tam od 17 ure naprej. Pomagala sem si tako da sem enostavno šla spat. Včasih že ob 18 uri, tako sem slabost prespala, zjutraj sem hitreje vstajala in sem vsaj malo to slabost "okrog prenesla."  Pa pij veliko tekočine, jaz sem pila vodo in radensko, po radenski se mi je "fajn rigalo", kar mi je tudi pomagalo.  Drugače pa boš morala še malo potrpeti , saj potem pa bo boljše.

Želim ti, da bi slabosti čim hitreje minile in da te nebi preveč shirale.

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Slabost!!!
15.3.2006 16:15:13   
happy mam
Živjo!
Meni je tud bilo slabo vse do 3 meseca (bruhala hvala bogu nisem), mi je pa pomagalo če sem, takoj ko sem vstala pojedla banano ali pa popila malo kokakole!
Upam, da ti bo čim prej v redu in boš uživala v nosečnosti!user posted image


_____________________________

Mi smo pa tako srečna družinica! Imamo namreč malega ŽAKA!

(odgovor članu Baucka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Slabost!!!
15.3.2006 17:13:28   
šnucika
Moje slabosti s o sicer trajale le tri tedne...ampak bila sem kot duh...nič nisem mogla....
edina stvar,ki mi je pomagala...predvsem ,ko sem bila v službi,je bil topel nesladkan šipkov čaj,ki sem ga imela vedno s sabo v termoski.Ko me je začela slabost grabit,sem spila malo čaja in tako prebrodila najhujše.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu happy mam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Slabost!!!
15.3.2006 17:40:21   
Bubamaraa
Jaz od začetka nosečnosti pa do 5.meseca bruhala ves dan... Niso bile samo jutranje slabosti, ampak bruhanje non-stop....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Slabost!!!
15.3.2006 19:53:50   
KODA
Ingver pomaga,blaži slabost.Ali pa jej ingverjeve piškote. Dobi se jih na policah z kitajsko hrano v Intersparu.Kolegici so ti piškoti pomagali.

< Sporočilo je popravil KODA -- 15.3.2006 19:55:50 >


_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Slabost!!!
16.3.2006 7:40:30   
Billi
hvala punce! Bom preiskusila katerega od nasvetov. Drugače se pa tolažim s tem, da bo enkrat že minilo, če prej ne, 1. septembra...user posted image

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?