|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Baby phone
28.3.2006 14:43:23   
AR
Katerega priporočate, da deluje OK? Prosim svetujte, ker ga jutri grem kupit.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Baby phone
28.3.2006 14:56:16   
Bubamaraa
Jaz ga imam od Maxi cosija, in sem ful zadovoljna....sploh si ne predstavljam, da ga ne bi imela....pa je bil moj ful proti, da ga kupiva...pol je pa enkrat bil lep vreme, in sm mu rekla naj kar on notr dežura kdaj se bo Danaja zbudila, ga je pa takoj kupil.....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Baby phone
28.3.2006 14:59:49   
balaena
jaz mam chicco in tudi super deluje in je nepogresljiv
AR a lahko prosim par tem nizje odgovoris za jane sencnik? hvala.

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Baby phone
28.3.2006 15:03:26   
kapesanta
ti sam glej, da se vklopi le ob spremembi - hrupu in da se da jakost regulirat - verjetno so pa zdej že vsi takšni. Aja poglej še za domet - sploh če si doma v hiši - pri moji sestri se je obneslo, je šla lahko celo v sosednjo hišo (k meni) na čveko, pa je lovil. Pa da se da kanale menjat je verjetno tudi zaželjeno, nama se na polovici kanalov pojavljajo neki šumi in hreščanje - pa še sosedovemu telefonu boš lahko prisluškovala (hehe).

_____________________________

l.p. Mateja

Rok 06.07.2006 in Sara 15.11.2010

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Baby phone
28.3.2006 15:12:53   
kofetek2010
user posted image  jaz sem včeraj diplomirala v Toysu iz Baby phonovuser posted image
kupila sem Philips SKM7489NC - ima termometer, 5 melodij za uspavanje, nočno lučko z zvezdicami, digitalni prikazovalnik, domet 300 metrov, 2 smerni interkom, .... cena: 110 €

do sedaj sem imela od sestre sposojenega, a ga bo počasi treba vrnit...

(odgovor članu kapesanta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Baby phone
28.3.2006 15:37:43   
Mikica
Mi imamo Navihančka in smo zadovoljni. Živimo v hiši, lahko grem na dvorišče perilo obesit, pa lovi.
Samo enkrat se nam je zgodilo, da smo na enem kanalu ujeli nek pogovor user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Baby phone
28.3.2006 20:59:06   
PBJ
Mi imamo Tommy baby phone in vredu deluje. Če kanal zamenjamo, pa slišimo pogovore. Zaradi tega ga zmeraj ugašamo, ko ga ne rabimo, ker verjetno lahko tudi drugi nas slišijouser posted image .
To me zelo moti. Pa ne vem, če je samo pri tej znamki tako???

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Baby phone
28.3.2006 21:47:54   
poliloni
Pri nas imamo Philipsovega - kot ga je opisala že Jana73 in moram reč, da smo PREZADOVOLJNI!!!!!user posted image user posted image  In je res vreden svojega denarja - sploh ker lahko tudi naštimaš senzibilnost - tako da npr.če ima prižgane uspavanke, se ti baby phone ne prižiga ves čas, ampak samo ko se oglasi otrok! Pa še lučke ima gor, ki začnejo utripati, ko se v sobi začne kaj dogajat in tako že preden se ta mal oglasi, vem da se je zbudil! Pa še daleč nese in greš lahko dve hiši stran, pa še vedno lovi! Kar je bilo pa meni v začetku full pomembno pa je to, da kaže temperaturo - na obeh enotah!
Res je daleč naj, naj, naj baby phone!!!!!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Baby phone
28.3.2006 21:51:17   
poliloni
Aja, pa še to: pri nas se drugih ne sliši, ker ta baby phone vedno išče svoj - prost kanal, tako da do sedaj nismo še nikoli nikogar "ujeli" in je lahko ves čas prižgan!

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Baby phone
29.3.2006 15:25:50   
kofetek2010
poliloni - me veseli, da ste zadovoljni user posted image  torej bomo mi tud, ga moramo danes sprobat user posted image

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Baby phone
30.3.2006 11:46:42   
DrejcDrejc
Se še jaz zahvaljujem za odgovor - dobro reklamo ste naredila za tale Philips, sicer ni poceni, ima pa res marsikaj gor. Bom tudi jaz prešnofala, kje se ga da najti.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Baby phone
31.3.2006 10:04:49   
pravljica
meni je pomembno naslednje:
- domet (iz avtomobila v stanovanje, iz vozička na dvorišču v stanovanje, iz sttanovanja na dvorišče, iz enega v drugo stanovanje, iz enega v drug apartma na morju, iz apartmaja na plažo)
- možnost delovanja obeh enot na baterije in na elektriko
- delovanje ves čas, ne samo ob otrokovemu oglašanju (pri otroku pustim prižgano uspavanko ali radio v avtomobilu, zunaj pa se slišijo ptički - tako sem prepričana, da dela)
--> vse to ima naš brevijev (stal je okoli 17000 sit), moti me edino to, da se ne da s čim kam zataknit ali obesit

- pred njim smo sporbali tudi najdražjega tomijevega, potem še drugega tomija in navihančka...vse smo nesli nazaj, ker niso zadovoljevali naših zahtev (ali ni vleklo z dvorišča v stanovanje, ali ni vleklo iz avtomobila, ni bilo možnosti delovanja na baterije obeh enot ali pa je vleklo zraven še vse kaj drugega - predvsem pri navihančku)

philipsovega pa ne poznam, tako da ga ne morem komentirat

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu DrejcDrejc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Baby phone
2.4.2006 21:51:44   
copka77
Mi imamo takega kot poliloni in jana73- Philips Dect-kupili v trgovini Eltus v Lj-tudi spletna trgovina je z istim imenom. Je fantastičen...Toplo priporočam...je pa kar drag, napram nekaterim drugim. Pa super se sliši otroka, tako čisto, brez šumov in motenj, tudi ko si izven hiše, naš lovi celo k sosedom v njihovo kuhinjo...

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Baby phone
2.4.2006 22:22:23   
kofetek2010
smo ga čez vikend stestirali user posted image

super deluje, mi je vlekel iz 1.nadstropja v hotelu do jedilnice v pritličju user posted image

super zazna že najmanjši premik, obe enoti sta na elektriko in baterije, z enoto, ki jo imamo starši lahko vklapljaš/izklapljaš glasbo in lučko na otrokovi enoti, lahko si ga zatakneš za pas ali obesiš okrog vratu user posted image  

je kr vreden svojega denarja user posted image

(odgovor članu copka77)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Baby phone
2.4.2006 22:32:47   
rija
Jaz mam tommy audi baby 2500.Uspela sem videti, da ima termometer, neko lučko, naprej pa nisem prišla. Uporabljala sem ga dosedaj samo enkrat, pa je bil ok. Ga bomo uporabljali malce več, ko bomo user posted image  preselili v svojo sobo. Čez dan pa mali itak spi ali v vozičku ali na meni, pa ne pride v poštevuser posted image

(odgovor članu AR)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?