|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Transfer MB v februarju... še katera?
5.2.2017 0:23:36   
laraz
Pozdravljene punce!
Imam v ponedeljek transfer zamrznjenčka v Mb... Ima še katera transfer v tem mesecu, da bomo čvekale in upale skupaj?

< Sporočilo je popravil laraz -- 5.2.2017 0:26:08 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Transfer MB v februarju... še katera?
5.2.2017 10:43:51   
Radenska_
Prijavi se v fb v skupino neplodnost ivf icsi iui.
Tam je punc kolikor hoces in bos isgurno nasla kaksno ki ima transfer takrat ali v bliznjih dneh.

_____________________________

"Če ne prideš ne prvič ne drugič do krova in pravega kova, poskusi vnovič in zopet in znova."

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Transfer MB v februarju... še katera?
6.2.2017 18:38:09   
Barcula
Jaz sem imela prenos ZZ 30.1 imam 5 zmrznjenčkov iz prvega upelega ivf in sedaj smo šli po prvega upam da nam uspe.
Je pa meni tukaj lažje pisat saj ne malo bolj diskretno kot na fb 😀

(odgovor članu Radenska_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Transfer MB v februarju... še katera?
9.2.2017 9:02:11   
laraz
Pozdravljene. se opravičujem ker sem izginila za nekaj dni, pa me je viroza na žalost položila v posteljo. Vročina sicer je a nizka, tako da jo parkrat na dan zbijem z lekadolom. Kašljam pa ko volk. Vse me že boli od kašljanja.
Radenska hvala za predlog, le da sem vse te skupine zapustila še v prvem postopku ker so me preveč psihirale in izpade so imele punce take, da ni bilo nobeni stvari podobno (od slik mrtvih zarodkov, do negative take, da te mine... ). Ostajam raj na forumu.
Barcula, Tudi midva imava uspešnega za sabo, Punčka ima 14 mesecev in sva rekla, ker imava še 6 pingvinčnov, da greva poskusit še enega.
Glede na zdravstveno stanje trenutno, pa mislim, da če se bo pingvinček primu bo več kot čudež.
Se še tipkamo seveda. ko pridem mal k sebi.
papa

(odgovor članu Barcula)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Transfer MB v februarju... še katera?
9.2.2017 11:51:57   
Barcula
Ja raj se pocartaj pa pol v postopek jaz sem mislila it že v novembru pa je mali dobil 6 otr. Pa so mi v ambulanti odsvetovali in potem sem še sama se full prehladila in res nisem šla zato sem počakala da so prazniki šli mimo in sedaj v akcijo.

(odgovor članu laraz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?