|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
1.1.2010 16:32:56   
m333
NAJPREJ SREČNO IN ZDRAVO NOVO LETO 2010 VSEM!!!user posted image user posted image

Sem mamica 11 mesečneka korenjaka ki ga trebušček ne uboga mučijo ga namreč kolike, tiste trimesečne kolike smo mi že dali čez, 14 dni nazaj pa se je začelo in to ob enih ponoči tsko da  ne spimo več traja pa približno 1 do  2 uri. Imamo svečke, kapljice olje... najbolj pomagajo svečke... Zanima me če ima katera takšne izkušnje in kaj naj storim?


_____________________________

TISTA MALA PIKICA KI TI RASTE POD SRCEM TI SPOROČI DA TE RABI IN TAKRAT SE ZAVEŠ DA SI RESNIČNO ŽIV
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
2.1.2010 0:32:56   
ledenaa
Mogoče zaprtje,mogoče alergija ipd

(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
4.1.2010 0:40:40   
m333
Hvala lepa za nasvet.
Ali je možno da bi bile krive banane - zdaj smo jih ukinli in je boljše?

user posted image

_____________________________

TISTA MALA PIKICA KI TI RASTE POD SRCEM TI SPOROČI DA TE RABI IN TAKRAT SE ZAVEŠ DA SI RESNIČNO ŽIV

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
4.1.2010 7:07:28   
Deja
ja banane načeloma zapirajo.... mogoče je to to...

_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
4.1.2010 21:17:45   
detelja
IZVIRNO SPOROČILO: m333

NAJPREJ SREČNO IN ZDRAVO NOVO LETO 2010 VSEM!!!user posted image user posted image

Sem mamica 11 mesečneka korenjaka ki ga trebušček ne uboga mučijo ga namreč kolike, tiste trimesečne kolike smo mi že dali čez, 14 dni nazaj pa se je začelo in to ob enih ponoči tsko da  ne spimo več traja pa približno 1 do  2 uri. Imamo svečke, kapljice olje... najbolj pomagajo svečke... Zanima me če ima katera takšne izkušnje in kaj naj storim?



imam očbčutek, da tudi mojo miško (8,5m staro) mučijo krči pa to ponoči...moji eni prijateljici je neka p v mb svetovala, da naj proba tako, da 1h pred kopanjem da otroku zadnji obrok...to smo probali pa je pomagalo...ker baje imajo težave, če grejo z polnim buščijem spat...midva pa sva pol še nabavila sabsimplex pa mi je v lekarni ga. rekla, da ji naj dava pred spanjem 15 kapljic...in pomaga...čez dan pa ji tu pa tam dam še antiflat (baje da je antiflat pa sabsimplex nekje isto)...


_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
4.1.2010 21:18:40   
detelja
aja, če pa imate težave s prebavo pa probi dajat otroku biogaia (ne vem če se točno tako piše) neki časa daji pa tudi pomaga...smo imeli tudi take težave...pa ful dosti za pit...

_____________________________

Najprej si bila pod mojim srcem, sedaj si v mojem srcu. Za vedno moja mala Pikica!!!!

15.4.2009 ob 13:22 je na Svet pokukala najina prečudovita hčerkica Maja!

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
5.1.2010 9:48:37   
Čili 1
Pri nas imamo podobne težave. Ponoči se veliko zbuja, stoka, ima vetrove. Pred kratkim so ji potrdili intoleranco na laktozo. Izvide za celiakijo pa še čakamo. Stara pa je 16 mesecev.

< Sporočilo je popravil Čili 1 -- 5.1.2010 9:49:05 >

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
5.1.2010 10:28:31   
m333
ojla hvala za nasvete
moj hodi tudi spat z polnim trebuščkom, poskusila sem da mu nisem dala tako veliko pa se je celo noč zbujal zaradi lakote. tako da to ne more biti.
pa naš korenjak tedaj ko ga zvija čisto driskasto kaka ali pa tisti dan pred zvijanjem sploh ne
tako da ne vem več kaj bi lahko bilo vzrok
celo noč še nismo spali in mislim da ne bomo kmalu

(odgovor članu detelja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
25.1.2010 0:03:23   
m333
ojla
ali ima katera od vas kakšen nasvet kako prespati celo noč,
ker naš korenjak se še vedno zbuja in ne spi ampak trenutno ne zaradi krčev.

lp hvala user posted image

_____________________________

TISTA MALA PIKICA KI TI RASTE POD SRCEM TI SPOROČI DA TE RABI IN TAKRAT SE ZAVEŠ DA SI RESNIČNO ŽIV

(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
25.1.2010 14:11:41   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: Čili 1

Pri nas imamo podobne težave. Ponoči se veliko zbuja, stoka, ima vetrove. Pred kratkim so ji potrdili intoleranco na laktozo. Izvide za celiakijo pa še čakamo. Stara pa je 16 mesecev.

Kako in kdaj se je pa to začelo in kako ste opazili?

(odgovor članu Čili 1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
25.1.2010 14:23:30   
neisha80
IZVIRNO SPOROČILO: m333

ojla
ali ima katera od vas kakšen nasvet kako prespati celo noč,
ker naš korenjak se še vedno zbuja in ne spi ampak trenutno ne zaradi krčev.

lp hvala user posted image
Verjetno se ti bo zdel odgovor butast,ampak mi smo poskusili vse živo,da bi prespal noč brez hranjenja in vstajanja in smo prišli do zaključka,da prespi celo noč,če za večerjo poje krožnik mlečnega zdroba(gres).Ne vem zakaj mu tako odgovarja ampak važen je rezultat.user posted image Aja,star pa je 13 mes.

(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
25.1.2010 14:32:14   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: Čili 1

Pri nas imamo podobne težave. Ponoči se veliko zbuja, stoka, ima vetrove. Pred kratkim so ji potrdili intoleranco na laktozo. Izvide za celiakijo pa še čakamo. Stara pa je 16 mesecev.

Kako in kdaj se je pa to začelo in kako ste opazili?


Mojemu nečaku so tudi zelo pozno odkrili, pomoje celo okoli 2 leta. Se je pa non stop zbujal, prav zaradi bolečin v trebuhu, pa driskast je bil

IZVIRNO SPOROČILO: m333

ojla
ali ima katera od vas kakšen nasvet kako prespati celo noč,
ker naš korenjak se še vedno zbuja in ne spi ampak trenutno ne zaradi krčev.

lp hvala


Naš je star 14 mesecev in do zdaj prespal ene 10x celo noč brez zbujanja. Ko je končno začelspat, so pa spet zobeki nagajali, pa potem mir z zobki, pa spet prehla, pa spet mir pa spet zobeki, never ending storyuser posted image .


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 25.1.2010 14:39:50 >

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: TREBUŠNI KRČI PRI 11 MESEČNEM DOJENČKU?
30.12.2016 11:44:49   
anitad
Živjo!

Prosim za pomoč :)

Starši, ki imate otroka starega do 1 leta in je imel/ima kolike (trebušne krče), prosiim če lahko izpolnite anketo: https://www.1ka.si/a/112636 , ki je del moje diplomske naloge. :D

Vzame vam 5-10 minut časa in je anonimna!!

Hvala!

(odgovor članu m333)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?