|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Upam da sem noseca
10.6.2019 18:18:15   
Anonimen
Živjo.Stara sem 18 let in ze od nekdaj si zelim biti mlada mamica ampak nama zaenkrat se ni uspelo..usaj upam da to ni res.Skratka menstruacijo imam redno na 28. Dan...ta mesec pa so se dogajale cudne stvari. Zadnja M je trajala od 3. Do 7. Maja...nezascitene spolne odnose (metoda umika) sva imela 17. In 18. Maja in tako se mi je kasneje 23. Maja pojavila dvodnevna blaga rjavkasta krvavitev. Nato mi je M zamujala skoraj 7 dni in sem jo 34. Dan ciklusa dobila. Vendar mi ni dalo miru zato sem na 32. Dan naredila test, ki je bil totalno negativen. Naj povem da je bilo od zadnjega spolnega odnosa v predelu jajcnikov stalno prisotno nekaksno spikanje, bilo mi je tudi slabo po vsakem obroku ampak ne toliko da bi bruhala. Prsi nisem imela napete sta se mi pa malo povecala kolobarja (malo se mi dozdeva da sta se). No danes je 1. Dan po koncani zamujeni M in sva ponovno imela spolni odnos in sem uro nazaj ko sem sla lulat na wc papirju opazila krvavitev in koscek krvave sluzi (vsaj tako je izgledalo) moram pa povedati da me je zjutraj v spodnjem delu trebuha zagrabil spikajoc krc (nevem kako naj drugace opisem). Menstruacije imam drugace ne tako mocne in tudi krci so odvisni od meseca do meseca (niso vedno prisotni)...in zdaj me zanima ali je mozno da kaj raste v mojem trebuscku ali me bo test spet razocaral ko ga naredim...res si oba zeliva malo strucko in upam da nama kmalu uspe :)
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Upam da sem noseca
13.6.2019 20:40:12   
Lelly28 RR
Draga moja, o nosečnosti se, žal, ne more ugibati ampak moraš narediti test, ki pove kakšno je stanje. Ker sta še mlada, ne dvomim da vama bo uspelo, le poskušajta še naprej (tudi, na dneve, ko nimaš ovulacije ). Pa poskusi se manj sekirati, saj stres tudi ovira zanositev.
Čakam, da nam sporočiš, ko uspe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Upam da sem noseca
18.6.2019 18:06:40   
Anonimen
Hvala za prijazen odgovor. Sem sla do ginekologinje na pregled (ze zaradi izostanka menstruacije katerih nisem imela se nikoli) katera je ugotovila da nosecnost je obstajala ampak se zal ni obdrzalo :''( in ravno tega me je bilo strah...nic...pa poskusimo se enkrat v upanju na najboljse :)

(odgovor članu Lelly28 RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Upam da sem noseca
28.6.2019 21:16:00   
Lelly28 RR
Joj user posted image verjamem da je to zelo težko obdobje, ampak potrebno je pozitivno mišljenje in seveda poskusiti ponovno. Morda si lahko pomagate z zdravo prehrano (bogato s vitamini in minerali - včasih tudi v obliki prehranskih dodatkov, ko želimo zanositi), športno aktivnostjo (sploh če ste v stresu) in seveda morda posežete celo po kakšni alternativi. Sama sem preizkusila refleksno masažo stopal predno sem želela zanosit in se je prijelo v prvem mesecu- morda kaj pomaga, če ne drugega pa paše malce razvajanja user posted image
držim pesti, da uspe. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Upam da sem noseca
23.4.2020 18:38:26   
Anonimen
Hojla. Vem da smo to temo že 1000_x_ predelale, vendar pa me zanima naslednje: ov sluz, kakšna mora biti ob morebitni nosečnosti? Namreč meni zamuja menstra par dni, utrujena konec dneva, da se mi nič ne da, proti jutru pa ne morem zaspat nazaj če se zbudim, sluz mam belo, bolj redko, skos mam občutek da sem mokra pa skos mam rahle krce, sploh zjutraj.... Najbrž bom dobila nasvet naj naredim test :D saj bom, samo prej bi rada kakšno mnenje :D





(odgovor članu Lelly28 RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Upam da sem noseca
23.4.2020 19:18:04   
Anonimen
Moja je bla bela lepljiva. Brez vonja😊in res ja, naredi test. 


A mi lahko kasna pove kako odprem novo temo? Oz skupino😂. Ne vem ali sem slepa, ampak nikjer ne vidim "tega gumba".

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Upam da sem noseca
3.5.2020 19:17:37   
Lelly28 RR
Anonimen čisto na vrhu foruma, nad vsemi odprtimi temami imaš gumb NOVA TEMA. Tam potem lahko ustvariš novo temo in vse kar te zanima.

Drugače pa sluz načeloma lahko nakazuje nosečnost, ampak zanesljivi so samo testo. Tako, da kar testiraj se in boš videla pri čem si user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Upam da sem noseca
24.9.2022 5:44:44   
aaronramsdale
Če imate veliko spolnih odnosov in kljub temu ne zanosite, se posvetujte z zdravnikom. fall guys Popolnoma razumem vašo namero po zgodnji zanositvi in ​​vam to čimprej želim. wordle unlimited

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Moram delodajalcu razkriti načrtovano nose...
Ali ste dolžni delodajalcu zaupati svoje načrte glede morebitnih nosečnosti, ko podaljšujete ali na novo sklepate delovn...
Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?