|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vhodna vrata
25.10.2008 16:13:37   
mimikimi
Radi bi kupili nova vhodna vrata za stanovanje pa me zanima, kje se jih da ugodno dobit. Bauhaus, baumax... odpade. gre pa za ceno nekje do 700 e. Lahko so plastična ali lesena predvsem pa bolj moderna.

če je katera predkratkim kupovala prosim za nasvet pa za ceno.user posted image


_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vhodna vrata
26.10.2008 7:14:36   
Anonimen
Mi jih dobimo v kratkem. Smo pa prosili par predračunov in se na koncu odločili za enega. Vsi so imeli ceno tam od 650- 700 eurov.

Pri nas je bilo merilo, da so plastična, da imajo ne vem koliko zatičev, kukalo, .... na koncu pa smo se pač za enega odločili.

(odgovor članu mimikimi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vhodna vrata
26.10.2008 19:30:15   
mimikimi
Brisačkara točno te sem jaz gledla, in sicer prva vrata.user posted image samo ne vem kakšna je cena, po moje ni glih poceni.

_____________________________

Angeli smo,
a le z enim krilom.
Da bi mogli poleteti,
se moramo objeti.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vhodna vrata
27.10.2008 16:35:44   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Naja31
Priporočam protivlomna vrata

Če gre za stanovanje v bloku potem resno predlagam protivlomna vrata. Saj ni treba da so ne vem kaj, že da so protivlomna z enimi osnovnimi modeli je dovolj da vlomilca odvrnejo k sosedu s slabimi vrati user posted image


(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vhodna vrata
13.11.2008 23:52:21   
janca
Mene pa zanima, če si že kupila vrata. Tudi jaz jih iščem. Sam hočem protihrupna. Pa ni nikjer nič pametnega.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vhodna vrata
25.11.2008 8:47:01   
Edinka



Ni mi jasno kako sta prihranila nekaj tisoč evrov, ko sva pa midva letos kupila takšna vrata, pa ne plastiko ampak aluminij in sva dala za njih 2500 EUR.
Ta kalkulacija mi ne gre najbolj skupaj...




Dodaj še dve stranski svetlobi, izračunaj ceno ... Midva sva jih dobila za 500 e. To je pa že od 2500 nekaj tisoč, a ne?

(odgovor članu Andra)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vhodna vrata
31.1.2010 11:41:15   
mičko
Vhodna vrata smo naročili pri zasebnemu mizarju, na ceno vpliva več dejavnikov. Men se zdi, da je tako kot pri vsaki stvari bolj kompliciraš več plačaš. No mi smo zadovolnji z našimi vrati zato smo se odločili, da pohvalimo mizarja. user posted image

Bodite zadovolnji tudi vi.


LP

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 2.4.2012 21:01:05 >

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vhodna vrata
20.7.2011 11:03:49   
Poka
Lahko ti iz prve roke povem, da vrat, v katere se ne bi dalo vlomit, ni. V ena se mogoče samo malo težje.

Nisem zagovornik pretirano visokih cen, sicer mi je bližje aluminij, za PVC nisem tako na tekočem, ampak se mi zdi vseeno 700 EUR zelo nizka cena. Bi ti pa vedla povedat, če poveš firmo, za katera vrata gre, a so OK ali ne, ampak se jaz za blokovsko stanovanje, niti ne bi sekirala - sam da res ne padejo takoj skup, pa da so še poleg tega vsaj približno estetsko sprejemljiva.

(odgovor članu speaker226)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vhodna vrata
20.7.2011 11:08:20   
Nika v službi
Imamo hišo in 2 protivlomnih vrat (ki so hkrati tudi protihrupna) Val. Zadovoljni.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vhodna vrata
21.7.2011 17:03:27   
speaker226
Tudi jaz imam protivlomna vrata, čeprav so nekoliko dražja. Raje dam več za vrata, kot pa da mi nekdo vlomi in naredi za nekaj tisočakov škode.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vhodna vrata
10.11.2011 9:43:32   
Poka
Drugače pa, stanovanje v bloku je fajn, da so kaka mal bolj kvalitetna... Za hišo ti itak ne pomaga glede na to, da ti pridejo čez vsako okno not. user posted image

(odgovor članu Baby boom)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vhodna vrata
10.11.2011 10:40:23   
Nika v službi
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Drugače pa, stanovanje v bloku je fajn, da so kaka mal bolj kvalitetna... Za hišo ti itak ne pomaga glede na to, da ti pridejo čez vsako okno not. user posted image


Vgradiš protivlomna stekla in ne pridejo.


_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vhodna vrata
11.11.2011 7:29:24   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: Nika v službi

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Drugače pa, stanovanje v bloku je fajn, da so kaka mal bolj kvalitetna... Za hišo ti itak ne pomaga glede na to, da ti pridejo čez vsako okno not. user posted image


Vgradiš protivlomna stekla in ne pridejo.

Midva imava na nekaj mestih kaljeno steklo iz določenih drugih razlogov, ker v bistvu se tudi kaljeno steklo da razbit. V bistvu če veš kako, je ful enostavno, lahko si pa že samo malo neroden. Upam, da se ne bo, ker mi bi mogli potem podret pol bajte, da bi ga zamenjali user posted image Se je pa zadnjič nekomu v pisarni razbilo - ne vem kaj so delali. Vem sicer za nekoga, ki je vgradil tista okna, kjer si lahko pred oknom in te ne morejo ustrelit, sam to je menda najdražja hiša v Sloveniji user posted image Tako, da če kaj takega obstaja, verjetno obstaja, je fuuuul drago. Mi delamo samo s kaljenim steklom, če karkoli drugega obstaja in bi bilo povpraševanje, bi tudi naredili. Midva sva stekla sicer tako uvozila od nekje drugje, ker jih pri nas ne dela nobena firma takih - obstaja marsikaj, ampak za ustrezno ceno. Midva sicer ne komplicirava pri stvareh, ampak imamo firmo, kjer je steklo osnovna surovina pri izdelkih, zato sva malo preizkušala. Sam ne delamo pa vhodnih vrat, no ja, sami sebi smo jih. user posted image BTW imamo zaposlene delavce, ki so jih delali na firmah, ki jih prav prodajajo pod imenom "protivlomna vrata" in menda, sicer se verrjetno namučiš, ampak se da vlomit.


(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vhodna vrata
26.1.2012 18:24:25   
lias1
Pozdravljeni!
Absolutno vam odsvetujem kakršno koli nakupovanje preko M tim Celje. Gre za goljufe in lažnivce. Poberejo 100% avans, vrat pa nato ne dostavijo!!! Več o njihovih goljufijah in izkušnjah drugih uporabnikov si lahko preberete na forumu podsvojostreho.com.
NE M TIM CELJE!!!! (z dobrim namenom za vas)

(odgovor članu piamaria)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vhodna vrata
8.2.2016 10:32:11   
Baby boom
Jaz sem zadnjič brskala po spletih in iskala ene koristne nasvete za vhodna vrata pa nikjer nič kaj pametnega, po brskanju naletela na brezplačne in je kar veliko informacij, ki so uporabne za vsakogar.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vhodna vrata
13.11.2017 14:47:01   
Iwaa
Tudi sama gledam za nova vrata, ampak za notranja lesena vrata in me zanima pri katerih ponudnikih ste jih sami kuplili (okolica LJ)

Ima mogoče kdo izkušnjo z Idealesom - http://www.notranja-vrata-ideales.com/lesena-vrata

(odgovor članu Baby boom)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vhodna vrata
12.2.2019 10:26:10   
mpritr1
Cene za vhodna vrata so šle malo gor, kolikor gledam. Tukaj je ena analiza cca 1000 ponudb / predračunov: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/vrata/vhodna-vrata-cena-prednosti-slabosti-zunanjih-vhodnih-vrat/ poleg pa tudi prednosti / slabosti različnih tip zunanjih vhodnih vrat. You're welcome =)

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vhodna vrata
24.3.2020 16:00:28   
mpritr1
Za vhodna vrata boste odšteli med 250 in 2400 €... Vse je odvisno od materiala, velikosti in ponudnika, seveda... Semkaj poglejte: https://omisli.si/nasvet-strokovnjaka/vhodna-vrata/vhodna-vrata-cena-prednosti-slabosti-zunanjih-vhodnih-vrat/

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?