|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 10:05:04   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: notkar

V mislih smo imeli moškega, ki je skušal ženi dopovedati, da ni zadovoljen s kvantiteto in kvaliteto njunega seksa.


Osnovna napaka v komunikaciji.
Nikomur ne moreš ničesar dopovedati. Postavi se pred ogledalo in zabijaj sebi nekaj v glavo, česar prej nisi razumela.

Enako ne moreš delati z drugimi ljudmi. Lahko se pogovorjaš, da bodo razumeli. Ampak komunikacija je dvosmerna, brez dopovedovanja. Ko dopoveduješ je kot bi z glavo treskal v zid. Včasih imaš srečo, da tudi takšen način prinese posledice.

O darilih je že tekla beseda. Lahko ja, ampak na primerno podlago in odvisno od človeka. Darila so že na splošno delikatna tema in imamo do njih oseben odnos (ne veljajo splošne norme) , v spolnosti še posebej.

(odgovor članu notkar)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 10:12:03   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: CHRISTIN

P.s. dvomim da bi zenska imela več strasti in bila bolj želna sexa zarad tega ker bi druge ženske uč metale nanj. To bi prej povzrocil ljubosumje in slabo energijo.


Samega seksa ne, dovolj pa tega, kar je podlaga za seks.

Dober tip, za katerim gledajo vse "babe" na plaži, on pa vidi samo svojo žensko, bo v ženski vzbudil vse kaj drugega kot ljubosumje.
Od občutka varnosti, poželjivosti, nekaj egoizma, prvilačnosti, celo biti ali ne biti občutka, je moj ni moj, je moj (recimo nekaj blizu prvinskoti, ki nam bo omogočila reprodukcijo), do zapeljivosti takšne kot smo in zato sproščene, samozavestne, igrive,...dodajaj.

Samo dobrih dedcev je malo, enako kot je malo ženstvenih žensk.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 10:13:15   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


Zakaj imam jaz ob tehle tvojih zapiskih ves čas občutek, da se ti zdimo ženske ene praznoglave goske brez hrbtenice in sposobnosti presoje, ki smo mokre tam spodaj, zgoraj in za ušesi, če le vidimo enega nabildanega kmeta, ki z levico vrže kopico gnoja čez plot !?
Sori, saj ne rečem, da je vse tvoje pisanje mimo, vendar na trenutke tako šovinistično zasmrdi, da me kar zvije...


Jaz recimo nisem dobila občutka, da bi se mu ženske zdele to, kar tebi.....



prej ku* moške, naj se k sebi spravijo in obnašajo kot dedci.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 10:16:04   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino

To kar ženske mislijo da hočejo in to kar jih v resnici privlači sta dve različni stvariuser posted image

meni njegovo razmišljanje kar dobro šovinistično smrdi.


Ma hočemo gospodinjsko pomočnico in očeta, ki bo porival voziček v nedeljo po promenadi.

Pruvlači nas pa tisti, ki bo nas porival tako dobro, da bo še otrok v vozičku čutil nebeško zadovoljstvo in ga ne bo potrebno porivati.


(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 11:19:42   
BalkanZar


Zakaj imam jaz ob tehle tvojih zapiskih ves čas občutek, da se ti zdimo ženske ene praznoglave goske brez hrbtenice in sposobnosti presoje, ki smo mokre tam spodaj, zgoraj in za ušesi, če le vidimo enega nabildanega kmeta, ki z levico vrže kopico gnoja čez plot !?
Sori, saj ne rečem, da je vse tvoje pisanje mimo, vendar na trenutke tako šovinistično zasmrdi, da me kar zvije...


Ker si se namesto, da bi naslovila moje argumente, ki so bili naslovljeni na tvoje argumente, osredotočila na to kakšne občutke ti to vzbuja. Predvidevam da je tak način lažji, kot pa mi dokazati da se motim v razmišljanju.

Kot sta že dve predhodnici napisali, je to daleč od tega kar poskušam povedati. Jaz uživam v ženskah, lahko rečem da so najlepše izkušnje v mojem življenju bile zaradi žensk. Čudovite ste. Pametne, odločne, sposobne in ja seksi jbg

Trdim pa da se sekualno bolj odzivate na dominantnega moškega (takega ki ima stvari po kontrolo, stvari dela po svoje, se ne opravičuje če misli da je stvar naredil prav in je tudi fizično močan), kot na nekoga ki se vam podreja v vsem, joče z vami, vam streže spredaj in zadaj, vedno sprašuje za mnenje...

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 11:46:52   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

To kar ženske mislijo da hočejo in to kar jih v resnici privlači sta dve različni stvariuser posted image

meni njegovo razmišljanje kar dobro šovinistično smrdi.


Ma hočemo gospodinjsko pomočnico in očeta, ki bo porival voziček v nedeljo po promenadi.

Pruvlači nas pa tisti, ki bo nas porival tako dobro, da bo še otrok v vozičku čutil nebeško zadovoljstvo in ga ne bo potrebno porivati.



Joj, Stanči ne biksaj gauser posted image . Kje pa piše, da tisti, ki poriva voziček po promenadi, tudi ženske ne zna tako dobro butnit. In če smo že na tem- meni je bil moj vedno privlačen, če je rinil voziček okrog ali pa poštimal malo vreščalo. Še bolj pa se mi je zdel seksi, če mi je kdaj dal možnost, da sem se v tistih časih kulturno naspala.
In če smo že na tem, enako želijo moški. Žensko, ki bi poštimala vse od a do ž okrog otrok in še kaj po vrh, zvečer pa se prelevila v vročekrvno pohotnico, čeprav bi še z eno nogo stala med plenicami.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 11:51:47   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

To kar ženske mislijo da hočejo in to kar jih v resnici privlači sta dve različni stvariuser posted image

meni njegovo razmišljanje kar dobro šovinistično smrdi.


Ma hočemo gospodinjsko pomočnico in očeta, ki bo porival voziček v nedeljo po promenadi.

Pruvlači nas pa tisti, ki bo nas porival tako dobro, da bo še otrok v vozičku čutil nebeško zadovoljstvo in ga ne bo potrebno porivati.



Joj, Stanči ne biksaj gauser posted image . Kje pa piše, da tisti, ki poriva voziček po promenadi, tudi ženske ne zna tako dobro butnit. In če smo že na tem- meni je bil moj vedno privlačen, če je rinil voziček okrog ali pa poštimal malo vreščalo. Še bolj pa se mi je zdel seksi, če mi je kdaj dal možnost, da sem se v tistih časih kulturno naspala.
In če smo že na tem, enako želijo moški. Žensko, ki bi poštimala vse od a do ž okrog otrok in še kaj po vrh, zvečer pa se prelevila v vročekrvno pohotnico, čeprav bi še z eno nogo stala med plenicami.


Ma ne biksam ga.

Spolna privlačnost je osnova, ostalo je okrog. Če spolnost špila v osnovi, potem špila vse ostalo, večinoma brez pregovarjanja in to, kdo ima prav in kdo naredi več.

Zadovoljen moški želi ustreči ženski tudi vse ostale ure in minute, zato, ker je zadovoljen in kot tak funkcionira bolje in tudi razumsko ve, da bo tako v spolnosti tudi njemu lepše.

Ni pa za mene osnova to, da mi kuha kavo s smetano, in bom zato zadovoljna v spolnosti. Ampak to je moje mnenje in delovanje, tvoje je drugačno in če to zadvoljuje tako tebe kot tvojo celotno družino, je v redu.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 11:59:10   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: BalkanZar



Trdim pa da se sekualno bolj odzivate na dominantnega moškega (takega ki ima stvari po kontrolo, stvari dela po svoje, se ne opravičuje če misli da je stvar naredil prav in je tudi fizično močan), kot na nekoga ki se vam podreja v vsem, joče z vami, vam streže spredaj in zadaj, vedno sprašuje za mnenje...

Saj pravim, da ni čisto mimo, tole , vendar- na takšne moške se ženske ponavadi odzivamo, ko smo spočite, ko smo zdrave, zadovoljne, z dobrimi preddispozicijami, da se bo v kratkem seksalo... itd. Ko pa je ženska neprespana, hormonsko nafrjuksana, ne čisto zdrava, v skrbeh za svojega malčka, z nizko samopodobo zaradi posledic nosečnosti in poroda, z občutkom, da je partner ne razume...- takrat ti pa takšen alfa samec dvigne pritisk le zaradi jeze in razočaranja nad njim. Kakšna spolna privlačnost neki, če se arogantno nosi okrog,rine v partnerko le z enim namenom, se ni sposoben opravičiti za ničesar, empatično je čisto mrtev in ga zaposluje le tisto, kar ga tišči v hlačah.
Razumeš kaj ti želim povedati?
Res je- ženske rade pogledamo za vikingi, vendar jih ne rabimo v vseh življenjskih situacijah. Ko si v stanju, ki ga opisujem zgoraj, točno vem, kaj si želim. Brez skrbi, da takrat, dokler se ženska ne spravi k sebi , nežen, empatičen, skrben in potrpežljiv dečko pomede z vsemi vikingi daleč naokrog.

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu BalkanZar)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 12:11:38   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: patrino


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


IZVIRNO SPOROČILO: patrino

To kar ženske mislijo da hočejo in to kar jih v resnici privlači sta dve različni stvariuser posted image

meni njegovo razmišljanje kar dobro šovinistično smrdi.


Ma hočemo gospodinjsko pomočnico in očeta, ki bo porival voziček v nedeljo po promenadi.

Pruvlači nas pa tisti, ki bo nas porival tako dobro, da bo še otrok v vozičku čutil nebeško zadovoljstvo in ga ne bo potrebno porivati.



Joj, Stanči ne biksaj gauser posted image . Kje pa piše, da tisti, ki poriva voziček po promenadi, tudi ženske ne zna tako dobro butnit. In če smo že na tem- meni je bil moj vedno privlačen, če je rinil voziček okrog ali pa poštimal malo vreščalo. Še bolj pa se mi je zdel seksi, če mi je kdaj dal možnost, da sem se v tistih časih kulturno naspala.
In če smo že na tem, enako želijo moški. Žensko, ki bi poštimala vse od a do ž okrog otrok in še kaj po vrh, zvečer pa se prelevila v vročekrvno pohotnico, čeprav bi še z eno nogo stala med plenicami.


Ma ne biksam ga.

Spolna privlačnost je osnova, ostalo je okrog. Če spolnost špila v osnovi, potem špila vse ostalo, večinoma brez pregovarjanja in to, kdo ima prav in kdo naredi več.

Zadovoljen moški želi ustreči ženski tudi vse ostale ure in minute, zato, ker je zadovoljen in kot tak funkcionira bolje in tudi razumsko ve, da bo tako v spolnosti tudi njemu lepše.

Ni pa za mene osnova to, da mi kuha kavo s smetano, in bom zato zadovoljna v spolnosti. Ampak to je moje mnenje in delovanje, tvoje je drugačno in če to zadvoljuje tako tebe kot tvojo celotno družino, je v redu.

Ja saj v določenih situacija in življenjskih obdobjih je res to kar pišeš. In če je vse tako kot mora biti in se dva privlačita sploh ni problema. Vendar, problem nastane, ko eden od dveh ni tako kot mora biti. Iz takšnih in drugačnih vzrokov. Kot primer sem dala žensko po porodu, ko za moje pojme najpogosteje zaškripa med rjuhami. Če moški še vedno razmišlja tako kot praviš ti- da ženski moški v vsem ustreže, ko je zadovoljen-, definitivno pride do problemov. Ženska ga ne želi, ne zmore itd zadovoljiti, moški ni zadovoljen in zato ne ustreže ženski itd., itd. Osebno sem mnenja, da morajo v takšnem primeru moški prilagoditi svoje alfa standarde in prijeme in tudi kdaj žensko pocrkljati brez seksa.Mogoče tega moški ne razumejo, vendar v takšnih situacijah je tipson, ki ima svoje hormone na vajetih še bolj seksi, kot pa tisti, ki pride do ženske vedno z odpeto zadrgo in z besedami : " Hej srcje, a si za enga hitrega.."

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 12:32:48   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

mogoče je bil point drugje, samo ko omeniš hitrost branja kot del pointa, moram pač pripomnit, da hitrost branja ni zaradi superiornega in fantsatičnega opisa seks scen, bolj zaradi enoličnega ponavljanja izrazov pri opisu le teh... Word Count:
"Oh My" - 79
"Crap" - 101
"Jeez" - 82
"Holy (shit/****/crap/hell/cow/moses)" - 172
"Whoa" - 13
"Gasp" - 34
"Gasps" - 11
"Sharp Intake of Breath" - 4
"Murmur" - 68
"Murmurs" - 139
"Whisper" - 96
"Whispers" - 103
"Mutter" - 28
"Mutters" - 23
"Fifty" - 16
"Lip" - 71
"Inner goddess" - 58
"Subconscious" - 82


Ne mogoče......bil je.....če smo že pri sposobnosti razumevanja besed in pomena.....user posted image


aja? potem se boš pa morala bolj potrudit pri argumentiranju požiranja knjige v dveh dneh, glede na to da ni "težko" branje. da bomo uni, ki smo jo v resnici prebrali, sploh lahko razumeli "point". user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 12:36:14   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Pruvlači nas pa tisti, ki bo nas porival tako dobro, da bo še otrok v vozičku čutil nebeško zadovoljstvo in ga ne bo potrebno porivati.


Stana! Nisem si mislila, da si sposobna bit tko vulgarna! user posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 13:05:11   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: patrino
Ja saj v določenih situacija in življenjskih obdobjih je res to kar pišeš. In če je vse tako kot mora biti in se dva privlačita sploh ni problema. Vendar, problem nastane, ko eden od dveh ni tako kot mora biti. Iz takšnih in drugačnih vzrokov. Kot primer sem dala žensko po porodu, ko za moje pojme najpogosteje zaškripa med rjuhami. Če moški še vedno razmišlja tako kot praviš ti- da ženski moški v vsem ustreže, ko je zadovoljen-, definitivno pride do problemov. Ženska ga ne želi, ne zmore itd zadovoljiti, moški ni zadovoljen in zato ne ustreže ženski itd., itd. Osebno sem mnenja, da morajo v takšnem primeru moški prilagoditi svoje alfa standarde in prijeme in tudi kdaj žensko pocrkljati brez seksa.Mogoče tega moški ne razumejo, vendar v takšnih situacijah je tipson, ki ima svoje hormone na vajetih še bolj seksi, kot pa tisti, ki pride do ženske vedno z odpeto zadrgo in z besedami : " Hej srcje, a si za enga hitrega.."


ja, življenje ni vedno idealna situacija in obstaja čas, ko se "vpraša za mnenje" in ko se ne. user posted image treba je najt srednjo pot in dovolj subtilen, da ne rušiš harmonije odnosa. kdor jo ne najde, gre ponavadi narazen... in da ne omenjam da smo si različni in kar enemu paše, drugim ne; niso vsi odnosi enaki, ni samo en način "pravilen"...

jaz recimo ne verjamem v nek absolutni sistem (holy grail) alfe in bete (itd). to je na nekem zelo primarno animalističnem nivoju že res, samo imamo sposobne možgane in ko si na višjih nivojih komunikacije, vidiš da zreli osebki menjavajo vloge voditelja projektov (da temu tako rečem). ko imaš skupino zrelih osebkov, vsak postane občasni vodja določenega dela, ki ga od vseh najbolj obvlada - in ostali mu to pustijo, ker niso ego orientirani (like - jaz sem "alfa" in moram bit vodja, ker sem pa ja alfa, madonca), ampak gledajo kako bodo kot skupina najbolj učinkoviti in osebni kompleksi ne rušijo sistema skupine. meni včasih, ko vem kaj delam, čist paše vodit projekt (ali nek del), un del, ki pa ni moj "forté", mi pa ni nujno interesu se neki duvat in se it "fake it till you make it". atm delam kot "alfa" (bi temu rekel afganzar), samo mi ni nek turn-on, niti ne špilam šefa - v bistvu sem organizirala tko, da se menjavamo na delih kjer en bolj obvlada in potem na drugem procesu drug prevzame in je "hefe" unega dela (se ne vmešavam). in moj team je ful zadovoljen. počutijo se cenjeni.
je pa res, da to ni zelo pogost pojav, ker ni dovolj zrelih ljudi na svetu (zaenkrat). samo sem videla projekte in skupine ljudi, ki tako delujejo in delajo fanstastične stvari. to je prava prihodnost človeštva imo...

< Sporočilo je popravil mateyka -- 21.2.2016 13:09:58 >

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 14:47:56   
BalkanZar
Ko pa je ženska neprespana, hormonsko nafrjuksana, ne čisto zdrava, v skrbeh za svojega malčka, z nizko samopodobo zaradi posledic nosečnosti in poroda, z občutkom, da je partner ne razume...- takrat ti pa takšen alfa samec dvigne pritisk le zaradi jeze in razočaranja nad njim.



Kot vem OP ni govoril nič o teh tegobah ampak le o kvaliteti in kvantiteti seksa v normalnih razmerah. Jaz izhajam iz tega in trdim da se SEKSALNO bolj odzivate na alfo. Ne mi rečt da zaradi skrbnega in nežnega moža ratate mokre in si zaželite seksa. Če že je to prej izjema kot pravilo. Seveda so te lastnosti pomembne za ohranjanje dolgoročnega razmerja...zelo pomembne in sestavni del "pravega" moškega. ampak za samo vzburjenje bolj nepomembne...

Vsak izhaja iz svoje osebnosti...meni so beta lastnosti (pozitivne in negativne) naravne, šepam pa pri pozitivnih alfa lastnostih...in to je rezultiralo (kot vidim sedaj) v nezadovoljivem spolnem življenju...pred nekaj meseci pa sem naletel na "šolo filozofije" ki pravi da se ženske dobro SEKSUALNO odzivajo na bolj miren, pozitiven, "voditeljski", rahlo nadut (bmk) pristop...in moja se neverjetno dobro, kljub temu da skrbiva za malčka (skupaj...težko rečem kdo "opravi več dela")

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 15:12:45   
BalkanZar
Funkcionalan pismenost pa res šepa na tem forumu user posted image

No ja če sem fer se najbrž veliko izgubi s prevodom/prepisom :)


(odgovor članu BalkanZar)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 15:41:34   
patrino
ja, življenje ni vedno idealna situacija in obstaja čas, ko se "vpraša za mnenje" in ko se ne. user posted image treba je najt srednjo pot in dovolj subtilen, da ne rušiš harmonije odnosa. kdor jo ne najde, gre ponavadi narazen... in da ne omenjam da smo si različni in kar enemu paše, drugim ne; niso vsi odnosi enaki, ni samo en način "pravilen"...

ja, po moje tudi.

Kot vem OP ni govoril nič o teh tegobah ampak le o kvaliteti in kvantiteti seksa v normalnih razmerah. Jaz izhajam iz tega in trdim da se SEKSALNO bolj odzivate na alfo. Ne mi rečt da zaradi skrbnega in nežnega moža ratate mokre in si zaželite seksa. Če že je to prej izjema kot pravilo. Seveda so te lastnosti pomembne za ohranjanje dolgoročnega razmerja...zelo pomembne in sestavni del "pravega" moškega. ampak za samo vzburjenje bolj nepomembne...

Vsak izhaja iz svoje osebnosti...meni so beta lastnosti (pozitivne in negativne) naravne, šepam pa pri pozitivnih alfa lastnostih...in to je rezultiralo (kot vidim sedaj) v nezadovoljivem spolnem življenju...pred nekaj meseci pa sem naletel na "šolo filozofije" ki pravi da se ženske dobro SEKSUALNO odzivajo na bolj miren, pozitiven, "voditeljski", rahlo nadut (bmk) pristop...in moja se neverjetno dobro, kljub temu da skrbiva za malčka (skupaj...težko rečem kdo "opravi več dela")

Ne , osnovni post na prvo žogo ni zajemal tega, v kar se je potem zapeljala debata. Vendar glede na problematiko, ki jo izpostavlja, vseeno ni izključeno , da zadaj ne čepi nekaj takega. Nekaj zagotovo mora biti, da je v postelji suša in dolgčas. Oz. nečesa ni.
Zaradi česa komu zraste poželenje, je pa še vseeno po moje odvisno od posameznika oz. same situacije. Kot sem že napisala, se strinjam, da smo po svoje še vedno naravnani prvinsko in nas ponavadi privlači močna, samozavestna in odločna osebnost pri moškem ( in če se ne motim preveč, dosti moških prav iste lastnosti privlačijo pri ženskah). Vendar to ne pomeni, da moški z nežnostjo in skrbnostjo ne razvname poželenja pri svoji partnerki.Tudi samozavestni, odločni moški znajo biti nežni, če to le hočejo. Zase z gotovostjo lahko rečem, da to pogosto zmaga . Prav zaradi tega, se mi zdi prav tisto, da mora sodoben alfa moški tudi malo posodobiti svoj profil in vanj vnesti nekaj sprememb in ne robustno vztrajati tako kot takrat, ko je žensko za lase vlekel v jamo. Zakaj? Zato, ker tudi ženske nismo več takšne , kot so bile takrat in se ne pustimo kar tako vleči za lase.
Kakor že. Ko takole pogledam družbo - posebej mladih poženščenih fantov, se človeku res zdi, da v sodobni družbi manjka tistih pravih moških oz. da bodo imela naša dekleta precej skromno izbiro, ko bo prišel čas zato. Vendar pa po drugi strani takih morda ne bodo niti iskala. Tudi dekleta se spreminjajo.
Zaradi tega bo še bistvenejša sposobnost prilagajanja dveh oseb v partnerstvu, če bosta hotela ostati skupaj.
Če vama po tvojem "razodetju" partnerstvo oz. spolno življenje, cveti, je to po moje zato, ker si ravno ob pravem času, ob sprevidenju svojih pomanjkljivosti in ob opazovanju partnerkinih želja, spoznal pravi recept. Nekdo drug, bi si v drugačni situaciji, ob drugačnih osebnih lastnostih in partnerkinih željah, tvoj način ,lahko zataknil za uho kot neuporabnega.
To kar zagovarjaš deluje kot nek veter, ki ga v sodobnem času primanjkuje. Nekaj , kar je v marsikaterem odnosu pozabljeno, že izrojeno oz. na videz nezaželjeno. Zagotovo bi bilo dobro tale veterc spustiti v marsikatero hišo in direktno v spalnico. Vendar ne kar takšnega enotnega kot kakšen hud ciklon, temveč k nekaterim morda v obliki le takšne in drugačne rahle sapice.


_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu BalkanZar)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 15:43:32   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_


Ni pa za mene osnova to, da mi kuha kavo s smetano, in bom zato zadovoljna v spolnosti. Ampak to je moje mnenje in delovanje, tvoje je drugačno in če to zadvoljuje tako tebe kot tvojo celotno družino, je v redu.


Točno tako.....user posted image

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 15:47:46   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

aja? potem se boš pa morala bolj potrudit pri argumentiranju požiranja knjige v dveh dneh, glede na to da ni "težko" branje. da bomo uni, ki smo jo v resnici prebrali, sploh lahko razumeli "point". user posted image


Kaj pa če bi se ti bolj potrudila pri razumevanju.....?user posted image

Če si prehitro prebrala, preberi še enkrat.....nato preberi post na katerega se je moj nanašal.....nato poveži......

Ne pa, da jemlješ stavke iz konteksta in jih po svoje interpretiraš....



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 15:53:36   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: BalkanZar

Trdim pa da se sekualno bolj odzivate na dominantnega moškega (takega ki ima stvari po kontrolo, stvari dela po svoje, se ne opravičuje če misli da je stvar naredil prav in je tudi fizično močan), kot na nekoga ki se vam podreja v vsem, joče z vami, vam streže spredaj in zadaj, vedno sprašuje za mnenje...


itak. geja si vse želimo za prijatelja user posted image v stilu Sexa v mestu user posted image

(odgovor članu BalkanZar)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 15:57:05   
BalkanZar
To kar zagovarjaš deluje kot nek veter, ki ga v sodobnem času primanjkuje. Nekaj , kar je v marsikaterem odnosu pozabljeno, že izrojeno oz. na videz nezaželjeno.


Točno tako...pa se končno razumemo :)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 16:13:22   
BalkanZar
Nekdo drug, bi si v drugačni situaciji, ob drugačnih osebnih lastnostih in partnerkinih željah, tvoj način ,lahko zataknil za uho kot neuporabnega.


Kot sem že napisal, seveda je vsak zgodba zase..Trdim edino da je tak pristop najboljši za večino...v povprečju bo tak pristop najbolj uspešen...

over and out

(odgovor članu BalkanZar)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 16:22:37   
BalkanZar
Izhajujoč iz svojih izkušenj in glede na dane informacije...

Svoj pogled, ker pač nismo svetovalci in nimamo popolne slike...kar je smisel forumov :)

(odgovor članu BalkanZar)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 17:37:03   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

itak. geja si vse želimo za prijatelja user posted image v stilu Sexa v mestu user posted image


Pa še "in" si....


(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Vprašanje za dame
21.2.2016 22:31:20   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ne pa, da jemlješ stavke iz konteksta in jih po svoje interpretiraš....


jih ne interpretiram. samo povem dejstva. knjiga ni prebrana tako hitro, ker je "vroča" in "dobra", ampak ker je lahka in kratka.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Vprašanje za dame
22.2.2016 9:56:39   
liliana
Jaz sem 1. del prebrala praktično v eni noči.....za 3.del sem rabila 14 dni, pa se na morju sem takrat bila in sem imela čas...

Prvi del me je pritegnil in nisem mogla vstran....pri 3. delu pa sem zgolj vztrajala, da ga preberem do konca in me ni več pritegnil...

Pa je šlo za isto kvaliteto in kvantiteto teksta....

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: Vprašanje za dame
14.3.2016 14:34:25   
ronja
Haha, ti dve knjigi sva si kupila skup, oba naenkrat. So not čisto fajn ideje;).
Perila mi res ne kupuje, če pa bi mi ga, bi ga oblekla, jasno. Mi je pa kupila njegova mami lani spodnje hlačke, a to šteje?user posted image Ne se zgražat, no, kupila je spodnje perilo vsem v družini in zbrala je čist luškane, športne, z metuljčki, pa še cifro pravo:). Jih nosim in tudi njemu so všečuser posted image .
Vibrator - ne vem - verjetno bi se režala, pa mal bi ga dražila, če mi ga je dal zato, da se me reši:D. Vibrator se mine zdi najbolj posrečen namig za to, da je seksa premalo - bolj da ga je preveč, v smislu, daj si še malo sama pomagaj;).

Mogoče bi bilo pa fajn, da bi kolega prebral tisto knijgo Popolni ljubimec;). Saj so not tudi tehnike zapeljevanja.

Žensko, ki se ji ne da pogosto in razuzdano seksati, bo en umeten dildo prej prestrašil in ji zadevo še dodatno zagabil , kot pa da bi jo vzburil. Vsaj po moje.

Podpis.

Če bi se zadeve lotil bolj v smislu, da bi se on potrudil zanjo oz. ji s svojimi dejanji dvignil poželenje po njem ( s kakšno prijetno in preprosto masažo v domači spalnici, z intimno večerjo v dvoje,ne tako direktnimi erotičnimi namigi čez dan, ...)bi znal imeti več uspeha.

Še en podpis.

Kolega je imel isti problem z ženo. Ampak razlog, da ga je zavračala v spolnosti je bil čisto drugje: ona je želela, da se postavi zanjo pred njenimi starši, s katerimi so živeli. On pa se ni želel mešat v to, ker se je počutil kot prišlek. Ko so se odselili na svoje, se je njena želja čudežno vrnila:). In sta še vedno skup in se mata fino:). Včasih se ipak splača pogledat razloge pa to uredit, ker smo ženske glede tega malo bolj komplicirane kot fantje. Če se ne počutimo ljubljene, nam dostikrat ni do tega in to, kako žensko prepričat, da je ljubljena, je precej "case specific", pač vsaka je drugačna...

pozornost drugih žensk, na podzavestnem nivoju, ženi da vedeti da je njen mož zaželjen in da njegova pozornost njej ni samoumevna...upam da sem dovolj jasen :)

Hehe, to resnično ful deluje pri kurah (pravih kurah mislim). So delali poskuse: mlade kure grejo s tistim petelinom, za katerim grejo stare kure, ne glede na to kako ofucan je:D. Pri nas je vse skup še malo bolj komplicirano, ker igra en kup faktorjev pomembno vlogo. Je pa vedno dobro, če svojega partnerja ne jemljemo kot samoumevnega, ne glede na to, zakaj pridemo do tega sklepa. Ni pa nujno vedno ta pot: recimo za lubijem so se metale punce, ko je imel prejšnjo službo in silom prilike upedenan hodil okoli. Pa me zato ni bolj privlačil kot zdaj, recimo, ko ga manj punc osvaja. Se pa strinjam, da lahko to koga zbrihta, da partner ipak ni tako samoumeven.

Patrino, če so iskrice nekoč bile, pa so ugasnile in jih ne bi znala prižgat nazaj, ne vidim razloga, da ne bi poskusila, če bi si oba želela ostat skupaj... Ker če so bile, očitno ni nekega fizičnega razloga, da ne bi mogle bit... Tako kot prebereš knjigo. Lahko je res samo začimba, lahko je "premik v glavi", kot je bil BalkanZaru. Karkoli, samo da dela.

Vem le to, da so v mnogih partnerstvih vloge obrnjene in da jim to vozi, jih zadovoljuje, osrečuje. Zato sem mnenja, da enotnega recepta ne more biti, ker ljudje nimamo enotnih želja in potreb.

Se strinjam. Res pa je, da nimamo pojma, kakšen je njihov seks;). Sama sem recimo zelo odprta in mi ni problem govorit tudi o tem, zato so recimo na faksu vsi mislili, da sem v odnosu dominantna, kar je daleč od resnice, ker sem zelo starokopitna/primarna/kakoržetemurečeš kar se tega tiče:D.

n igramo igro "vse štima, srečni smo".....ker tako pač mora biti, moramo igrati popolno družino...

Ma, ne vem, no. Meni se zdi, da se med prijatelji vsi nekaj pritožujemo:D. Pač taka leta;). Na rr je drugače, ker pač to lahko glih čisto vsak prebere in mogoče čisto z vsakim pa tudi ne bi delila vseh zgod in nezgod;). Ampak med prijatelji smo precej bolj odprti, se mi zdi. Ravno za vikend sta bili punci na rdju, kjer smo se pogovarjali o tem in je tudi en rekel, da je veliko že to, da veš, da imajo tudi drugi težave in lahko zato na svoje gledaš malo bolj iz distance...

Lahko pa prepoznamo določene vzorce in na njih gradimo teorije, ki v veliki meri dajejo točne rezultate. Oziroma lahko na podlagi opažanj delamo določene zaključke (ki pa res niso vedno točni..izjeme/pravilo pa to)

Res je. Ampak to delamo pa glih s pogovorom;).

Ženske privlačijo alfa moški zato, ker mislijo s svojo glavo. In potem če imaš enostavno enačbo: če me on ima rad in misli s svojo glavo, bo vedno poskrbel, da bom ok, torej sem varna pri njem. Badboyi zelo jasno dokazujejo, da se ne pokoravajo družbenim normam, torej mislijo s svojo glavo. (Tu je trik, ker dostikrat ne, ampak samo poslušajo drugo avtoriteto, kar je lahko še slabše kot če bi poslušali sistem).

Trdim pa da se sekualno bolj odzivate na dominantnega moškega (takega ki ima stvari po kontrolo, stvari dela po svoje, se ne opravičuje če misli da je stvar naredil prav in je tudi fizično močan

Sigurno. Tudi od žensk in otrok ne maram opravičil, če mislijo, da so naredili nekaj prav. Stoj za tem, kar misliš, kdorkoližesi.

Kje pa piše, da tisti, ki poriva voziček po promenadi, tudi ženske ne zna tako dobro butnit. In če smo že na tem- meni je bil moj vedno privlačen, če je rinil voziček okrog ali pa poštimal malo vreščalo.

Se strinjam - to se ne izključuje, da pa so nam moški privlačni, ko skrbijo za naraščaj, so dokazali celo z raziskavo:).

Še bolj pa se mi je zdel seksi, če mi je kdaj dal možnost, da sem se v tistih časih kulturno naspala.
In če smo že na tem, enako želijo moški. Žensko, ki bi poštimala vse od a do ž okrog otrok in še kaj po vrh, zvečer pa se prelevila v vročekrvno pohotnico, čeprav bi še z eno nogo stala med plenicami.

Hehe, tudi to bo kar držalo:D.

Če spolnost špila v osnovi, potem špila vse ostalo, večinoma brez pregovarjanja in to, kdo ima prav in kdo naredi več.

Meni se ne zdi tako enostavno. Dejansko imamo pari tudi druge probleme, ni samo spolnost;).

Saj pravim, da ni čisto mimo, tole , vendar- na takšne moške se ženske ponavadi odzivamo, ko smo spočite, ko smo zdrave, zadovoljne, z dobrimi preddispozicijami, da se bo v kratkem seksalo...

Evo, pa sta prišla skup:).

jaz recimo ne verjamem v nek absolutni sistem (holy grail) alfe in bete (itd). to je na nekem zelo primarno animalističnem nivoju že res, samo imamo sposobne možgane in ko si na višjih nivojih komunikacije, vidiš da zreli osebki menjavajo vloge voditelja projektov (da temu tako rečem). ko imaš skupino zrelih osebkov, vsak postane občasni vodja določenega dela, ki ga od vseh najbolj obvlada - in ostali mu to pustijo, ker niso ego orientirani (like - jaz sem "alfa" in moram bit vodja, ker sem pa ja alfa, madonca), ampak gledajo kako bodo kot skupina najbolj učinkoviti in osebni kompleksi ne rušijo sistema skupine.
Se strinjam.

Ne mi rečt da zaradi skrbnega in nežnega moža ratate mokre in si zaželite seksa.

Ni tako črnobelo: prej sem že napisala, da sem glede tega zelo staromodna in imam rada, da so fantje dominantni, nikoli nisem delala prvih korakov itd... (vseeno pa bi znorela, če ne bi smela imet svojega mnenja in da me ne bi nič upošteval nikjer oz. tam, kjer mi je to pomembno). Ampak kljub temu pa si zaželim seksa navadno ravno takrat, ko se crkljava;). Navadno na začetku nežno;). In ko ga vidim, kako je nežen do tamalih, recimo... bi ga pojedla;). Pa mi je potem, ko do seksa pride, recimo všeč, da je dominanten. Ampak te stvari se prepletajo... Navdno ni problem prehajat iz enega v drug stil. Kot nama ni problem bit v postelji precej drugačna kot sva do svojih otrok;). Ljudje znamo to preklapljat.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu notkar)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?