|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zamujanje menstruacije
15.10.2018 16:15:29   
Anonimen
Pozdravljene. Sem popolnoma nova in sicer z enim razlogom. Upam da mi bo znala katera vsaj malo pomagat. Menstruacija mi zamuja ze 27dni. Res je sicer da imam redne nezascitene odnose... Pred 2tednoma  mogooce tudi vec, sem imela spodaj obcutek kot da bom vsak cas dobila M saj sem imela zelo mocne in intenzivne krce, M ni bilo, naredila sem test 2 dni po zamujeni in nekaj dni kasneje se 3 in vsi so pokazali minus.. .vmes krci spet izginejo potem pa kar na 1x spet pridejo.. Tudi danes jih imam, ampak zelo blage.. Imam tudi obilen bel izcedek... Drugih znakov da bi bila noseca nimam, prsi me ne bolijo, zelje po hrani ni. Aja pa pred izostankom M sem začutila kovinski okus v ustih, kateri me spremlja se danes.. Ampak ne vsak dan. Pride in gre tako kot krci. Mislite da bi lahko slo za nosecnost kljub gori negativnih testov?? 

(odgovor članu nikec123)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: Zamujanje menstruacije
16.10.2018 8:41:20   
naty1989
To ti pa težko rečem kaj bi lahko bilo. Lahko da je nosečnost, lahko tudi da ni. Sicer znaki so. Pa imaš drugače redne M ali neredne? Najboljše bi bilo naredit krvni test, ki mislim da pride okoli 10 €. Pa boš najbolje vedela pri čem si. Ali pa it do G. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: Zamujanje menstruacije
16.10.2018 12:44:18   
Anonimen
M imam redno, mogoce je kdaj zamujala kak dan ali dva ampak nikoli tako dolgo... 

(odgovor članu naty1989)
  Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: Zamujanje menstruacije
16.10.2018 12:44:22   
Anonimen
M imam redno, mogoce je kdaj zamujala kak dan ali dva ampak nikoli tako dolgo... 

(odgovor članu naty1989)
  Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: Zamujanje menstruacije
17.10.2018 8:01:03   
Lillyy
Če ti M izostane do 3h mesecev se smatra še za normalno. Lahko se zgodi zaradi hormonskih nihanj, če imaš preveč stresa ... Glede na to, da delaš na zanositvi, vsake toliko ponavljaj teste, če še ne dobiš M. Bi se moralo hitro pokazati, ker se hormon podvaja vsake 2 dni. In če ne ti res ostane še krvni test. Boš pa tudi sama sebe najlažje analizirala, če se ti je to že kdaj zgodilo ali si trenutno v kakšni taki situaciji ... 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: Zamujanje menstruacije
12.11.2018 21:15:01   
Jessii
Zdravo punce z mozem si zeliva se enega otroka in seveda delava na tem. Zadnjo M sem imela 24.9.2018 in do zdaj jo se ni bilo. Naredila sem par testov ki so vedno kazali negativno. Spodaj je slika testa ki sem ga danes naredila zjutraj First Sign Duo ali je pozitiven ali je to nic?   
Prosim za pomoc

user posted image

(odgovor članu Lillyy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: Zamujanje menstruacije
22.11.2018 12:34:48   
IceLand
Jessii to mse meni zdi negativno. Če bi bila noseča, se pojavi vvidna druga črtica zraven. Če nisi sigurna pojdi po digitalni clear blue ki mti z besedo napiše ali si noseča ali ne.

(odgovor članu Jessii)
Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: Zamujanje menstruacije
9.12.2018 17:22:10   
Jessii
IceLand naredila sem dva testa Clear Blue in oba sta bila pozitivna.. Ginekologinja je potrdila nosecnost.. 14.1.2019 imam ze Nuhalno svetlino 🙂🙂

(odgovor članu IceLand)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: Zamujanje menstruacije
9.1.2019 21:25:00   
Anonimen
Zdravo tudi jaz sem nova tukaj in bi tudi rabila kaksn nasvet ker sem ze cisto zmedena. Menstrualne cikluse sem imela skos na 28 dni. Imam ze dva otroka. Po drugem porodu sem si dala vstaviti mireno, vendar po 4ih letih sva se s partnerjem odlocila da bi imela se enega otroka zato sem si dala mireno odstraniti. Ker dva meseca po odstranitvi nism dubila menstracije mi je ginekologinja predpisala tablete dobrestone (ali neki takega) za sprozitev menstruacije. Menstruacijo sem tes dobila in trajala je 5 dni, od takrat sem imela se dva ciklusa ki sta trajala 28 dni. Sedaj mi menstruacija zamuja en teden (kar je zelo cudno), naredila sem eno goro testov (po moje sm ze pou place porabila za njih) in vsi testi so bili negativni. Problem je pa v tem ker nikakor ne morem vec lezati na trebuhu ker imam napijnjen in trd trebuh, prsi me bolijo nenormalno in na vsake toliko casa mi vn pritece neka prozorna tekocina, juttanje slabosti imam, zelo sm utrujena in danes na primer sem polovico dneva prespala. Sploh vec ne vem kaj nej si mislim in kaj bi to lahko bilo glede na to da noseca nism ce je tolikp testov pokazalo negativno :-(

(odgovor članu Jessii)
  Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: Zamujanje menstruacije
9.1.2019 21:34:10   
Anonimen
Če 1 teden menstruacija zamuja še ni rečeno, da mora test pokazati +, odvisno kateri test si delala , drugače pa če te vse to matra greš lahko na krvni test , ti bo takoj pokazal ali si noseča ali ne in tudi k ginekologu se pojdi pokazati. Če prej nisi imela nobenih težav z zanositvijo potem bi bolo možno, da bi bila noseča . Po dabrostonu dobiš 3 menstruacije še redne potem pa odvisno. Je možno po odstranitvi mirene , da se ti pojavljajo zdaj neresni cikli , ti je to tvoja G kaj omenila ? Nevem kako drugače bi ti lahko še pomagala . 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: Zamujanje menstruacije
9.1.2019 21:50:40   
Anonimen
Ne ginekologinja mi je samo rekla da ko se bo sprozila menstruacija naj bi potem imela slet redno in sm jo tudi imela tri mesece na 28 dni, sedaj bi jo pa mogla dubiti prejsnji teden pa je nisem in cez dva dni je bilo samo par kapljic nekega rjavega izcedka in to je to sedaj pa spet ne duha ne sluha o menstruaciji

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 86
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Sanje o nosečnosti so pozitivne
Se je tudi vam kdaj sanjalo, da ste noseči? Pomenijo te sanje, da si želite otroka oziroma še enega otroka? Preverite, k...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?