|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zaščita pri barvanju
23.4.2014 15:44:31   
Lili2010
Punce zdravo.

Naša 13-mesečnica je v vrtcu čisto navdušena nad barvanjem, odtisi dlani, risanjem s prstki ....itd., pa me zanima, kje se da kupiti tista zaščitna "obleka", ki bo mamici maaaalce olajšala delo po tem, ko se risanja naveliča :)
Sem iskala v obeh večjih trgovinah za otroke, pa nisem našla.
Kje ste ve to nabavile?

Hvala.

Lili
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zaščita pri barvanju
23.4.2014 15:49:55   
malaMravljica
ena sprana majica ali srajca od starsev, ki je ni skoda. Ce ste pa hudo smensi pa dobis en tak palsticen slicncek z rokavi v IKEI.

(odgovor članu Lili2010)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zaščita pri barvanju
23.4.2014 18:53:37   
ronja
Na začetku leta imajo v vseh hiper-štacunah (hipermarketi, Leclerc, itd...) Vmes mogoče v kakih ustvarjalnih štacuncah majo ziher.

Jaz sem jima naredila nekaj, kar se zapne zadaj (da NE moreta sami odpet, ko se njima zdi, da sta ok, ampak da ju odpnem, ko se meni zdi, da mata čiste roke:D, pa puli je in patentna rokah, da ne curlja barva izpod prekrivala na majčko) - ampak moji rabijo take drastične ukrepe, ker ful radi packajo in se ful popackajo:D. Niso vsi taki.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Lili2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zaščita pri barvanju
23.4.2014 21:40:39   
Izabelina
mi mamo to iz ikee (ni tok fensi šmensi) navadna plastična haljica, ki se zadi zapne... čis ok!

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
24.4.2014 8:46:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Izabelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zaščita pri barvanju
24.4.2014 9:25:15   
Katy78
Moja dva imata vsak eno mojo staro majčko, ker jima je seveda okoli vratu preširoka, majčko zadaj naberem in dam čez elastiko pa je super. Itak sta pa, no tavelik niti ne več, tamali pa je po barvanju za v banjo, ker se gre body paint, in je pobarvan po obrazu in laseh ne glede ali barva z vodenkami, temperami, ali s prstnimi barvami. user posted image
Imamo pa tudi en plastičen predpasniček namenjen prav za to, ampak je zelo nepraktičen, se tista plastika ves čas guba.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zaščita pri barvanju
24.4.2014 10:34:01   
ronja
rokave pa max. zavihala.

To smo tudi mi najprej furali, ampak moje suhice... kakorkoli jima zavihaš, se jima je v času ustvarjanja odvihalo (ne vem, ali zato, ker imata tako suhe roke ali ker tako "aktivno" ustvarjata:D) in na koncu so bili vedno rokavi poflekani. Tole pa zdaj dela super. Za taveliko zdaj ni več treba teh ukrepov in je stara majca dovolj:). Ampak zdaj si pa želi tako oblekco, ker ji je pač všeč (njena ji je premajhna, jo ma zdaj tamala, njeno pa mali).

Aja, pa še podložene so morale bit - ker nam je skozi eno plast majce vse šlo skozi (saj pravim, da so packi, ko ustvarjajo:D - no, odvisno od materiala, pa zdaj sta punci že kar ok, ampak vseeno). Odvisno torej s čim delate in koliko pustite otroke, da nenadzorovano upravljajo s tem, kar majo (in vsem, kar je okoli:D)...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zaščita pri barvanju
29.4.2014 21:44:46   
mayci
Pri nas imamo tudi tisti plastični "predpasnik" z rokavi iz Ikee in se super obnese, z lahkoto očisti in oblačilca ostanejo suha in nepopackana. user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zaščita pri barvanju
17.7.2014 22:25:35   
jure2610

Zelo lepa zaščitna pregrinjala prav za ta namen imaš za punčko ali fantka v Kikilini v Koloseju. imajo pa tudi spletno trgovino.

Znižana so celo za 40%.

lp
Snežana

_____________________________

Otroška trgovina

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?