|      
Želiš odstopiti?
Preden se dokončno odločiš, se seznani s posledicami te odločitve.
V kolikor potrdiš svojo odločitev, da odstopiš, bomo v tvoj spletni brskalnik namestili piškotek, ki nam bo omogočil, da te ob vsakem obisku do vključno 13. novembra 2014 prepoznamo in ti zagotovimo nemoteno uporabo portala, brez prikazovanja Ringarajinih dreves in igralne kontrole ob desnem robu ekrana.

Hkrati ti bodo odštete vse do sedaj zbrane točke in žal izgubiš tudi pravico do morebitnih prisluženih nagrad.

Želiš še vedno odstopiti?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znorela bom z vozički!
20.10.2016 11:44:24   
diddlemaus
Pozdravljene,

pričakujem prvega otroka in se mi že meša od vozičkov. Bolj jih gledam, manj so mi všeč; prav tako me skrbi, da ne bom z naročilom vozička prepozna, ker imajo povsod neke divje čakalne dobe.
Torej... V ožjem izboru imam Mutsy Evo/iGo, Hauck Twister, Jane Muum, iCandy Strawberry 2, MOON Luso/Nuova in pa Tutek Timer. Zanima me, če ima katera katerega od navedenih vozičkov in kako se obnese?
Prav tako sem odprta za mnenja in izkušnje drugih vozičkov, s katerimi ste res izredno zadovoljne.

Hvala in lep pozdrav,
D.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znorela bom z vozički!
19.3.2018 10:05:48   
Katka26
Preveč izbire zbega človeka, a je tako? :) Kaj pa če bi se osredotočila na to kaj ti je najbolj pomembno inštartaš od tam.

(odgovor članu diddlemaus)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:

ABC tečaji rolanja za otroke v Ljubljani
Tečaji rolanja Športnega društva ABC šport se začnejo maja v Ljubljani v Šiški in na Galjevici, junija pa se jim pridruž...
6 obveznih pripomočkov pri odvajanju od pl...
Vsak otrok je edinstven in mora prehoditi lastno pot od pleničke do kahlice. Največ, kar starši lahko storimo, je, da se...

dojenje
nosečka sem

koliko časa vi dojite vašega malčka?

2-3 meseca (18%)

do 7 meseca (19%)

do 1 leta (27%)

do 1,5let (16%)

2-3 leta (14%)

ne doijte (6%)

Število vseh glasov: 206

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!