|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Znorela bom z vozički!
20.10.2016 11:44:24   
diddlemaus
Pozdravljene,

pričakujem prvega otroka in se mi že meša od vozičkov. Bolj jih gledam, manj so mi všeč; prav tako me skrbi, da ne bom z naročilom vozička prepozna, ker imajo povsod neke divje čakalne dobe.
Torej... V ožjem izboru imam Mutsy Evo/iGo, Hauck Twister, Jane Muum, iCandy Strawberry 2, MOON Luso/Nuova in pa Tutek Timer. Zanima me, če ima katera katerega od navedenih vozičkov in kako se obnese?
Prav tako sem odprta za mnenja in izkušnje drugih vozičkov, s katerimi ste res izredno zadovoljne.

Hvala in lep pozdrav,
D.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Znorela bom z vozički!
19.3.2018 10:05:48   
Katka26
Preveč izbire zbega človeka, a je tako? :) Kaj pa če bi se osredotočila na to kaj ti je najbolj pomembno inštartaš od tam.

(odgovor članu diddlemaus)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?