|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 11:56:12   
Anonimen
Torej: na kaj je treba biti pozoren?

Tiste z izkušnjami, prosim, če poveste, če se recimo odločiš, da boš torbo kupil, pa recimo da ne bo samo za prvi razred (kjer jih menda niti ne rabijo), ampak za morda prva 3 leta?

Naj bo ležeča ali pokončna? Najbrž mora biti lahka? Še kaj? Kakšni dodatni žepi so morda dobrodošli?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 12:17:37   
gumbek
Mene mikajo tiste torbe troliji al kako se jim že reče, sem prejšnji teden nesla torbo sosedovega fante ki je v 3 razredu je bla težka kot   user posted image .

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 12:31:50   
Anonimen
A to je tista na koleščkih, a ne?

(odgovor članu gumbek)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 13:01:43   
cmokec
Pomembno, da je torba trda, da ni kot nahrbtnik. Tako so zvezki in knjige lepo pospravljeni in zaščiteni, torba pa lepo stoji ob mizi. Da ima ojačane naramnice, ojačane šive, nekatere imajo tudi ergonomično oblikovano hrbtišče. Nekatere torbe so tako velike, da ne gredo v prostor v mizi, ki je namenjen za torbe. Zato je fino, da na sestanku malo še mize pogledaš, kakšne imajo.

Torbe na koleščkih so sicer fine za otroke, ker so kul, ampak jih tako vlačijo okoli, da za seboj vlečejo še naramnice potleh in poberejo vso svinarijo, ki jo potem prinesejo v svojo sobo. Koleščki se niti ne obnesejo v dežju, snegu, poleti so pa tako počitnice. Sploh prvi razred naj bi imel med tednom torbe v šoli.

Najbolj je fino, da je otroku torba všeč (slikice, barva) in je ponosen, da jo ima.

Mi smo jo kupili na Ebayu, ker je bila lansko leto 3x cenejša, kot so pri nas. Pa ni bila akcija.


_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 13:42:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec
Mi smo jo kupili na Ebayu,



Hvala, Cmokec, za vse podatke. A ti pa obvladaš tale Ebay? Uf, meni se sanja ne in se mi po mje tudi nikoli ne bo.

(odgovor članu cmokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 13:50:06   
kofetek2010
Samsonite ima torbe na koleščkih - lahke in kvalitetne. user posted image

npr.


user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 13:57:50   
lelaval
Pri nakupu se drži tega, kar je napisala Cmokec - potem boš zagotovo kupila otroku dobro torbo - pa to še glej, da mu bo všeč.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 14:09:56   
Anonimen
Tele sem gledala, samo to je spet najdražje po moje (poleg Samsonita):

http://www.leonardo-ce.si/291

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 14:11:03   
Anonimen
No, s tako bi mogoče bil še celo zadovoljenuser posted image :

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 14:23:05   
Anonimen
Tukajle sem našla eno dobro stran o tem, kakšna naj bi bila torba, če še katero zanima:

http://www.zps.si/sl/otrok/oprema-in-tekstil/nakup-solske-torbice-3.html


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 14:50:09   
ajrin
Če si želiš kvalitetne torbe, pojdi do Porente. Te torbe priporoča tudi IVZ in dr. Veličkovičeva (razvojna ambulanta) .
Tudi po treh letih je še taka kot nova!
Gotovo mu bo tudi tam katera všeč, čeprav ni gor Spidermana ipd.
Veselo nakupovanje!

_____________________________

Irena z ropotijo (Luka 9, Domen 7, Miha 4)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 15:14:45   
al1*
Naša tavelika ima Schneiderjevo - po treh letih še kot nova, je pa bila precej draga.
Naš bodoči prvošolček pa bo imel tole - Samsonite.
user posted image

_____________________________

lp


(odgovor članu ajrin)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 15:48:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ajrin

Če si želiš kvalitetne torbe, pojdi do Porente. Te torbe priporoča tudi IVZ in dr. Veličkovičeva (razvojna ambulanta) .
Tudi po treh letih je še taka kot nova!
Gotovo mu bo tudi tam katera všeč, čeprav ni gor Spidermana ipd.
Veselo nakupovanje!


Ja, ane? Saj to sem pa že slišala, da so te nahrbtniki fajn. A pa dr. Veličkovičeva tudi tako pravi? No ja, sicer prvošolčki res torb nič ne nosijo, ampak O.K.

(odgovor članu ajrin)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 18:42:31   
cmokec
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: cmokec
Mi smo jo kupili na Ebayu,



Hvala, Cmokec, za vse podatke. A ti pa obvladaš tale Ebay? Uf, meni se sanja ne in se mi po mje tudi nikoli ne bo.


Ne, ne obvladam Ebay-a, moj ga. In če kaj kupujem, sama pregledam, potem pa nakup on spelje do konca.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Šolska torba za 1. razred
12.2.2008 22:02:42   
Gina
Pri nas v 1. razredu otroci ne rabijo torbe, ker nosijo reči domov samo ob petkih, pa takrat lahko dajo stvari kamor jim paše. No j,a če hočejo, tudi v torbo seveda. Med tednom so torbe doma. V bistvu je precej podobno v 2.in v 3. razredu, samo da nekaj vendarle nosijo domov, če želijo še kaj dodatno pogledati ali če imajo kaj naloge.

Meni se sicer zdi, da je pri torbah enako, kot pri vozičkih. Vsak ima druge želje in potrebe. Težko svetuješ.

Meni osebno se zdi daleč najboljše, če ima torba koleščka. Ker kasneje, na višji stopnji so to tako zelooooooo težke reči, da se ti ta hip niti sanja ne, da obstaja možnost, da imajo lahko tolk kil. Torba pod 10kg nima. Raje več.Včasih precej več. Samo moj sine noče koleščkov, bi se od sramu v zemljo raje vdrl. Zato ima tak trden ruzak zdaj. Hči ima koleščka, tako fensi torbo, je zelo zadovoljna. Trd kufer v bistvu.  

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Šolska torba za 1. razred
13.2.2008 8:50:05   
Lenny
user posted image

Al1, pravkar si mi pomagala odkriti sanjsko torbo za našega mulčka! Hvala!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Šolska torba za 1. razred
13.2.2008 9:38:48   
Ani5
Mi smo za taveliki kupili Shneiderjeve torbe v leonardu.Res je da so precej drage, amoak so pa zelo vzdržljive.Sta jih imeli taveliki 3 leta zdaj pa jih imata mlajši že tudi 3 leto pa so še vedno kot nove.Je pa res da v 1.razredu ne potrebujejo velikih torb, ker vse puščajo v šoli in domov prinesejo samo ob petkih.

LP, Ana

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Šolska torba za 1. razred
13.2.2008 10:12:53   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: al1*

Naša tavelika ima Schneiderjevo - po treh letih še kot nova, je pa bila precej draga.
Naš bodoči prvošolček pa bo imel tole - Samsonite.
user posted image


Ampak pri nas se je ne da več dobiti?

Baje je lanski model, vsaj tako je meni rekla prodajalka user posted image user posted image user posted image user posted image

LP, MOjca

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Šolska torba za 1. razred
13.2.2008 10:39:29   
Lenny
Ampak pri nas se je ne da več dobiti?

Baje je lanski model, vsaj tako je meni rekla prodajalka

LP, MOjca


Šmrc ..... ampak recimo, da je kje katera ostala user posted image  bo treba malo vohunit user posted image  Če najdem dve, javim, kje user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Šolska torba za 1. razred
13.2.2008 10:55:31   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny


Šmrc ..... ampak recimo, da je kje katera ostala user posted image  bo treba malo vohunit user posted image  Če najdem dve, javim, kje user posted image


Proooooooooooosim, sej sva obe iz MB al sem kaj zamešalauser posted image user posted image

LP, MOjca

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Šolska torba za 1. razred
13.2.2008 11:03:04   
Lenny
user posted image  Nič nisi zmešala, obe sva TOTI user posted image  Zdaj sem angažirala žlahto, da bodo še drugje malo pogledali. Moj mali bi se 100% zaljubil na prvi pogled, če jo vidi. A imaš ti tudi bodočega gradbinca doma?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Šolska torba za 1. razred
13.2.2008 11:09:52   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Lenny

user posted image  Nič nisi zmešala, obe sva TOTI user posted image  Zdaj sem angažirala žlahto, da bodo še drugje malo pogledali. Moj mali bi se 100% zaljubil na prvi pogled, če jo vidi. A imaš ti tudi bodočega gradbinca doma?


Ja, gradbinca, gasilca, honorarnega policista (samo za pisanje kazni), pa še kaj user posted image user posted image user posted image user posted image
Tak, da VIP bo špilu čez par let user posted image user posted image user posted image

LP, MOjca

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Šolska torba za 1. razred
13.2.2008 13:34:56   
al1*
Mi smo jo naročili na e-bayu, imajo jih tudi na amazon.de. Skupaj s poštnino je bila 70€. Je pa torba, dve peresnici z barvicami in flomastri, vrečka za copate in denarnica. Meni se je zdelo precej ugodno.

je pa tudi naš mali zaljubljen v gradbene stroje. Preden sem naročila sem težila v samsonitu v Mb in Lj, pa so rekli, da nimajo.


_____________________________

lp


(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Šolska torba za 1. razred
13.2.2008 13:52:28   
Lenny
HVALA! user posted image  user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Šolska torba za 1. razred
14.2.2008 8:27:15   
Lenny
Mojcaziga, naročili smo jo preko amazon.de in pride v roku enega tedna. Mali se je kar talil, ko je gledal slike. Po moje bo spal z njo user posted image
Sodelavka mi je potrdila tudi kvaliteto. Njen sine je imel enak model s košarkaši štiri leta, potem pa je seveda želel nahrbtnik, čeprav je bila torba še vedno brez problema uporabna. user posted image

(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?