|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še neki?
10.6.2005 20:25:33   
natalina
sem že na nosečnost in porod vprašala, pa bom še vas, mogoče je pri dvojčkih kej drugač??

predvčerajšnjim se mi je trebuh res očitno spustil, nič več tiščanja v želodec, rebra in podobno..no in mal prej me soseda tako prestraši, da sem zdej čist adijo..v stilu "joj kolk nizko maš trbuh, pa ti boš šla rodit!!!!"

jaz pa šele 28t, PROOOOSIMMM za vaše izkušnje??

miljonkrat hvaležna!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   še neki?
11.6.2005 10:56:38   
petraCBU
Po moje to še ni očiten znak, da bo treba kmalu rodit :zmeden2: Kva pa vem... jaz imam trebuh še vedno visoko, pa grem v torek že po :duda::duda: :) Sam pri meni je to najbrž zato, ker imam obe glavici visoko pod rebri, spodaj so pa nogice in imam kar prazen spodnji del trebuha. Zgoraj pa "polička" za cel pladenj parkirat :)-

Po moje ni skrbi, da bi zaradi spuščenega trebuha šla že rodit. Ti je vsaj udobneje, ko ne žuli več tok!
LP
P.

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   še neki?
11.6.2005 20:44:03   
natalina
petra hvalam za tvojo skrb, sem na nosečnost in porod povedala nadaljno štorijo, če pa vse skupi ne poneha pa grem v Ljubljana mal pogledat..nate pa mislim skoz in s tabo čakam na tvoje pikce..pa hitro nam sporoči, ker mi ki korakamo za teboj, smo takoooo neučakane in radovedne, da se kar kadi! juhuu

:duda::duda: in Natalina

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   še neki?
12.6.2005 21:45:22   
mirka
oj!
Tud jaz imam trebuh že skoz bolj nizko kot v prvi nosečnosti in pomoje to še nič ne pomeni da bi bil porod tako kmalu.
Sem na istem kot ti Natalina- bog ne rdaj da bvi bilo že zdaj.
Ampak mene pa tako špona in zateguje da mislim da mi bo vse popokalo.:)

:rozica:

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   še neki?
13.6.2005 15:23:47   
natalina
oj mirka, midve sva čist skupi, mogoče se pa vidiva, ko bo čas seveda, da najini pikici pokukajo, no men je mogooče mal bolš danes, čeprav vse pritiska dol ko :hudicek:, aja a boš v Ljubljani rodila?

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   še neki?
13.6.2005 16:39:42   
mirka
Ne jaz bom kar na Jesenicah,kjer imam zelo dobre izkušnje pa še zelo blizu imam. Upam da mi n ebo treba v Ljubljano(tja pošiljajo samo rizične,..).

A ti veš kaj imaš? Jaz sem spraševala pa se nikoli dobro ne vidi. mogoče je še bolje - spet presenečenje!
M:rozica:




(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   še neki?
13.6.2005 21:34:57   
natalina
ku ku, ja jaz vem, da imamo dve deklici, to pa zato,ker so mi na nuhalni pri eni ugotovili povečano vratno gubo in sem pol šla na amniocintezo,tri tedne živčno čakala izvide in zvedla, da bomo imeli dve kromosomsko zdravi deklici..

glede porodnišnice Jesenice, ker delam na radiu, skoraj vsak dan kontaktiram z njimi in so mi ful fajn, se kar po "žensko" zaklepetamo, tako da boste res v dobrih rokah, men je mal predaleč, tako, da bom kar v Ljubljani..itak se pa še tipkava, pa mal pojamrava pa.....juhu

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   še neki?
13.6.2005 21:58:43   
mirka
O to pa verjamem, da si bila pod stresom ko si čakala izvide. no si pa vsaj zdaj brez skrbi, ko si 100% da je vse v redu. :bravo:

Lepo da so ti ženske iz Jesenic simpatične, moram rečt da so sestre res dobre in babice tudi vse. Upam samo da bo vse potekalo v redu in brez zapletov tako kot pri rojstvu Ane.

A greste kaj na morje?:morje: Jaz komaj čakam. Gremo v Novigrad,24.6., da bomo čim bližje Sloveniji, ter da vožnja ne bo predolga.

čau bau!:metulj:

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   še neki?
14.6.2005 11:43:25   
natalina
juhuu,letos prov na morje kot dopust ne gremo, čeprav naš očka pravi da bomo šli sredi septembra (ha ha ) no pa tud zaradi šole ne vem kako bo, ta velika gre v tretji razred pa ne vem če bo lahko kar manjkala.

drugač smo bili pa okrog 1. maja mal v umagu.

kam daleč pa tud ne upam, ker mam skoz filing da bo vse skupi mal prej, kot sem si zamislila!!

juhuu uživaj v sončku!

(odgovor članu natalina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?