|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žaluzije in zavese
4.7.2007 10:32:54   
bobika
Zanima me, če imate kljub žaluzijam zavese?

Žaluzije bi imela predvsem zaradi sence. Zavese se mi pa zdijo, da naredijo piko na i pri prostoru.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 10:35:08   
muki1
Jaz imam v spalnici zavese, v dnevni in kuhinji pa samo žaluzije, sem zavese dala dol, pa se mi zdi, da ravno žaluzije naredijo prostor večji in svetlejši.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 10:35:47   
Anonimen
Jaz imam oboje.Želuzije za ponoči,zavese zarad tega,ker mam okno direkt na ulico,in se mal manj vidi skozi njih.

(odgovor članu bobika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 10:58:14   
fricka
Pri zavesah imaš ogromno lepih možnosti. Sem pristaš rolojev gubanih in gladkih ter panel.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 11:00:00   
Anonimen
tudi jaz sem že tole razmišljala. Najina hiša bo bolj na samem, tako da ne bi potrebovala ne zaves, ne žaluzij. ampak ok- nekaj bo treba.. razmišljam da bi najprej dala žaluzije, potem pa bi videla ali so potrebne še zavese.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 11:46:34   
tinkamiška
Mi bomo meli oboje. V otroški sobi zato, ker mamo bele žaluzije in je vseeno svetlo zjutraj, pa bom dala bolj debele zavese, da bo dlje tema.
V spalnici bova mela rolo zavese, nežne bele z nežnim tkanjem.
V kuhinji bova imela pa oranžno-rjave(etno vzorec) zavese, nekaj v stilu lamel, samo za okras, ker jih ne bom nikoli zastirala. V dnevni sobi pa najverjetneje ne bo zaves, se mi zdi, da bi bile tam samo za prah obešatuser posted image Aja pa v kopalnici tudi neuser posted image

Lp
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 11:47:11   
tinkamiška
Na delovno sobo sem pozabila, tam bojo pa tudi zavese, verjetno sive, polprosojne....

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 12:17:44   
Dream
Povsod, razen v kuhinji (in kopalnici, seveda) imava oboje.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 13:52:53   
Anja25
Ne razumem ljudi, ki so jim všeč žaluzije. To je pravi magnet za prah.
Ja tudi jaz sem jih imela Žaluzije namreč, pa sem jih po enem letu vrgla dol, ravno zaradi prahu, ki ga je bilo res ogromno. Potem pa po celi bajti vsako letvico posebej očistiti ne hvala. Če pa rade to delate pol pa fajn. Če pa nerade to delate imate veliko prahu.
Za senco naredit so še zmeraj najbolše rolete. Dobre pa so tudi iz tega razloga, ker pripeko od sonca ustavijo že pred oknom (šipo) ne pa žaluzije, ki vročino spustijo čez steklo v prostor.
No to je moje mnenje glede žaluzij, ki jih za nič na svetu ne bi nikoli več imela.
Saj ne rečem zgleda fajn, samo za čistit pa daleč od tegauser posted image

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 14:04:12   
tinkamiška
Hm vedno mešam žaluzije in roleteuser posted image Potem mamo mi rolete. Ampak bele, plastične, ki le za silo zadržujejo vročino in svetlobouser posted image , če bi mela možnost, bi mela sigurno lesene masivne rolete.

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 14:09:06   
Anonimen
oboje. V otroški sobi zato, ker mamo bele žaluzije in je vseeno svetlo zjutraj, pa bom dala bolj debele zavese, da bo dlje tema.
V spalnici bova mela rolo zavese, nežne bele z nežnim tkanjem.
V kuhinji bova imela pa oranžno-rjave(etno vzorec) zavese, nekaj v stilu lamel, samo za okras, ker jih ne bom nikoli zastirala. V dnevni sobi pa najverjetneje ne bo zaves, se mi zdi, da bi bile tam samo za prah obešat Aja pa v kopalnici tudi ne
IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Ne razumem ljudi, ki so jim všeč žaluzije. To je pravi magnet za prah.
Ja tudi jaz sem jih imela Žaluzije namreč, pa sem jih po enem letu vrgla dol, ravno zaradi prahu, ki ga je bilo res ogromno. Potem pa po celi bajti vsako letvico posebej očistiti ne hvala. Če pa rade to delate pol pa fajn. Če pa nerade to delate imate veliko prahu.
Za senco naredit so še zmeraj najbolše rolete. Dobre pa so tudi iz tega razloga, ker pripeko od sonca ustavijo že pred oknom (šipo) ne pa žaluzije, ki vročino spustijo čez steklo v prostor.
No to je moje mnenje glede žaluzij, ki jih za nič na svetu ne bi nikoli več imela.
Saj ne rečem zgleda fajn, samo za čistit pa daleč od tegauser posted image


JS PA NE RAZUMEM LJUDI K JIM NISO VŠEČ ŽALUZIJE. nikol v lajfu ne bi mela rolet sej zakva mam p apol okna če jih čist zabijem? pol je vseeno če kr povsod zid nardim pa je??!!
jaz imam žaluzije, povsod notranje, bodo pa nekoč mogoče čez prišle že zavese...še nism najdla takih k bi mi ble res všeč. v sobah k so bolj na udaru sonca mamo pa zunanje žaluzije - krpanke ki so zakon na električni pogon. ne menjam za nobene rolete. tut rolete postanejo zunaj svinske in pol tiste spucej če jih moreš iz zunanje strani 4 m nad tlemi??!!

(odgovor članu Anja25)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 14:21:46   
sazi
JS PA NE RAZUMEM LJUDI K JIM NISO VŠEČ ŽALUZIJE. nikol v lajfu ne bi mela rolet sej zakva mam p apol okna če jih čist zabijem? pol je vseeno če kr povsod zid nardim pa je??!!



Ne razumem ljudi, ki so jim všeč žaluzije. To je pravi magnet za prah.


vsak ima svoj okus
rolete se da tudi dvigniti - jaz jih spustim zvečer, ko dam malega spat, da ima temo, ker ga drugače vse preveč zanima in ne zaspi - to me moti na naši bodoči-novi hiši, da ima zunanje žaluzije, ki ne naredijo popolne tem

žaluzije obstajajo tudi zunanje in tudi take, ki so med obema stekloma v oknu in se na njih ne nabira prah - sicer so pa tudi zavese super lovilec prahu in jih zato odsvetujejo alrgikom in otročkom, ki so potencialni alergiki 

< Sporočilo je popravil sazi -- 4.7.2007 14:22:25 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 15:47:31   
corfu
Jaz sem tudi pristaš rolet. V stanovanju imamo notranje žaluzija, ki so idealne za nabiranje prahu, teme pa tako ne naredijo. V Hiši bomo definitivno imela rolete + komarnike, pa velika okna, da ne bo povsod samo zid in jemanje svetlobeuser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 15:50:28   
corfu
Meni pa recimo ne potegne imeti na novi hiši na nekaterih oknih notranje na drugih zunanje žaluzijeuser posted image . Saj je hiša neka celotauser posted image

_____________________________

Uživaj življenje...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 15:52:57   
Strawberrie Cherrie
V dnevni pridejo lesene žaluzije. Tam ne bo zaves. Kuhinja bodo srebrne žaluzije. Brez zaves.
Za drugje se še nisem odločila.


< Sporočilo je popravil london_paris -- 4.7.2007 15:54:10 >

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 21:26:23   
viv_
Mi imamo po celem stanovanju samo žaluzije, brez zaves. Če prahu dovolj dolgo ne pobrišeš, se lepo strdi, pa je user posted image

Meni so drugače všeč žaluzije, ki so znotraj okna, med šipama, pa se ne nabira prah.

Zavese mi načeloma niso všeč.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 21:31:36   
mika
mi imamo zunanje žaluzije, noter pa zavese. imamo velika okna in ko je zunaj vroče, je noter prijetna temperatura.

notranje žaluzije res naredijo senco, prepuščajo pa vročino, se pravi, da ni prave koristi. rolete so miuser posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 21:36:05   
Anja25
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

oboje. V otroški sobi zato, ker mamo bele žaluzije in je vseeno svetlo zjutraj, pa bom dala bolj debele zavese, da bo dlje tema.
V spalnici bova mela rolo zavese, nežne bele z nežnim tkanjem.
V kuhinji bova imela pa oranžno-rjave(etno vzorec) zavese, nekaj v stilu lamel, samo za okras, ker jih ne bom nikoli zastirala. V dnevni sobi pa najverjetneje ne bo zaves, se mi zdi, da bi bile tam samo za prah obešat Aja pa v kopalnici tudi ne
IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Ne razumem ljudi, ki so jim všeč žaluzije. To je pravi magnet za prah.
Ja tudi jaz sem jih imela Žaluzije namreč, pa sem jih po enem letu vrgla dol, ravno zaradi prahu, ki ga je bilo res ogromno. Potem pa po celi bajti vsako letvico posebej očistiti ne hvala. Če pa rade to delate pol pa fajn. Če pa nerade to delate imate veliko prahu.
Za senco naredit so še zmeraj najbolše rolete. Dobre pa so tudi iz tega razloga, ker pripeko od sonca ustavijo že pred oknom (šipo) ne pa žaluzije, ki vročino spustijo čez steklo v prostor.
No to je moje mnenje glede žaluzij, ki jih za nič na svetu ne bi nikoli več imela.
Saj ne rečem zgleda fajn, samo za čistit pa daleč od tegauser posted image

sonca mamo pa zunanje žaluzije - krpanke ki so zakon JS P
A NE RAZUMEM LJUDI K JIM NISO VŠEČ ŽALUZIJE. nikol v lajfu ne bi mela rolet sej zakva mam p apol okna če jih čist zabijem? pol je vseeno če kr povsod zid nardim pa je??!!
jaz imam žaluzije, povsod notranje, bodo pa nekoč mogoče čez prišle že zavese...še nism najdla takih k bi mi ble res všeč. v sobah k so bolj na udaru na električni pogon. ne menjam za nobene rolete. tut rolete postanejo zunaj svinske in pol tiste spucej če jih moreš iz zunanje strani 4 m nad tlemi??!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: žaluzije in zavese
4.7.2007 21:39:04   
Anja25
Rolete se spucajo čisto enostavno. Spustiš jih dol umiješ od zunaj in od znotraj in je. Če so zunaj previsoko (pri nas jih je ene par kar visoko kakih 5 metrov), pa pristaviš lestev zlezeš gor, cunjo v roko in veselo na delo enkrat na leto, ko gredo rože dol iz oknov, pa imamo tud bele že 8 let in so take kot nove.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: žaluzije in zavese
5.7.2007 8:44:34   
mišk
Men so žaluzije ful lepe za videt in velik bolj praktične, če so med dvema šipama na oknu. Tako se ne nabira prah. Rolete so mi lepe samo kake res posebne na kakšnih res posebnih hišah, drugač mi pa delujejo dost starinsko. Žaluzije pa so misploh dobre kake kovinske barve. V glavnem jst sem za žaluzije in zavese, ker si ne predstavljam hiše, v kateri že živi folk in nima zaves. Jst bi se počutila golo in opazovano!user posted image

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: žaluzije in zavese
5.7.2007 9:45:01   
bobika
Mi smo živeli dobro leto v prejšnjem stanovanju in sploh nismo imeli zaves. Sem se sčasoma navadila, da jih ni user posted image .
Imeli smo pa rolete.

Torej, če so žaluzije ni neka "obveza", da morajo biti tudi zavese user posted image

Kaj pa  kakšni roloji in tiste "drsne zavese" (nevem kako se jim reče), kako se obnesejo?

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: žaluzije in zavese
5.7.2007 13:23:37   
Strawberrie Cherrie
Meni so zelo lepi platneni roloji ... pisanih barv.

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: žaluzije in zavese
5.7.2007 13:25:59   
rija
Drsnim zavesam se reče panelne zavese user posted image

Mi imamo žaluzije izključno iz zatemnitvenega razloga in stranske zavese, da prostor ni tak prazen.....belih zaves pa nimam že svojih 14 let.....

Bi pa imela zunanja screen senčila, ki so neke vrste rolete, vendar se skoznje še vidi....so pa drage ko user posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bobika)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: žaluzije in zavese
5.7.2007 13:29:06   
orhideja75
znotraj seveda zavese. zunaj pa rolete. in brez njih si ne predstavljam. sicer jih ne spuščam na vseh oknih. zaradi varnosti so najboljše rolete. sploh na terasi, ko imamo velika vrata, jih vsak večer spustimo. je bilo že preveliko vlomov okrog nas.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: žaluzije in zavese
5.7.2007 23:43:21   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: Anja25

Ne razumem ljudi, ki so jim všeč žaluzije. To je pravi magnet za prah.
Ja tudi jaz sem jih imela Žaluzije namreč, pa sem jih po enem letu vrgla dol, ravno zaradi prahu, ki ga je bilo res ogromno. Potem pa po celi bajti vsako letvico posebej očistiti ne hvala. Če pa rade to delate pol pa fajn. Če pa nerade to delate imate veliko prahu.
Za senco naredit so še zmeraj najbolše rolete. Dobre pa so tudi iz tega razloga, ker pripeko od sonca ustavijo že pred oknom (šipo) ne pa žaluzije, ki vročino spustijo čez steklo v prostor.
No to je moje mnenje glede žaluzij, ki jih za nič na svetu ne bi nikoli več imela.
Saj ne rečem zgleda fajn, samo za čistit pa daleč od tegauser posted image


A na zavesah se pa ne nabira prah user posted image ?

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anja25)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?