|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 8:49:14   
lolipop
Rabim nasvet od "izkušenih". Ne moreva se odločiti, ali naj za dovozno pot in prostor pred garažo uporabiva tlakovce ali  asfalt. Kakšni so plusi in minusi? Imava pa moderno hišo.

_____________________________

nof = nos
mama, nona = telefon
vala = hvala
vion = avion



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 9:02:21   
rija
Mi smo bili pred enako dilemo....pa smo se odločili za tlakovce, sive. Zakaj? Ker imamo spodaj en kup cevi in če bi šlo kaj narobe, bi bilo asfalt treba vedno rezat in flikat, tlakovce pa pobereš in jih na novo zložiš. Pa meni so enostavno lepši user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 10:13:14   
cmokec
Tlakovci so lepši, več možnih kombinacij, bolj svetlo je okoli hiše.  Asfalt poleti tako smrdi od vročine, tudi bolj vroče je okoli hiše, kot od tlakovcev, ki "dihajo". Za kidanje pozimi je isto. Edino kak plevel bo treba izpulit med tlakovci.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 10:49:49   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: cmokec

Tlakovci so lepši, več možnih kombinacij, bolj svetlo je okoli hiše.  Asfalt poleti tako smrdi od vročine, tudi bolj vroče je okoli hiše, kot od tlakovcev, ki "dihajo". Za kidanje pozimi je isto. Edino kak plevel bo treba izpulit med tlakovci.


Pa tut plevela ne bo treba pulit, če spodaj (pod podlago) raztegneš zaščitno folijo...
Tlakovci so zakon - barv kolikor hočeš, oblik tudi...

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 11:47:34   
April
Tlakovci, ampak puljenje plevela ti pa ne uide. Tud, če imaš spodaj zaščitno folijo, se skozi leta nabere zemlja v fugah...

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 11:55:11   
Anonimen
Tlakovci - zato ker so mi miljonkrat lepšiuser posted image

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 20:05:39   
TinkiBinki
Tudi jaz navijam za tlakovce. Če se naredi dobra drenaža in ta folija, baje ni težav s plevelom.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 20:13:52   
Anonimen
Še ena za tlakovce user posted image

(odgovor članu TinkiBinki)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 20:39:10   
tofsi
Pri tlakovcih je več možnih barvnih in oblikovnih kombinacij. Pazi le, da bo teren dovolj uterjen. Nam so se, ko smo kupili težji avto,z leti posedli tlakovci pod vozno površino. Na asfaltu se bolj poznajo madeži. Obe podlagi imata prednosti in slabosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 21:12:23   
Annny
Tlakovciuser posted image

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 21:12:42   
ms15
Mi smo prejšnji teden dali asfalt. Dolgo nisva vedela kaj naj,... tlakovci so res lepi, a ko sem jih gledala pred hišami stare nekaj let,... se mi zdi no, da je asfalt obstojnejši in lažji za čiščenje (spereš z vodo).
Vsak ima svoj okus.

lp

(odgovor članu tofsi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 21:22:49   
Anonimen
Midva sva se na koncu odločila za asfalt. Sam nimava pa cevi spodajuser posted image

(odgovor članu ms15)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 21:37:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

Mi smo bili pred enako dilemo....pa smo se odločili za tlakovce, sive. Zakaj? Ker imamo spodaj en kup cevi in če bi šlo kaj narobe, bi bilo asfalt treba vedno rezat in flikat, tlakovce pa pobereš in jih na novo zložiš. Pa meni so enostavno lepši user posted image


Evo, se podpišem, ker pri nas je bla ista frka.Pa še fajn vzorčke lahko po svoji želji sestavljaš.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 22:39:35   
Anonimen
Meni se zdi, da se asfalt velik bolj in prej segreje od tlakovcev. Ni ravno luštno pridet ven iz hiše, pa ti vročina butne v glavo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Asfalt ali tlakovci?
13.5.2007 22:56:55   
eya
Tlakovciuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Asfalt ali tlakovci?
14.5.2007 13:39:15   
Angellina
Midva sva položila tlakovce. Osebno so mi miljonkrat lepši. Asfalta ne bi mela, če mi ga šenkajo.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Asfalt ali tlakovci?
14.5.2007 13:57:33   
facka
odvisno kolk imate dolgo dovozno pot, mi jo imamo 100 m, pa se mi zdi malo preveč to za tlakovce, drugače imamo pa do hiše asfalt, okoli hiše pa tlakovce, pa še to mi je žal, da nisem dala takrat tisti kamen položit porfido al kaj je že, ker se med tlakovci full mah nabere, pa potemnijo, meni zdej ni   všeč

_____________________________

"Posadil bom drevo zlata"
(komentar našega 7 letnika, da mu ne bo treba služit denarja)

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Asfalt ali tlakovci?
14.5.2007 14:54:10   
gajka
Še ena za tlakovce! Ne vem, kakšne vse mogoče inštalacije že imata napeljane do hiše, če pa še katera manjka (kabelska, kanalizacija namesto greznice...), je pa lažje tlakovce odstranit in na novo zložit kot pa alsfalt rezat flikat!

(odgovor članu lolipop)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Asfalt ali tlakovci?
14.5.2007 14:59:05   
BAMBINA_
Definitivno tlakovci. user posted image user posted image user posted image So miljonkrat lepši od asfalta. Kar se tiče mahu, ki se nabere med tlakovci... moj user posted image enostavno vsake kvatre 1x z vapom (ali kako se reče tisti reči za pranje avta) gre in s priskom vode spere vso svinjarijo, ki se nabere med fugami. 

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Asfalt ali tlakovci?
15.5.2007 11:27:01   
honey
Midva imava tudi precej veliko dvorišče in dolgo dovozno pot, pa niti ne razmišljava o asfaltu - definitivno bova dala tlakovce. Kar pa se tiče mahu oz. plevela med fugami, jih pa itak lahko s cementom zapucaš, pa so praktično zabetonirani in tudi plevel ne pride skozi.

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Asfalt ali tlakovci?
15.5.2007 11:35:59   
Anonimen
NA CESTO ASFALT, OKOL HIŠE PA GRANIT
Sovražim tlakovce in ogromno dvorišče tlakovano plevelnato, vsako leto je huj pa plevem pa špricam pa aaaaaaaaaa

(odgovor članu honey)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Asfalt ali tlakovci?
15.5.2007 12:25:41   
corfu
Jaz sem za tlakovce. Asvalt mi deluje čisto industrijsko in hladno, nič kaj domače. Mi imamo doma tlakovce, vsak čas bo deset let tega kar smo jih položili, zaenkrat s plevelom ni nobenih težav, ker ga sploh niuser posted image . Je pa res odvisno s čim so tlakovci zadelani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Asfalt ali tlakovci?
15.5.2007 12:37:02   
G in T
Tlakovci so bolj lični, lahko se sestavijo vzorci, kaj napiše ali naredi parkirno črto v glavnem lepše izgleda. Je pa dražje, dalj časa traja postavitev tlakovcev, bolj zamudno delo je, pa še natančno mora biti, da se ne zamaknejo. Asfalt je hitrejši in cenejši. Glede plevela pa ni tako velikih težav, saj je več možnosti ukrepov zoper njega. Lahko ga puliš, kar je zamudno, očistiš z visokotlažno pištolo ali pa poškropiš z tekočino proti plevelu. Sam to zadnje se mi ne zdi najbolj zdravo. Doma imamo tlakovce pa še nismo imeli problemov s plevelom, izgleda pa lepo.

Moj glas gre za tlakovce. user posted image

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Asfalt ali tlakovci?
15.5.2007 12:42:35   
honey
IZVIRNO SPOROČILO: LARA

NA CESTO ASFALT, OKOL HIŠE PA GRANIT


Ojoj, to pa je cena - granit mislim! Midva sva ravno včeraj bila ob 500 € samo za zunanje okenske poličke in obrobo balkonov. Ma niti na kraj pameti mi ne pade, da bi še na vhodu oz. okrog hiše dala granit, bankrotiramo. Sem imela že sanje za kuhinjski pult iz granita, pa me je mojster hitro na realna tla postavil s ceno takega pulta. Ojoj!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Asfalt ali tlakovci?
15.5.2007 13:20:48   
robinzon
Kot večina predhodnic sem za tlakovce. Mi jih imamo že čez dvajset let in ne vem, kaj naj bi bilo z njimi narobe. Je pa res, da pozimi ne solimo, ampak posipamo pepel. Zaradi pletja caa 3x letno po pol ure pa tudi ne bo nobene konec. To je treba vzeti v zakup pri hiši, tako ko košnjo trave.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?