|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Clanek: Crying for Comfort: Distressed Babies...
30.1.2007 11:30:50   
Seven*
...
Finally, you will be rewarded with children who continue to express their emotions and bring their problems to you throughout childhood and adolescence, because they will trust in your ability to listen. There is nothing more touching than a teenager who can say to his mother or father: "I need to cry. Will you hold me?"...


Zanimiv clanek, vreden branja!

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Clanek: Crying for Comfort: Distressed Ba...
30.1.2007 14:12:29   
Seven*
Ce bi pripela clanek, bi tudi bilo boljse ane? user posted image user posted image user posted image

http://www.awareparenting.com/comfort.htm







_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Clanek: Crying for Comfort: Distressed Ba...
30.1.2007 15:02:07   
čačka
Ola

Članek je o.k. in ti da mislit! Mogoče pogledaš še iz druge perspektive in premisliš o metodah, ki so jih uporabljale naše babice, mame in jih mislimo uporabljat me (ali pa jih že).
Ampak da bi prišel moj sin, najstnik, do mene in me prosil: Mama, a se ti lahko razjočim v naročju?
Punce jaz bi počila od smeha! user posted image user posted image user posted image user posted image  

Lp,
Č.

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Clanek: Crying for Comfort: Distressed Ba...
30.1.2007 15:05:14   
Seven*
Mislim, da ne smes tako dobesedno vzet zadeve. user posted image user posted image Ceprav, po drugi strani, mogoce se slisi smesno, pa nam v tistem momentu niti ne bi bilo. 

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu čačka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Clanek: Crying for Comfort: Distressed Ba...
1.2.2007 13:06:45   
natalia
zanimivo. čeprav spanje v svoji postelji ne bi jemala kot zelo slabo in nekaj, kar bi posledično škodilo otrokovemu razvoju.
drugače pa zelo dober članek.


_____________________________

V našem kraljestvu domujeta princesa Eva in mali naslednik Žiga!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Clanek: Crying for Comfort: Distressed Ba...
1.2.2007 23:24:55   
Luskan
Super članek; zdaj pa razmišljam, al se odzovem dovolj hitro al ne. No, pa imam še eno kost za glodanjeuser posted image .

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Clanek: Crying for Comfort: Distressed Ba...
2.2.2007 14:19:03   
Luskan
Sem prespala in članek mi še vedno hodi po glavi - sem danes preizkusila crying-in-arms metodo (mojega user posted image  muči luna 100 na uro) in dejansko dete potem zaspi kot top. Saj ne, da bi to bil moj končni cilj (no, malo pa žeuser posted image ), ampak jok sem prej vedno poskušala čim prej preprečit, zdaj pa sem ga pustila, da se dobro izjoka (imel je seveda izpolnjene vse primarne potrebe) - mislim, da je bila to za oba zelo očiščevalna izkušnja in zdaj, tako vsaj mislim, bom na jok gledala bolj strpno.

Super bi bilo, če bi se ta članek dalo prevesti, da bi ga prebralo čimveč mamic (ki so to že ali pa bodo to šele postale), ki jokajo ob svojih dojenčkih, za katere ne vedo, kaj jim je.

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Clanek: Crying for Comfort: Distressed Ba...
7.2.2007 10:50:16   
dinozaver
Ja prevedite ga !!!

(odgovor članu Luskan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Clanek: Crying for Comfort: Distressed Ba...
24.9.2008 10:33:56   
tweetek
jaz tud prebrala... Ja, je res, da nas večina kar poskoči čim naši zakladki zastokajo in če se ne pomirijo hitro se (vsaj jaz) počutim ko totalen idiot. Zdaj bom lahko mogoče malo bolj sproščena tudi ko bo naše dete jokcalo. Kar se pa tiče druge "šole" vzgojem da ga pustiš jokat -  to mi pa sploh ne gre. Tud če bi hotla tega ne bi mogla izvajat.

(odgovor članu dinozaver)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Clanek: Crying for Comfort: Distressed Ba...
18.12.2008 10:57:07   
komarka
Men se tud zdi fajn da na vso silo, ne "gasimo" joka kot da gre az požar. SEm vesela,da sem o tem slišala preden sem rodila.

Je pa včasih kr tezko vedet, če je z otrokom res vse vredu al se sam rab izjokat. no vsaj ko si prvič stars.

Nam se je namreč zgodilo, da smo bili an prvem obisku pri starih starših pri enem mesecu in so ga vsi anvdušeno pestovali, popoldan je ap neutolazljivo jokal. sem mislila, da je blo pač preveč ljudi in ga tolazila, on pa sam še bolj noro jokal. pomiril seje šele po polurni voznji. No, čez nekaj tednov se tak jok ponovi in -je imel KILO oz vkelščeno črevo!

Če mi en bi moja mama ves čas tezila da bo od joka dobil kilo, ne bi nikoli pomislila na to. Seveda je ni dobil od joka...ampak je dedna. Je zlo pomembno vedet, kaj vs ese je pojavljalo v druzini in prepoznat simptome raznih bolezni.

(odgovor članu tweetek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?