|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fotonatečaj - Neocelica
18.10.2008 11:45:34   
Dali*
Ejla,

zanimam se za natečaj, katere pokrovitelj je Neocelica.

Ni namreč natančnih navodil in zanima me, če je potrebno samo ustvariti JAVNI album s slikami trebuščka.

Torej, prosila bi za natančnejša navodila.

Hvala in  lep vikend vam želim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.11.2008 7:19:14   
Wahoo RR
Podrobna navodial so v albumih, kamor vodi tudi klik iz bannerjev.
TUKAJ!



_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
6.11.2008 19:33:05   
Dali*
Hvala za odgovor. Sedj je navedenih več podatkov, ker takrat ko sem sparševala jih še ni bilo. Vse jasno.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
2.12.2008 9:48:56   
*dancy*
mene pa glede natečaja zanima kako se glasuje. Namreč nobene možnosti ni da bi dal svoj glas za določeno slikico. Ali že klik nanjo pomeni tudi glas? ali je potrebno označiti dodaj med priljubljene???
ko klikneš na slikico se le ta odpre brez drugih posebnosti.

se komu kaj sanja kako je s tem??? :)

lp, d

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
2.12.2008 12:59:54   
T.A.T
vsi so tiho...
Od moderatorjev tudi noben ne odgovarja...user posted image user posted image
ni mi jasno zakaj neke nagradne igre, če jih ne gre izpeljat???user posted image
Kaj naj na neocelico pišem????user posted image

(odgovor članu *dancy*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
2.12.2008 13:02:27   
*dancy*
meni se tud zdi skrajno brezveze, še bolj pa to da noben od moderatorjev ne odgovarja. Toliko trebuščkov, toliko upanja...pa ne gre glasovat...user posted image

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
2.12.2008 18:31:32   
Dali*
Kot sem videla, se lahko še vedno prijaviš s svojo fotko in o glasovanju, ki naj bi potekalo po napisanem že 2 dni, ni ne duha ne sluha.

Jah, full malo se jih je prijavilo in ne vejo kaj naredit. Nekaj jih je vmes že rodilo in jim nč ne koristi npr. 1 nagrada.

Najboljš, da vse nagrade razdelijo med sodelujoče, ki jih je manj kot nagrad in je problem rešen.

(odgovor članu *dancy*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
2.12.2008 20:18:43   
T.A.T
ja jaz bom res rodila prej pismoooooouser posted image user posted image
ni mi všeč to nateg....user posted image
user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
2.12.2008 20:52:06   
eva1
Jaz pa lahko glasujem!


(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
2.12.2008 21:35:38   
koda17
IZVIRNO SPOROČILO: T.A.T

ja jaz bom res rodila prej pismoooooouser posted image user posted image
ni mi všeč to nateg....user posted image
user posted image user posted image



Ej T.A.T user posted image men bolj po nategu diši teh tvojih 110 ocen user posted image medtem, ko jih imajo druge fotke med 5 in 10 user posted image user posted image

Si si omislila eno fajn glasovalno mašino user posted image avtomatsko, seveda user posted image

Tole jaz predlagam za izločitev. Še ne 2 uri odprto glasovanje, pa že kar 110 ocen in pet zvezdic user posted image user posted image

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
3.12.2008 9:17:50   
Anonimen
goljuapčihfa!

Pa ko bi vsaj fotka bla kej posebnega user posted image

trebuh mam pa jaz že zdaj večji, pa nisem noseča, no sej ne da bi se hvalila s tem user posted image

daleč najlepša fotka je ona, ki je sicer retuširana, z medvedkom in obris nosečnice. lepo lepo.

(odgovor članu koda17)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
3.12.2008 9:40:26   
Šaki
tale stran je kar neki.kliknem naslednja pol gre naprej če pa kliknem prejšnja pa da čist druge slike kot so ble prej.user posted image

kr neki nouser posted image



_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
3.12.2008 10:42:20   
T.A.T
kot sem napisala e pri svojih komentarjih-vsaka si zaslui!
In moji prijatelji bodo pa glasovali zame, kar je popolnoma normalno ali???

Koda17 ti si na tej strani ker je bui od kake kolegice ali pa si za svoj bui odprla e en nick-vredu, vsak se po svoje znajde...vidim pa da si isto nova...
vglavnem malo smeno je da se tak mee ven z taknimi grdimi komentarji kaj sem jaz kao naredila in kako goljufamuser posted image
tukaj nismo na nekem modnem tekmovanju zato punce prosim priparajte to fauijo zase in za klepete ob kavicah s prijatelji, katera je lepa in katera ne!!
Tukaj gre za mojga otroka in kolko je v mojih zmonostih se bom potrudla, da mu magari s to igro to omogoim!!!!!!!!
Ja sej nobeden ni rekel da je trebuek najlepi...zame je...tako kot je za vsako drugo njen najlepi...in jaz osebno ne morem glasovat kateri je lep in kateri ne-kar nelepega ni!!!
Vsak je lep...ja seveda tudi tisti retuiran z medvedkomuser posted image
Vsi so lepi!!Ampak zato ker so lepi in majo vijo oceno jim jaz nisem dala ocene 1user posted image
Kak bi torej blo koda17 da jaz svoje prijatelje prepriam v fauijo in skrajno nesramnost in naj vsem fotkam dajo oceno 1, kajti tako potem e laje zmagamuser posted image
TO PA NI V MOJI NARAVI!!!!

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
3.12.2008 10:51:58   
Anonimen
tat ja sej v bistvu maš prav... oprosti za zloben komentar, samo vseeno se mi ne zdi fer. to je pa moje mnenje... 

< Sporočilo je popravil lunica24 -- 3.12.2008 10:52:05 >

(odgovor članu T.A.T)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
3.12.2008 10:53:30   
Matejčika
T.A.T imamo zelo radi in nas je kr veliko, zato glasujemo zanjo! In vedeli smo za glasovanje že skoraj mesec prej in smo samo čakali, da bomo lahko glasovali zanjo! Če je pa katera fauš, da ima T.A.T toliko prijateljev, potem pa se malo zamislite, zakaj jih pa ve nimate. Morda zaradi svoje faušije!

Poleg tega sem videla ogromno nosečnic na natečaju, katere so že zdavnaj rodile! In tam res nimajo kaj iskat!


_____________________________

Ne mečte pušk v koruzo, ker se lahko zataknejo v moj kombajn, potem pa mam pravo sranje! :)

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
3.12.2008 10:54:01   
T.A.T
prosim povej KAJ se ti ne zdi fer????
To da imam ljudi ki me podpirajo in mi privoijo zmago???user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
3.12.2008 11:05:15   
T.A.T
jaz sem nala e eno lanico, ki ima dosti glasov in vijo oceno kot jaz...a ona tudi goljufa?????
najbolje da gremo iskat takne ki imjo dosti glasov in oceno 5 in jih obtoit da goljufajo in kritizirat...
user posted image user posted image

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
3.12.2008 11:08:23   
spps
punce,mislim,da vse,ki sodelujemo v tej nagradni igri,da nismo v stanju,ko bi se zarad takih oslarij prepirale .
pazite na svoje bebice in se ne razburjajte tolk.
sreno vsem!user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu T.A.T)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
4.12.2008 0:35:52   
tinao
IZVIRNO SPOROČILO: lunica24

daleč najlepša fotka je ona, ki je sicer retuširana, z medvedkom in obris nosečnice. lepo lepo.



Me veseli da ste opazili moj user posted image in hvala za pohvalo. Dodajam pa še eno pojasnilo glede fotke ker tale "retuša" verjetno še koga zanima.user posted image

Fotka je ena izmed serije fotk, ki sva jih z možem posnela v enem sobotnem dopoldnevu, ker sva si zaželela lep spomin na moj trebušček. Tale, ki je na natečaju, je bila posneta med zadnjimi, ideja z medvedkom pa se mi je zdela dobra, ker sem po naravi bolj nežna duša. Med fotkanjem sva se zelo zabavala, seveda pa se je bilo potrebno tudi malo potruditi. Spomin na nosečniški trebušček v katerem brca najina bebica mi je namreč enako pomemben kot spomin na poroko in se mi zdi da mora biti temu primerna tudi fotografija. Bo imela častno mesto v otročkovem albumu.user posted image

Za tiste, ki ste bolj fotografsko navdušene/i, še opis, kako je bila fotka narejena - tole je spisal kar možek:

"Slikal sem s Canon 40D in 85mm objektivom v RAW načinu (nastavitve: zaslonka 1.8, ISO 800, čas 1/400s). Kot glavno svetlobo sem uporabil kar dnevno svetlobo, ki prihaja skozi okno z leve, z druge strani pa sem postavil odbojnik. Za "fill in flash" sem uporabil bliskavico s softboxom, nastavljeno na +1 EV. Osnovno mehčanje kože sem dosegel že pri fotkanju, ker sem na objektivu imel "mehčalni" filter, nato pa sem po konverziji fotke iz RAW v 16-bitni TIFF fotko dokončno obdelal še v Photoshopu. Tu sem v bistvu opravil le dva postopka: retušo "nepravilnosti" na koži in nežno glajenje kože. Postopek je bil sicer časovno dolg, a so bile korekcije minimalne, nekakšen "fine tuning" torej. Skratka, fotka je bila že pred retuširanjem zelo lepa, kar je bilo doseženo s pravilnimi nastavitvami fotoaparata in osvetlitvijo."

Glede natečaja pa - ni, da bi se nosečke zaradi njega prepirale med sabo. Imajo vsake oči svojega malarja. Enim so bolj všeč tehnično dovršene fotke, drugim je pa bolj pomemben ujet trenutek, pa čeprav slikan z mobitelom.user posted image

P.S. Moj mož se s fotografijo ukvarja zgolj ljubiteljsko.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
4.12.2008 10:32:11   
lili63
To glasovanje je preseglo vse meje dobrega okusa. V eni noči dobita dva trebuščka 300 novih ocen, drugi seveda ne.
In ta dva trebuščka imata tako razporejene ocene:
-eden cca 300 enic
-drugi cca 300 petic.

Tukaj je MATEMATIKA takšna, da je tisti s peticami seveda zmagovalni trebušček, LOGIKA pa je seveda popolnoma drugačna.

Pa pravijo, da ima matematika veliko skupnega z logiko.

Vso srečo zmagovalki, saj bo to definitivno potrbovala da bo lahko prenašala svojo zlobo.
Vsi pa imamo tistega, ki sodi...pravično in pošteno.

(odgovor članu tinao)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
4.12.2008 10:41:21   
T.A.T
Pa men sploh več na nagradno igro ne gre prit kot registriranem članu!!!!!!!user posted image user posted image
Svaka čast RINGARAJA PORTALU!!!


(odgovor članu lili63)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
4.12.2008 13:38:17   
Anonimen
Če imate voljo do klika, bi prosila za vaš glas.


Hvala vsem, ki glasujete zame in mojega sončka ;-)


Glasujete lahko na http://album.ringaraja.net/index.php?page=prizeimage&ID=118742

Z ljubeznijo,

mamai in cmoček Jaša ;-)

(odgovor članu T.A.T)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 7:53:29   
Wahoo RR
Pozdravljene nosečke

Pravila sodelovanja in način glasovanja je stvar naročnika.
Navodila so napisana razumljivo, glede glasovanja pa tudi. Res je bila prvi dan glasovanja težava, zaradi prenove portala, ampak je hitro vse zalaufalo.

Prijavilo se je zelo veliko nosečnic in glasovanje je tudi v polnem teku. Koliko je katera angažirala ljud, da glasujejo za njo - je pa odločitev posameznika.

Danes se glasovanje zaključi.

Hvala za sodelovanje.



_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 11:41:50   
T.A.T
Zakaj pa sem dobila torej mail da je glasovanje do 7.12???user posted image user posted image user posted image

Sej to itaq da so pravila naročnika samo naročnik nima pojma da vi niste zaščitli igre in se lahko vsak ki ma malo pojma o računalniku igra z praviliuser posted image user posted image user posted image pač presegla je igra vse meje dobrega okusauser posted image
Ne mi rečt no da pozna ena malo manj kot 5000 ljudi, ki je iz včeraj na danes glasovalo za njo??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Bolano...in roka tisti, ki bo "vesela" takšne nagradeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Fotonatečaj - Neocelica
5.12.2008 11:43:21   
T.A.T
mamai-smo glasovaliuser posted image
zelo lepa slikica je res!!!
Škoda samo da ne poznaš kakšnih dobrih računalničarjevuser posted image user posted image user posted image user posted image
Upam pa da te neocelica izbere za njihov oglasuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?