|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj namesto zaves?
26.5.2006 16:39:52   
kepa*
Teh navadnih zaves sem se že naveličala, pa razmišljam, da bi dala namesto zaves kaj drugega, sodobnejšega.
Kaj predlagate? Kaj imate vi?
Gledala sem opcije od panelnih, lamelnih zaves, plise zaves, rolojev ... 

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj namesto zaves?
26.5.2006 16:41:45   
Lunca1
Moja mama ima na enem oknu plise zavese in meni niso všeč, zelo slabo zatemnijo in sonce še vedno sije skozi. meni so všeč panelne zavese.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj namesto zaves?
26.5.2006 17:09:01   
Magi*
pri nas imamo samo žaluzije, nič zaves. pa še te imamo skoz gor potegnjene. pri nas sonca ni nikoli preveč.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj namesto zaves?
26.5.2006 18:26:07   
Lunca1
Ja saj meni tudi ne, samo pri nas naj bi tiste imele ravno funkcijo nesvetenja na TV. Midva imava pa samo žaluzije za skrajne primere, edino v spalnici imava ene kao panelne, samo nimajo noter paličic, imajo samo eno palico za obtežitev.

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj namesto zaves?
26.5.2006 19:01:10   
rija
NIč. Samo ne lamelnih....user posted image

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj namesto zaves?
26.5.2006 19:03:50   
piščanc
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

pri nas imamo samo žaluzije, nič zaves. pa še te imamo skoz gor potegnjene. pri nas sonca ni nikoli preveč.


se strinjam, tudi mi imamo samo žaluzije

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj namesto zaves?
26.5.2006 19:03:58   
frrrr
midva imava žaluzije... no, razen v kuhinji, kjer imava ene navadne zavesice do slabe polovice okna

žaluzije se mi zdijo dobra rešitev, ker služijo tudi namesto rolet... 2 funkciji v enem user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj namesto zaves?
26.5.2006 19:51:46   
manetka
Mi imamo pa povsod pliseje, pa so super!

Tam kjer rabiš temno npr. spalnica daš zatemnitvene, ki ne prepustijo svetlobe.
Se bolje obnesejo kot žaluzije in izgledajo precej lepše, pa žaluzije je tako težko čistit.

LP

(odgovor članu frrrr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj namesto zaves?
26.5.2006 21:08:01   
kami10
Žaluzije.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj namesto zaves?
26.5.2006 21:54:45   
Anonimen
žaluzije
js mam zdej tut ene papirnate roloje iz bauhausa pa mi ful dobr zgledajo
če že zavese pol morjo bit ravne, brez volančkov pa čimbl gladke in moderne

(odgovor članu kami10)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj namesto zaves?
26.5.2006 23:46:55   
frrrr
sem mogla v google napisat plise zavese, da sem si ogledala kaj to je... luštno zgleda in verjetno tut zlo praktično.

midva sva žaluzije nabavla pred enimi 6imi leti... pa nisem vidla oz. tudi nisem povpraševala po kakšni drugi rešitvi.
kljub temu, da so bele, še ni panike glede umazanije... mau se prah pomete z njih, kaj več opravka pa si tudi ne delam s tem... itaq to ni stalna rešitev oz. se vsake stvari enkrat naveličaš... torej, ko bodo preveč umazane in se jih bomo naveličali, bomo pa kaj drugega našli user posted image

aja, v kuhinji, kjer imava zaveso... sem jo šla kupit tko na meter in mi jo je mama samo toliko zarobila, da gre una lajšnica skoz... pa ob straneh, da se ne para... stalo me je cca. 2 jurja in to je blo to... imava jo tudi cca. 6 let in še vedno je ne bi menjala, ker mi je zelo všeč - okno ne zgleda pusto in prazno, pa ne krade dost svetlobe

(odgovor članu manetka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?