|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
9.2.2007 9:51:48   
monika22
Pozdravljene!
V sredo, 7.2. so mi naredili abrazijo. user posted image
Drugi dan po njej, me še vedno vse boli. Drugače ne krvavim tako močno, samo ko grem na Wc, ko se obrišem je papir še malo krvav. Kako dolgo je to trajalo pri vas?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
9.2.2007 9:56:41   
Jančika_
Krvavela oz. izcedek sem imela približno en teden, tako dolgo me je tudi bolelo. Moja prijateljica pa je krvavela samo en dan. Žal mi je, da se ti je to zgodilo. Drži se.

(odgovor članu monika22)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
9.2.2007 10:57:37   
Shani
imela sem 31.1. SS  in danes  še vedno krvavim če se obrišem s papirjem, prebrala sem, da lahko tudi do 3 tedne, če pa so močne in sveže krvavitve potem pa je potreben pregled pri g.

hudo je ampak moramo imeti upanje za naprej,  mene samo to drži  pokonci

lp

(odgovor članu monika22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
9.2.2007 14:49:03   
sonchek
Ojla user posted image
...žal mi je da se ti je to zgodilo...
...jaz sem krvavela ene 14 dni...čez 7 tednov pa dobila prvo user posted image ...

Drži se in SREČNO!

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Shani)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
12.2.2007 9:22:29   
t*e*j*k*a
Jaz sem krvavela skoraj tri tedne po posegu.

Drži se in ne obupaj tudi nas čakajo srečni dnevi!!!

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
12.2.2007 11:46:11   
jasna
Sožaljeuser posted image .
Jaz sem krvavela še 4 tedne po abraziji, 36 dni po pa sem dobila prvo M.
Drži se, pridejo tudi lepši dnevi, zagotovo.
Objem!

(odgovor članu t*e*j*k*a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
21.2.2007 21:05:24   
SIBI
Krvavela sem samo teden dni po abraziji!

(odgovor članu jasna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
27.2.2007 17:52:22   
monika22
Moram povedati, da sem tudi js krvavela kakšen teden po abraziji. Ampak ne močno. Samo rjav izcedek. Ravno danes, tretji teden po abraziji sem imela pregled pri G. Rekel mi je, da naj še 3 mesece počakam, potem pa lahko znova pričnemo delati na user posted image . Edini problemček je še to, da ni user posted image . Ampak ne bom obupala. Mislim, da moramo vse, ki smo imele tak pripetljaj dati glavo pokonci, saj bo za nas tudi posijalo sonce in nov user posted image  na testerčku.

Lep pozdravček!

(odgovor članu SIBI)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
13.5.2007 15:31:35   
kodrana
dan. včeraj sem imela abrazijo. krvavitev je postopoma ponehala, ponoči je ni bilo, samo rjav izcedek. zjutraj se je spet začelo. zdaj pa je kar močna, tudi malenkost me boli. vročine ravno nimam: 37.1. a bi blo lahko kaj narobe,ker zdaj spet kvavim. g. še ne grem, ker naj bi šla v primeru hude krvavitve ali vročine nad 38.5 oz. močnih bolečin. če ima katera kak nasvet zame, bi ga bila vesela. hvala.

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu monika22)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
13.5.2007 22:17:01   
Jančika_
Kodrana, po moje to, kar opisuješ, normalno. Če ti bo vročina narastla, pa le pojdi k zdravniku.

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
14.5.2007 21:40:37   
natasarobi
kodrana - poodobno izkušnjo sem imela jaz - 7 dni po upn se mi je krvavitev skoraj že ustavila, nato pa sem 9 dan ponovno začela močneje krvaveti in vročina se mi je povečala - odšla sem na urgenco, ker  je bila nedelja. Pri pregledu so mi ugotovili, da sem dobila lažje vnetje, tako, da sem prejela antibiotike. In že po prvi tableti mi je vročina padla, krvavenje zmanjšalo, pa tudi bolj mirno sem spala.

Povedali so mi, da je to nekako normalno in običajno. Jaz na tvojem mestu ne bi čakala, ker se lahko rahlo vnetje sprevrže v kaj več, lahko pa da abrazija ni bila v redu narejena. ČE SE NE POČITIŠ DOBRO POJDI KAR NA URGENCO, DA TE PREGLEDAJO Z UZ. Tudi meni so rekli, da ni hudo, ko sem prišla na urgenco, ampak so mi vseeno dali zdravila. BOLJE PREVENTIVA ....

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
17.5.2007 17:32:48   
Katina
Kodrana, verjetno si že rešila svoj problem, če ne ti je lahko v pomoč moja zgodba:

10.5. sem imela abrazijo, prva dva dni sem imela rahlo krvavitev, nato pa močno in iz mene so padali kosi tkiva. Vročino sem imela le 37,2.  15.5 sem se oglasila pri svoji G, ki je na Uz ugotovila, da abrazija ni bila v redu narejena in sem morala še 1x nazaj. Torej sem imela 15.5. reabrazijo. Sedaj rahlo krvavim in upam, da sem z obiski v bolnici zaključila.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
18.5.2007 17:17:25   
kodrana
hvala za odgovore. za enkrat še nisem šla do g. oz nazaj v bolnišnico, kajti krvavitev se mi ustavlja.. malenkost jo je še. vročine nimam, samo drugi dan po abraziji jo je blo malenkost. skrbi me samo, ker je blo včeraj na vložku majčkeni del tkiva.. čisto malo "mesa". je možno, da me niso dobro očistili? do sedaj ni bilo nobenega strdka, nič, samo tekoča kri, včeraj zvečar pa malenkost.. krvavim pa tudi ne več skoraj.. ne vem, če bi zato šla na pregled? 

_____________________________

sanje so se uresničile..
13. 5. 2008 sva dobila najlepše darilo.. Taro
26.10. 1010 pričakujemo še en zakladek.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
18.5.2007 17:34:14   
nemrak
user posted image user posted image ,
ko boš imela redni pregled pri svojem G po ss, mu reci naj ti naredi UZ. Tako boš videla, če se je vse sčistilo. Seveda, če prej ne začneš krvaveti oz. dobiš vročino.
Jaz sem ga imela 10 dni po ss in je bilo vse ok.

Pozdrav in

(odgovor članu kodrana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
18.5.2007 17:58:14   
pikica*13*
Jaz sem po abraziji (ss pri 11. tednu) krvavela še cel teden, nato pa še štiri tedne izcedek, G je rekel da je to normalno! On že ve (upam). Sem pa imela po dveh mesecih prvo menarho tako močno da sem bila pri dežurnem G na pregledu in dobila zdravila.

Lp

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
3.10.2007 15:53:06   
Anonimen
Jaz sem po abraziji čez noč ostala na opazovanju v bolnici zaradi krvavitev in krčev, nato sem bila dva dni skoraj čisto brez izcedka, nisem rabila niti mini vložka. Potem pa tretji dan bolečine kot pri menstruaciji, ginekolog je rekel da je to normalno in dobila sem rahlo krvave izcedke ki pa so trajali samo 4 dni in potem konec. Se pravi izcedke sem imela slab teden, pa še to ni bila krvavitev, ampak res samo izcedki, ki so bili vidni na wc papirju.

(odgovor članu pikica*13*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
19.10.2007 22:02:09   
Anonimen
Ravno gledam menstrualni kolendarček,tako,da ti lahko točno napišem:
1.dan-dan abrazije-po posegu sem zelo močno krvavela,tako,da sem ostala še v bolnišnici na opazovanju
2.dan-normalna krvavitev
3.dan-krvavkast izcedek
4. in 5.dan-močna krvavitev
6.,7. in 8.dan-krvavkast izcedek

Nato pa nič več.Tako,da sem vse skupaj po abraziji krvavela še 8 dni.In čez 27 dni po obraziji sem dobila prvo menstruacijo.Zdaj pa čakam na prvi pregled po abraziji-imam ga prihodnji teden...

In ja,te abrazije nisem imela zaradi SS,ampak ker sem krvavela 24 dni,veliko preveč in premočno,pa so morali sčistiti maternico.

(odgovor članu monika22)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
5.11.2007 13:00:01   
Taja 25
Pozdavljene!
Danes je šesti dan po abraziji.user posted image
Pred posegom in po njem sem zelo močno krvavela nato pa še je nastoplo bruhanje zaradi katerega sem morala ostati dan dle v bolnišnici.
Zraven tega bruhanja sem imela tudi krče v zapestju in prstih na rokah.
Naslednji dan sploh nisem vedela kaj je to krvavitev.
Ko so me odpustili iz bolnišnice sem pa začela spet krvavet in danes mislim da je to zadnje. Vmes me je tudi nekaj ščipalo a mislim da je to bilo krčenje maternice.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
12.2.2008 20:43:11   
malko
hoj.jaz sem imela abrazijo 10.2 in sem krvavela samo v bolnici. pa mal ko sem prišla domov. drugi dan pa čisto nič več. edino zdaj ko se obrišek ko grem na wc je mal rjave sluzi. skoraj nič. bom vidla kdaj bom zdaj dobila user posted image . prej sem imela ciklus skos na 27 dni tko da jo pričakujem konc februarja oziroma začetek marca. upejmo da bo vse uredu in da bomo kmalu lahko začeli delat user posted image . počasi in od začetka.

(odgovor članu monika22)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
28.6.2009 9:16:33   
Teni_
Še eno vprašanje. Jaz sem zdaj četrti dan po ss in tretji dan po abraziji. So mi morali do konca sčistit.

Kakšna krvavitev je bila to pri vas. Jaz nimam nobenih bolečin, krvavitev je pa taka rozasta. Ni je ogromno, nekako tako kot 4. dan menstruacije, ko gre že proti koncu. Je noramalno, da je taka krvavitev? Sem malo prestrašena, ker sem ležala v bolnici z eno, ki je morala zaradi enega splava 3X na čiščenje, ker ji niso vredu naredili. Samo potem bi me verjetno tudi kaj bolelo, ali pa ne.

(odgovor članu malko)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
28.6.2009 9:32:23   
tassika
Jz sicer bolj težko svetujem, ker sem ena tistih nesrečnic, ki sem krvavela skoraj 10 dni najprej malo bolj potem po malo, enkrat roza drugič rjavo, meni so rekli če ful boli in če ful teče potem nazaj, drugače naj ne bi bilo panike, s tem da sem jaz po 5t spet imela pregled in sem takrat ponovno začela krvavet in tudi sluznico sem imela še odebeljeno, pa je tudi to šlo potem naravno v roku 1t, še moja g. ne ve kaj je to bilo, sem pa dobila takrat tabletke primolutnor. Če nisi 100% pokliči v pnedeljek svojo g. pa naj te pregleda.

lp

_____________________________

<3 Zoja in Patrik <3

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
4.7.2009 21:04:45   
kenya
Teni, jaz sem imela abrazijo včeraj in sem krvavela samo v bolnici, potem še malenkost doma, danes pa nič več. Sem v bolnici sestro vprašala, pa je rekla da mi ni treba nič skrbet. Če bi bilo kaj narobe bi imela krče in večjo krvavitev.
Drži se user posted image  .

(odgovor članu tassika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
4.7.2009 21:06:36   
sabsa
Jaz sem imela splav 2 leti nazaj. Krvavela sem (bolj rozast izcedek) manj kot en teden, pa je bilo vse v redu. Ne sekiraj se.

(odgovor članu kenya)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
6.7.2009 21:58:23   
katra55
Jaz sem krvavela 10 dni, kar močno.

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kako dolgo po abraziji ste krvavele?
16.2.2010 13:59:30   
pajkica2
Jaz sem imela cca 10 dni rahel rjav izcedek, le vmes je bila 5.dan malo močnejša krvavitev, verjetno zaradi napora. Bolečine sem imela le prvo noč. Priporočam pa počitek vsaj teden, pa še kak teden potem se ne preveč naprezat.

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Je mogoč naravni porod po carskem rezu?
Kako pogost je naravni porod po carskem rezu, ali se priporoča in kako se na njega pripraviti, smo govorili z izr. prof....
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?