|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje imajo punčkaste poganjalce?
12.9.2005 11:31:17   
puncica
Iščemo punčkast poganjalec, ne avto al pa traktor al pa ne vem kakšno mašino, mi bi raje imel kakšno živalco al pa kej podobnega, pa kej v rdeči, rumeni, svetlo živi barvi. A kdo ve kje dobit, ker jaz vidim sam te avtomobilčke pa traktorje, pa čudne poganjalce, a res ni ničesar za punčko? A ja pa da ni glih ful drago, tam okol 6 jurjev
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kje imajo punčkaste poganjalce?
13.9.2005 7:40:14   
puncica
A pol takega res nikjer nimajo

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kje imajo punčkaste poganjalce?
13.9.2005 16:44:52   
Annny
jaz sem nekje videla take s kurjo ali medvedovo glavo na balanci- po moje, da v BC. Stali so okrog 10 jurjev.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kje imajo punčkaste poganjalce?
13.9.2005 16:54:38   
soncece24
ma če ne boš našla ji pa pač kupi avto... saj punce tudi avto vozimo, al ne? Sicer pa ne verjamem, da se ona sekira, kaj je gor narisano, samo da bo fajn za vozit...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kje imajo punčkaste poganjalce?
15.9.2005 23:21:53   
Bib
Pa še v Pikapolonici poglej.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kje imajo punčkaste poganjalce?
19.9.2005 23:24:17   
andrejaz
Če se prav spomnim, sem videla v trgovini Sonček na Bledu poganjalca v obliki živali- mislim da je bila krokodilja glava.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kje imajo punčkaste poganjalce?
21.9.2005 10:23:42   
puncica
Ja nič ne bo očitno, nam ni nič všeč, tist ko je na balanci je pa že kolo, tako da mi iščemo prav tak avto, ko se poganja, pa da bi bila kaka pikapolonica al pa kej podobnega, ja nič, bomo pa brez al pa prerastli. Vseeno hvala punce

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje imajo punčkaste poganjalce?
22.8.2018 15:01:03   
rozica1234
Ojla! Mi smo pa vzeli za našo princesko poganjalčka v otroški trgovini Silly. In sicer najlepšega poganjalčka Kinderfeets Tiny Tot roza barve. Poganjalček je super, ker je tricikel, ko pa je otročiček pripravljen ga lahko spremenite v dvokolesnik. Mi smo ji ga kupili pri 1. letu, pri letu in pol pa je že vozila dvokolesnika. Zraven ima seveda popolno čeladico za princeske EGG Helmets z roznim pikčastim skinom in kronico za gor. Je najbolj fina dama na kolesu hihi user posted image Je pa tudi čelada super, ker jo ima lahko tudi za smučanje. Extra zadovoljni user posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje imajo punčkaste poganjalce?
22.3.2020 23:12:27   
helen11
Pozdravljeni mi smo naši mali kupili poganjalčka v spletni trgovini www.minilu.si, sicer vidim, da našega ni več na voljo. Drugače a je poganjalček res must have stvar za otroka. Lp

(odgovor članu rozica1234)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pomlad je prebudila tudi klope
S pričetkom pomladi se prebujajo tudi na prvi pogled nedolžni klopi, ki prenašajo vse prej kot nedolžen virus klopnega m...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hval...
Pravila in pogoji nagradne igre HiPP: Hvala mama.




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?