|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Lega dvojčkov
31.7.2008 21:40:55   
irenav
Tiste, ki ste rodile dvojčke vaginalno: Kdaj so se vam malčki obrnili južno? Moja dva ležita prečno z glavicama na isti strani. Želim roditi naravno, vendar pa bi se vsaj eden od niju moral obrniti z glavico navzdol. Za to pa je vedno manj možnosti glede na to da sem v 32 tednu. Lep pozdravček vsem!

Irena

_____________________________

2.9.08 sta se rodila moja sončka!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Lega dvojčkov
31.7.2008 21:56:09   
CUKRČEK
meni sta se pravijno obrnila že pred 30-im tednom. Rodila sem pa naravno v 34.tednu,.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu irenav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Lega dvojčkov
31.7.2008 22:09:54   
max23
pri meni je bila ena obrnjena, druga se je pa 2 dni pred porodom. Rodila sem v 34 t., brez zapletov.
Srečno

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Lega dvojčkov
31.7.2008 23:11:13   
ZvezdicaZaspanka
Moja dva sta bila oba v medenični legi. Rodila sem naravno, 10 dni pred rokom, brez zapletov, čeprav je večina menila, da je to nemogoče in da je v tem primeru edino možen carski rez. Imam srečo, da sem naletela na porodničarja, ki sem mu zaupala in samo njemu lahko zahvalim, da sem imela tako lep porod, saj bi me (oz. so me bili že) napotili na CR in to v začetku 37. tedna, čeprav v nosečnosti nisem imela nobenih težav.

(odgovor članu max23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Lega dvojčkov
1.8.2008 9:49:50   
GoYa
Že nekje takoj po polovici nosečnosti sta bila z glavico navzdol. Rodila pa sem 15 dni pred PDP, sproženo (na mojo željo), naravno.

(odgovor članu ZvezdicaZaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Lega dvojčkov
2.8.2008 9:33:54   
tatam
Meni se je  Ajček kar hitro obrnil glavično in je tak ostal do poroda,Bječka pa so obračali,ko se je prvi porodil.So meli potem prostor za menavriranje user posted image

(odgovor članu GoYa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Lega dvojčkov
2.8.2008 14:45:52   
l.daisy
pri meni sta bila že pred morfologijo A - desni medenično in B - levi glavično... potem se je pa nekaj dni pred porodom A - desni zbrcal v prečno, B - levi je pa ostal glavično, se prvi spustil in postal A... user posted image
in so imeli po porodu manjšo frko, kateri je A in kateri B, ker so pri rojenem Aju (levem dvojčku, ki so ga v nosečnosti označevali B) že prej sumili na razširjen votli sistem ledvic, pregledovali so pa Bja ("nosečniški" A)user posted image

joj, joj sem zakomplicirala:)

rodila sem pa pri 38 2/7, porod sprožen...


< Sporočilo je popravil l.daisy -- 2.8.2008 14:47:55 >


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Lega dvojčkov
5.8.2008 8:16:16   
pikceva
Meni je pa A ležal že od morf. glavično, B pa se je zadnji dan obrnil iz prečne lege v glavično. Torej je vse mogoče :)

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Lega dvojčkov
5.8.2008 12:23:33   
sayuri
Moja dva sta se obračala do zadnje dne pred porodom. Sicer je A jevček bil celo nosečnost na ritki, B ejevček pa je menjal poze vsak teden user posted image . NA zadnjem UZju en dan pred porodom (rodila pri 36 2/7) pa se je A obrnil na glavo, B pa je zlezel visoko gor in bil prečno. Smo poskusili vaginalno, vendar si niso upali tvegati zaradi Bjevčka. Tko da sem imela CR

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Lega dvojčkov
5.8.2008 18:26:26   
emaa
A je bil od 26. tedna naprej zadnjično, B se je obračal stalno. Ob razpoku mehurja, se je Ajeva ritka spustila v kanal, tako da sem imela CR (pa je porod drugače napredoval, bila sem odprta in imela potisne popadke)

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




Koliko krat na teden menjate brisače?
endrina



vsaki dan (24%)

vsaki 2. dan (21%)

vsaki 3. dan (24%)

enkrat na teden (24%)

enkrat na 14.dni (3%)

po vsakem umivanju (4%)


Število vseh glasov: 403

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!