|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne vem kako si pomagati...
9.12.2021 13:35:05   
Sniffy

Pozdravljene. 

Sem v 5. tednu prve nosečnosti. Že od 4.tedna imam slabosti, za katere sem skoraj prepričana, da sem si jih “priklicala” sama.  Bruham ne. Ves čas sem lačna, ampak od hrane mi prav nič ne diši. Komaj se prisilim, da pojem nekaj grižljajev prepečenca. Še najbolj mi paše voda in jabolčni kompot. Pred zanositvijo sem imela 43kg, seveda pa ker nič ne jem kg samo padajo in sem (že) na 40kg. Vem, da si dete vzame dovolj in da je pomembno le to, da pijem dovolj, a vendar sem občasno prav obupana in mi nasvet “sej bo minilo” prav nič ne olajša stanja. Vem da bom zmogla, tako se veselim otroka, nosečnost je bila načrtovana..  ampak na trenutke mi je res tako zelo hudo in si z svojimi skrbmi samo še poslabšam fizično in psihično stanje. Res ne vem kako si pomagati, da se vsaj malo spravim k sebi in v boljše stanje? 


Sniffy. 



Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne vem kako si pomagati...
9.12.2021 20:55:50   
beba92
Tudi jaz sem shujsala, ze tako sem bila po mnenju zdravnika podhranjena in se se dodatno shujsala, ker sem komaj kaj spravila v sebe ... Ampak nic bat, otrocek dobi vitame kolikor jih potrebuje, ker jih telo "skladisci".... Sama sem vecinoma jedla kruh in radensko ampak s taksno muko 🤮 Saj bo, vse mine, tudi ta peklenska slabost 🤗

(odgovor članu Sniffy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne vem kako si pomagati...
10.12.2021 12:49:21   
Sniffy
beba92 ❤️ hvala za odgovor in pomiritev. Pa se slabosti do 14. tedna slabšajo ali ostanejo iste kot do sedaj? Res si ne želim, da bi bilo še slabše...

(odgovor članu beba92)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne vem kako si pomagati...
10.12.2021 16:37:53   
beba92
Ponavadi gre na bolje, najhujsi so tisti tedni od 8. pa nekje do 12. 

(odgovor članu Sniffy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?