|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   OBISK, porodnišnica LJ
20.4.2018 0:49:22   
Anonimen
Živjo, mi lahko katera pove, me čahko med časom obiskov obišče sestrična, imava posebno vez? Sta lahko s partnerjem oba pri meni na obisku, ob istem času?
Slišala sem, da so stroga pravila, če katera ve, bi bila zelooo vesela informacije! Še bolj pa moja sestrična. Do poroda še imam kar nekaj časa, pa vseeno user posted image Hvala!user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: OBISK, porodnišnica LJ
20.4.2018 7:18:55   
Sofie

Obiski so dovoljeni samo za zdravega partnerja in otroke. In tako je tudi prav. Sobe so majhne in ni prostora za več obiskov. Sestrična bo že počakala dva dni da vidi dojenčka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: OBISK, porodnišnica LJ
29.5.2022 21:18:55   
Lelly28 RR
V času koronavirusa, so obiski še bolj zaostreni. Poleg tega v prvih dveh dneg morda mamica navezati stik z dojenčkom in ne da ga pride pogledat cela družina do petega kolena nazaj

(odgovor članu Sofie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?