|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Orgazem...
2.7.2009 14:34:09   
Anonimen
Svojega partnerja obožujem...sex z njim čudovit..ampak do orgazma pa ne pridem, razen če se samozadovoljujem...
nevem kak naj napišem da boste razumele...vsi vemo, da ko doživimo orgazem, da ko nam pride, da se izloči neka tekočina-pri moških sperma, pri ženskah pa....nevem no...Ne doživim takega orgazma da bi ga čutila z vso silo...ampak ko mi paše poza pri sexu enostavno orgazma ni...je pa "tekočina" vedno prisotna....
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Orgazem...
2.7.2009 14:35:46   
puncica
vse je v glavi tle ti noben ne more pomagat sam sama si lahko.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Orgazem...
2.7.2009 14:49:30   
Anonimen
Pri meni je enako. Vse je super med seksom (razen da mi ne pride), mi paše in vse, ampak orgazma pa ne doživim, razen če se sama samozadovoljujem.

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Orgazem...
2.7.2009 14:50:37   
water lily
A tud če si same al pa on med seksom pomagate ne?
Ali vam pač samo pri sami penetraciji ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Orgazem...
2.7.2009 15:00:51   
puncica
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Ali vam pač samo pri sami penetraciji ne?



po moje to


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Orgazem...
2.7.2009 15:09:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

IZVIRNO SPOROČILO: water lily

Ali vam pač samo pri sami penetraciji ne?



po moje to



točno tak jauser posted image

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Orgazem...
2.7.2009 15:14:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily

A tud če si same al pa on med seksom pomagate ne?
Ali vam pač samo pri sami penetraciji ne?



Samo če se sama mi pride, če mi partner kaj pomaga mi ne pride, ne pride mi med penetracijo.


(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Orgazem...
2.7.2009 16:05:08   
Anonimen
poizkusi medtem, ko sexsata sama sebe zravn drazit.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Orgazem...
2.7.2009 16:25:18   
Anonimen
A si probala bit ti zgoraj? To je eden najboljših položajev, da prideš do orgazma - vsaj pri meni, no, pa tudi marsikatera druga pravi tako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Orgazem...
2.7.2009 17:18:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

A si probala bit ti zgoraj? To je eden najboljših položajev, da prideš do orgazma - vsaj pri meni, no, pa tudi marsikatera druga pravi tako.




Sem probal. Ampak ne pomaga.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Orgazem...
2.7.2009 17:53:25   
čebelica01
pol naj se pa partner mal bolj potrudi in naj se zavzame in te obdela tko , da bož doživela tale veliki OOOOOO.



_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Orgazem...
2.7.2009 19:14:13   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

je pa "tekočina" vedno prisotna....




kako pa to zgledauser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Orgazem...
2.7.2009 19:15:36   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

pol naj se pa partner mal bolj potrudi in naj se zavzame in te obdela tko , da bož doživela tale veliki OOOOOO.





ma ne gre to tako.Meni tudi nikoli med samim sexom ne pride....edino pri oralnemuser posted image

(odgovor članu čebelica01)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Orgazem...
2.7.2009 19:16:35   
urška
pušenjak pravi, da je orgazem v glavi. torej bi bilo mogoče malo za razmislit zakaj ga ne doživiš. če ga lahko sama potem frigidna nisi. torej mora bit vzrok psihološki. pa ne mislit da sem jaz srečnica, ki doživi orgazem vsakič med penetracijo. pa se sploh ne sekiram, ker če ga ne tako, ga bom pa kako drugačeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Orgazem...
2.7.2009 19:43:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: urška

pušenjak pravi, da je orgazem v glavi. torej bi bilo mogoče malo za razmislit zakaj ga ne doživiš. če ga lahko sama potem frigidna nisi. torej mora bit vzrok psihološki. pa ne mislit da sem jaz srečnica, ki doživi orgazem vsakič med penetracijo. pa se sploh ne sekiram, ker če ga ne tako, ga bom pa kako drugačeuser posted image


anonimna 2.
Jaz ga z možem tud ne doživim...s penetracijo pa vedno.Pa ga ljubim,obožujem,skupaj sva vsrto let.Pri sexu nenormalno uživam ampak zgolj med odnosom ni orgazma.Pa nikoli nisem imela zadržkov,imam rada sex.Ampak tako pač je.

(odgovor članu urška)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Orgazem...
2.7.2009 19:48:57   
water lily

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: urška

pušenjak pravi, da je orgazem v glavi. torej bi bilo mogoče malo za razmislit zakaj ga ne doživiš. če ga lahko sama potem frigidna nisi. torej mora bit vzrok psihološki. pa ne mislit da sem jaz srečnica, ki doživi orgazem vsakič med penetracijo. pa se sploh ne sekiram, ker če ga ne tako, ga bom pa kako drugačeuser posted image


anonimna 2.
Jaz ga z možem tud ne doživim...s penetracijo pa vedno.Pa ga ljubim,obožujem,skupaj sva vsrto let.Pri sexu nenormalno uživam ampak zgolj med odnosom ni orgazma.Pa nikoli nisem imela zadržkov,imam rada sex.Ampak tako pač je.


hmuser posted image

Drugače pa to da se nej mož potrudi.....hja, dedc se lahko trudi kolkr hoče če ženska ne sodeluje in sam čaka da ji bo prišlo. Mišice si okrepite, domišlijo uporabite pa mal migajte. Pa ne skoz razmišljat o tem al bo al ne bo. Če pa ne pride direkt med odnosom si pa pač vmes z rokami pomagajte. Zakaj pa mislte da nam je bog dal dveuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Orgazem...
2.7.2009 19:54:58   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: water lily


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: urška

pušenjak pravi, da je orgazem v glavi. torej bi bilo mogoče malo za razmislit zakaj ga ne doživiš. če ga lahko sama potem frigidna nisi. torej mora bit vzrok psihološki. pa ne mislit da sem jaz srečnica, ki doživi orgazem vsakič med penetracijo. pa se sploh ne sekiram, ker če ga ne tako, ga bom pa kako drugačeuser posted image


anonimna 2.
Jaz ga z možem tud ne doživim...s penetracijo pa vedno.Pa ga ljubim,obožujem,skupaj sva vsrto let.Pri sexu nenormalno uživam ampak zgolj med odnosom ni orgazma.Pa nikoli nisem imela zadržkov,imam rada sex.Ampak tako pač je.


hmuser posted image

Drugače pa to da se nej mož potrudi.....hja, dedc se lahko trudi kolkr hoče če ženska ne sodeluje in sam čaka da ji bo prišlo. Mišice si okrepite, domišlijo uporabite pa mal migajte. Pa ne skoz razmišljat o tem al bo al ne bo. Če pa ne pride direkt med odnosom si pa pač vmes z rokami pomagajte. Zakaj pa mislte da nam je bog dal dveuser posted image



ja,saj če si z roko pomagam ni problem.Samo hočem povedat,da med samim kako bi napisala..med nabijanjemuser posted image mi ne pride,pa lahko delam kaj želim.

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Orgazem...
2.7.2009 19:57:48   
water lily

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: water lily


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: urška

pušenjak pravi, da je orgazem v glavi. torej bi bilo mogoče malo za razmislit zakaj ga ne doživiš. če ga lahko sama potem frigidna nisi. torej mora bit vzrok psihološki. pa ne mislit da sem jaz srečnica, ki doživi orgazem vsakič med penetracijo. pa se sploh ne sekiram, ker če ga ne tako, ga bom pa kako drugačeuser posted image


anonimna 2.
Jaz ga z možem tud ne doživim...s penetracijo pa vedno.Pa ga ljubim,obožujem,skupaj sva vsrto let.Pri sexu nenormalno uživam ampak zgolj med odnosom ni orgazma.Pa nikoli nisem imela zadržkov,imam rada sex.Ampak tako pač je.


hmuser posted image

Drugače pa to da se nej mož potrudi.....hja, dedc se lahko trudi kolkr hoče če ženska ne sodeluje in sam čaka da ji bo prišlo. Mišice si okrepite, domišlijo uporabite pa mal migajte. Pa ne skoz razmišljat o tem al bo al ne bo. Če pa ne pride direkt med odnosom si pa pač vmes z rokami pomagajte. Zakaj pa mislte da nam je bog dal dveuser posted image



ja,saj če si z roko pomagam ni problem.Samo hočem povedat,da med samim kako bi napisala..med nabijanjemuser posted image mi ne pride,pa lahko delam kaj želim.


To pa nisi edina. Pravijo da ni vsaka ženska zmožna doživet orgazem s samo penetracijo. V bistvu jih je več takih, ki ga ne kot tistih ki ga.
Drgač pa kaj pa manjka orgazmu do katerga prideš s pomočjo rokic?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Orgazem...
2.7.2009 20:04:23   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: water lily


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: water lily


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: urška

pušenjak pravi, da je orgazem v glavi. torej bi bilo mogoče malo za razmislit zakaj ga ne doživiš. če ga lahko sama potem frigidna nisi. torej mora bit vzrok psihološki. pa ne mislit da sem jaz srečnica, ki doživi orgazem vsakič med penetracijo. pa se sploh ne sekiram, ker če ga ne tako, ga bom pa kako drugačeuser posted image


anonimna 2.
Jaz ga z možem tud ne doživim...s penetracijo pa vedno.Pa ga ljubim,obožujem,skupaj sva vsrto let.Pri sexu nenormalno uživam ampak zgolj med odnosom ni orgazma.Pa nikoli nisem imela zadržkov,imam rada sex.Ampak tako pač je.


hmuser posted image

Drugače pa to da se nej mož potrudi.....hja, dedc se lahko trudi kolkr hoče če ženska ne sodeluje in sam čaka da ji bo prišlo. Mišice si okrepite, domišlijo uporabite pa mal migajte. Pa ne skoz razmišljat o tem al bo al ne bo. Če pa ne pride direkt med odnosom si pa pač vmes z rokami pomagajte. Zakaj pa mislte da nam je bog dal dveuser posted image



ja,saj če si z roko pomagam ni problem.Samo hočem povedat,da med samim kako bi napisala..med nabijanjemuser posted image mi ne pride,pa lahko delam kaj želim.


To pa nisi edina. Pravijo da ni vsaka ženska zmožna doživet orgazem s samo penetracijo. V bistvu jih je več takih, ki ga ne kot tistih ki ga.
Drgač pa kaj pa manjka orgazmu do katerga prideš s pomočjo rokic?user posted image



ničuser posted image

(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Orgazem...
2.7.2009 21:36:33   
urška
tolkrat zapovrstjo pa ne tm forumu še nisem bla citirana.

user posted image user posted image user posted image user posted image se mi kr fajn zdi user posted image user posted image user posted image

drgač pa kot sem že rekla. jaz se ne sekiram če orgazma ni med penetracijo. lohk je tudi pol. lohk je že prej. in ne, unmu z roko nič ne manjka. sem saj sigurna da bouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Orgazem...
3.7.2009 8:26:23   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: water lily
To pa nisi edina. Pravijo da ni vsaka ženska zmožna doživet orgazem s samo penetracijo. V bistvu jih je več takih, ki ga ne kot tistih ki ga. 


Po eni statistiki naj bi s penetracijo orgazem redno doživelo samo okoli 30% žensk, okoli 30 % redno z draženjem ščegetavčka, razlika pa orgazma sploh ne doživi ali zelo redko.


(odgovor članu water lily)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Orgazem...
3.7.2009 9:16:54   
Anonimen
nasvet:
Bodi zgoraj, pa si daj roko na ščegija pa se premikaj tako da ti bo pasalo pa probi na takšen način doživet orgazem, drugače se pa strinjam vse je v glavi in to je težko pošlihtat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Orgazem...
3.7.2009 10:09:57   
Anonimen
Jaz si med sexom včasih pomagam z vibratorjem, pa mi potem vedno pride. Ni lepšega ga imeti notri (penis) in doživeti orgazem. Bi kar zdajle, pa ga ni doma...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Orgazem...
3.7.2009 15:35:33   
TIA22
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

je pa "tekočina" vedno prisotna....




kako pa to zgledauser posted image user posted image


in kaj je tukaj smešnega? ...a tebi ko ti pride, ti nič ne "priteče"???

sem se res malo nasmejala ob vaših odgovorihuser posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil TIA22 -- 3.7.2009 15:36:27 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Orgazem...
3.7.2009 15:47:00   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

je pa "tekočina" vedno prisotna....




kako pa to zgledauser posted image user posted image


in kaj je tukaj smešnega? ...a tebi ko ti pride, ti nič ne "priteče"???

sem se res malo nasmejala ob vaših odgovorihuser posted image user posted image user posted image




ne,nič mi ne priteče,zato sprašujemuser posted image

(odgovor članu TIA22)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?