|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročni prstan
27.6.2007 10:29:59   
Anonimen
Moj mož noče nositi poročnega prstana. Mene to zelo moti. Natakne ga samo takrat, ko mu ga jaz dam in ko greva kam skupaj. Sam od sebe se nikoli ne spomni. Zanimajo me vase izkusnje?lp

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 3.7.2007 14:52:22 >
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 10:32:01   
anitaz
Če opravlja tako delo, da ga lahko ovira ali celo ogroža pri tem, potem je razumljivo da ga nima. Mojemu stricu se je enkrat "zataknil" pri delu in bi bil skoraj ob prst.....

Če pa kje drugje tiči razlog, potem je pa to druga zgodba....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 10:32:54   
Anonimen
Moj oči ga tud ni nikol nosu. Ga je ful motil.
Nima ljubezen in prstan nobene veze-za moje pojme
Mene osebno tud prstani ful motijo. Še sreča da nisem poročenauser posted image

< Sporočilo je popravil karin24 -- 27.6.2007 10:33:30 >

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 10:33:01   
Anonimen
Ne opravlja taksnega dela, pravi da ga moti.....

saj me zanimajo samo vase izkusnje....

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 10:37:50   
Anonimen
Moj je pred poroko govoril, da ga ne bo nosil, ker ni navajen prstanov. Pa sem naročila prstana, ki sta široka 1 cm in ful masivna, sploh ne zgledata poročna in mu je bil tako všeč, da ga nosi. Je pa res, da ima tako delo in hobi, da ga precej ovira in ga zato večkrat raje pusti doma, ampak ko pride domov ga takoj vzame in si ga da na prst. Ga obesi kar na kljuko za jakne na hodniku in ko pride domov ga takoj vidi in da gor. Se pa tudi zgodi, da je par dni brez.
Poznam pa res veliko moških, ki ga ne nosijo. Jih enostavno ovira, ves čas ga čutijo, ovira jih pri delu, ni jim všeč nosit nakit......in jim gre prav na živce, ker jih žene ves čas s tem nervirajo. Nositi prstan še ne pomeni ničesar, tudi bolj ali manj te nima zaradi tega rad.

(odgovor članu anitaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 10:47:23   
sazi
od naju ga nihče ne nosi - tudi mene moti, tako da ga popolnoma razumem
vedno mi malo zatečejo prsti in me potem tišči, če pa bi bil večji, bi mi padal dol - imam tako čudne členke in moj mož tudi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 10:54:56   
srki
Nisem poročena, vendar pa poznam kar nekaj takšnim poročenih, ki prstana ne nosijo. Nekateri zaradi narave dela, moj oče vem, da ga je nosil samo prvi dan poroke, vsaj tako je mami rekla, pa sta še vedno poročena-že 30 let.

To je zame isto, kot beseda "ljubim te"user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 10:56:08   
MarijaPo
Moj moz ga tudi nikoli ne nosi, pa tud njegov prstan ne zgleda kot porocni.

Se je pa ze takoj, ko ga je dobil, naucil v zepu snet, tako da mi po moje ne bi dosti koristilo pri potencialnem varanju.

Kako te to, da ga ne nosi, lahko moti?

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 10:58:00   
jagoda77
moj je že takoj rekel, da ga poročni prstan moti in da ga ne bo nikoli nosil.. sem rekla samo, da potem pa naj meni tolk večjega kupi, jaz ga pa bom nosila user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 10:58:52   
tanikaa
Moj Kretenček ga tudi ne nosi.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 11:00:04   
Taula
Moj Kretenček ga tudi ne nosi.


A smo kaj zamudili?user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 11:00:29   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Moj Kretenček ga tudi ne nosi.


A smo kaj zamudili?user posted image


Ne. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 11:01:13   
Taula
Sumljiva si ti meni...user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 11:01:47   
tanikaa
Zakaj? Saj sem napisala čisto resnico. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 11:01:49   
orhideja75
jaz in moj mož pa ga nosiva od poroke. in mi je ful lepo videti prstan na moški roki.
ne vem pa, če bi me motilo, če ga moj ne bi nosil.
nekateri se ne morejo navaditi na njih. ga pa tudi moj oči nosi od začetka.
veš včasih pa katere kar gledajo na to ali ima moški prstan, da bi speljale poročenega. se ne sekiraj, da bi te lahko potem lažje prevaral, če ga nebi nosil.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 11:30:34   
ronja
Nekateri ljudje ne maramo preveč nakita, sploh ne prstanov, ki dejansko malo ovirajo pri gibanju s prsti - vsaj meni se zdi... Jaz ga ne bi mogla nosit, pa če bi si on to še tako želel, saj bi probala, samo ne vem, če bi se lahko navadila, se mi zdi... že laka ne morem met na nohtih (sem enkrat probala po nasvetu "tovariša" za kitaro, da se mi ne bi par dni pred nastopom kak noht zlomil, pa sem mela samo podlak gor, pa me je tako motilo, da sem skoraj znorela... prstan je pa še hujše...)
No, kot karin mam tudi jaz to srečo, da mi ni trebauser posted image .

Fantje sploh niso navajeni na nakit in ga verjetno res prav fizično moti... Po moje to ne pomeni nujno neke psihične ovire... Prstani so res štorasti...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 11:33:12   
Pajaca
Moj oče je zabetoniral prstan v prvo plato.... tko da je hiša trdna.

Jaz pa vem, da prstana nikoli ne bi nosila, ker me ves nakit ful moti in me noben ne bi prepričal naj nosim poročni prstan. Se mi zdi to bedarija da od moža nekaj takega zahtevaš. Če ga ne mara nositi ga ne mara, če ga moti ga pač moti. Jaz ga popolnoma razumem

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 12:00:50   
sandrca
moj ga tudi ne nosi, zaradi narave dela, jest ga pa ne nosim ker me moti. pa zato nimam mojga nič manj rada user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 12:02:04   
Anonimen
js ga ne nosm ker me moti. A ste slišale kolk nesreč se je že zgodil zarad prstanov, en se je nekam zataknu mu je prst odtrgal, loh se za kluko zatakneš si prst zlomš,...user posted image

(odgovor članu Pajaca)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 12:03:54   
lemavrica
Midva jih nosiva ampak moj ga zarad določenih razlogov nosi na desni roki zvečer ga pa včasih da dol. Sprva sva se itak dogovorila da ga on ne bo nosil zdaj pa ga. Nejbrž me nebi motilo če ga nebi nosil, ker gre meni včasih tudi na živce da imam karkoli na sebi od nakita in mi prov paše ga dat dol.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu sandrca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 12:08:51   
Maxica
Moj mož tudi ne nosi nobenega nakita. Tudi za poročni prstan je že prej povedal, da ga ne bo nosil, ker ga moti. Imava pa res tudi take bolj konkretne, debelejše prstane. Tudi sama ga doma ne nosim.
Ma to me pa res niti najmanj ne moti, kaj bi mu še s tem težila. Saj zaradi tega nima mene nič manj rajši, jaz pa njega tudi ne bolj, če ima prstan gor. Se mi zdi to čista odločitev posameznika in ne izkazovanje ljubezni.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 12:11:26   
Anonimen
Ne vem zakaj me moti?Mogoce zato, ker opazam pri svojih sodelavcih, ki so poročeni in ga vsi lepo nosijo in so ponosni na to...Ne vem meni je full lepo ,da bi ga imel. In niti priblizno ne mislim, da sem s prstanom kaj bolj varna pred varanjem, ker ene se raje padajo na poročene. Ne vem zanimalo me je vase mnenje in vidim, da jih 90% ne nosi in da vas ne moti!Pomaga!!!!

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 13:16:41   
anja80
Moj  dragi ga nosi, jaz pa ne, ker imam potem ful otečene prste in ga še dol ne spravim.
Če bi ga spravila gor, bi ga verjetno nosila. Mogoče in upam, ga še kdaj bom.
Drugače pa mi je zelo lepo, če ga ljudje nosijo, razumem pa tudi tiste, ki ga ne morejo nositit zaradi narave dela.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 13:25:17   
trojči
Meni je tudi lepo, če ima moški poročni prstan gor, veliko simbolike je v tem, pove mi, da ima rad svojo ženo. Čeprav sem proti porokam, ker obljubiš nekaj, česar morda ne boš mogel izpolniti, mi je pa ta vidik (nošnja prstana) všeč. Kaj češ, zrasla ob pravljicah. user posted image


Sama ne nosim nobenega nakita, prstanov, verižic, zapestnic, še ure nimam na roki. Ker mi je nekdo, ki mu zaupam, povedal, da ima nakit vpliv na našo psiho. Da bi ga bilo treba pred nošenjem stestirat, stane pa starih 50 jurjev. Ker me nakit tudi moti, se nisem odločila za investicijo. Ko se res moram urediti, npr. kak slovesen dogodek in globok izrez, si dam za tistih nekaj ur zlato verižico gor.


(odgovor članu anja80)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: POROČNI PRSTAN
27.6.2007 13:26:58   
Anonimen
Moj ata ga nima na prstu, ker dela na gradbišču in ga moti, zato si ga je dal na verižico, ki jo zmeraj nosiuser posted image

(odgovor članu anja80)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?