|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prebavna motnja maščobnih kislin
1.6.2006 8:36:02   
KBM
Zanima me,če ima katera probleme s to motnjo pri otroku - mi smo bili na pregledu krvi in sumiju da ima Karin to prebavno motjo,zaenkrat smo na dieti dokler ne dobimo izvida iz Londona kaj so ugotovili!


_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prebavna motnja maščobnih kislin
1.6.2006 8:37:51   
Seven*
Boris. A ves kako se strokovno rece tej bolezni?

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prebavna motnja maščobnih kislin
1.6.2006 8:57:45   
KBM
Seven se bom pozanimava in ti napišem,ker so mi v bolnici omenili samo tako kot sem že jaz napisala!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prebavna motnja maščobnih kislin
1.6.2006 9:00:14   
Anonimen
Mislim,da so to metabolne motnje.Moj je tudi imel sum nato vendar so v Londonu izključili.Če pa bi potrdili bi moral iti tja na zdravljenje.

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prebavna motnja maščobnih kislin
1.6.2006 9:20:03   
KBM
Meni niso nič omenili da bom morala tja na zdravljenje,če ima to motnjo!
Je pa res,da bomo imeli dieto in redno kontolo krvi in urina pri nas!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prebavna motnja maščobnih kislin
1.6.2006 10:19:43   
Anonimen
No mogoče je odvisno tudi za kako motnjo gre.Meni so takoj povedali naj bova pripravljena,če pridejo pozitivni izvidi da greva tja na zdravljenje.Hvala bogu so prišli negativni.Oni pošljejo kri v London,da tam naredijo te preiskave kajti pri nas tega ne delajo oziroma nimajo takih aparatov zato.Upam,da bodo pri vas tudi negarivni izvidi.Kaj pa je drugače narobe z otrokom,če lahko vprašam ali je samo to'

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prebavna motnja maščobnih kislin
1.6.2006 10:50:12   
Anonimen
Sem šla gledat malo izvide nazaj.Pri mojem je šlo za sum met.motenj zaradi prevelike količine amoniaka,piruvata,natrija in nevem česa vse ne v krvi,ter za motnjo aminokislin to je kisla kri.Je imel vse povečano.Če pa bi potrdili to  tudi v Londonu bi pregledali kri meni in mojemu,ker je baje nekaj tudi podedovano.In,če je sestavina krvi nepravilna vpliva na vse organe najbolj na ledvice.Kaj pa je pri vama narobe?

(odgovor članu KBM)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prebavna motnja maščobnih kislin
1.6.2006 11:13:13   
KBM
Mi se moramo paziti maščob zato ima tudi dieto!In sicer ne prebavlja maščob,saj zaenkrat so tako ugotovili kaj več pa zvemo čez približno 4 tedne ko pridejo izvidi še iz Londona!
Pa tudi skozi imamo probleme s težo sedaj jih ima pri 7 mesecih in pol komaj 6350g,pravijo da je premalo!

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prebavna motnja maščobnih kislin
2.6.2006 9:20:49   
super lolo
Lahko gre za fenilketonurijo-motnjo v presnovi fenilalanina. Otrok hujša, ker izloča neprebavljeno hrano. 

(odgovor članu KBM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prebavna motnja maščobnih kislin
2.6.2006 10:23:21   
KBM
Bomo videli vam sporočim ko dobimo izvid
Lp

_____________________________

17.10.2005 ob 18.40 je na svet prijokala Karin in od takrat naprej je za naju življenje postalo še lepše!!

(odgovor članu super lolo)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?