|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvošolčki 2014
2.2.2014 17:04:09   
petea
Starši letošnjih bodočih prvošolčkov - a že kaj nestrpno čakate na dogajanje, povezano z vstopom otrok v šolo? user posted image

Informativni dnevi se približujejo, vpisi sledijo. user posted image
Prijeten prehod v šolsko obdobje želim vsem!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prvošolčki 2014
2.2.2014 17:08:36   
LuLu
hvala enako. Jaz še eno moram letos dati v prvi razred, potem pa mir s vpisi in adijoooo vrtec za vedno user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prvošolčki 2014
2.2.2014 17:15:59   
Flavia_
Se pridružujem user posted image

Kmalu vpišemo še našega navihanca, potem pa bosta oba škratka v šoli user posted image

Naš najmlajši sicer še ne kaže nekega hudega veselja in navdušenja, pa nič zato. Do septembra je še kar nekaj časa user posted image

Zaenkrat ga s tem ne obremenjujemo in ne opozarjamo, naj še uživa v vrtcu, dokler lahko user posted image

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prvošolčki 2014
2.2.2014 17:22:32   
petea
Uf, naš pa komaj čaka in se mu neznansko vleeečeee

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prvošolčki 2014
2.2.2014 17:34:00   
Flavia_

IZVIRNO SPOROČILO: petea
Uf, naš pa komaj čaka in se mu neznansko vleeečeee


Taka je bila naša prvošolka, drugi pa je njeno pravo nasprotje user posted image

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prvošolčki 2014
2.2.2014 18:11:02   
tinaaleks
Pri nas smo pa komaj začeli s šolo (nas še enkrat čaka čez 2 leti)!

Mala pa komaj čaka.....

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prvošolčki 2014
5.2.2014 15:49:14   
vetrnica
Na naši šoli je pa danes in jutri vpis prvošolčkov.

Pa naša punca tudi nima neke želje po šoli. Če jo vprašaš, bi kar v vrtcu ostala.
Je pa prišla na idejo (ne vem od kod), da si bo sama kupila šolsko torbo user posted image .

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu tinaaleks)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prvošolčki 2014
5.2.2014 20:43:44   
Flavia_
Mi imamo jutri 1.roditeljski sestanek za prvošolčke, naslednji teden pa je vpis user posted image

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prvošolčki 2014
11.2.2014 19:57:15   
Flavia_
Mi smo se danes vpisali v 1.razred in smo zelo zelo ponosni user posted image

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prvošolčki 2014
11.2.2014 20:01:34   
petea
mojega prvošolčka sem tudi jaz danes šla pospremit na prvi, formalni vpis na matični šoli;
drugega, na šolo, ki jo bo dejansko obiskoval, bova realizirala v naslednjih dneh

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prvošolčki 2014
11.2.2014 20:09:15   
petea
je pa zanimivo, kako imajo šole različno organizacijo in ponudbo;

podrobnosti lahko precej vplivajo na vtis o šoli

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prvošolčki 2014
12.2.2014 14:37:10   
Flavia_
Naši so imeli organizirano ustvarjalno delavnico in so izdelali klovna iz papirja user posted image V drugem kotičku pa smo si lahko ogledali učbenike, delovne zvezke in zvezke iz 1. razreda. Ta kotiček je navdušil tudi našega junaka, predvsem učbenik za matematiko - je takoj začel preštevat in računat user posted image

...in tako je vpis za nami, sedaj pa čakamo september user posted image

lp, flavia

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prvošolčki 2014
12.2.2014 14:38:31   
petea
pride v času čakanja na september še nekaj 'prijetnih' trenutkov na vrsto za starše - nakupovanje zvezkov in potrebščin ...

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prvošolčki 2014
12.2.2014 14:48:42   
Flavia_

IZVIRNO SPOROČILO: petea
pride v času čakanja na september še nekaj 'prijetnih' trenutkov na vrsto za starše - nakupovanje zvezkov in potrebščin ...


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Be the change you want to see in the World ...

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prvošolčki 2014
12.2.2014 17:27:06   
poli*
Ali ste že na vseh šolah dobili povabilo na vpis? Pri nas ni še nič user posted image

(odgovor članu Flavia_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prvošolčki 2014
12.2.2014 18:30:37   
petea
poli*, mislim da je večina matičnih šol vabila že poslala
preveri na spletni strani šole, kdaj bi naj imeli vpis

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prvošolčki 2014
17.2.2014 11:51:46   
sončnica24
Midva sva tudi prejšnji teden najinega lumpa vpisala v šolo (Maribor), še pa čakamo na eno testiranje - je rojen prvega novembra pa še nisma čisto prepričana če bo šel v šolo ali ne? Sicer je razvojno vse ok samo kako pa biti na miru to pa je prav umetnost.
Tako da me več kot zanimajo izkušnje mamic kako so se otroci ki so v šoli navadli na to da je pa v šoli treba pri mizi sedet ne okrog gledat in noret? To še mojemu namreč ni čisto jasno. Pa tudi nekega navdušenja nad šolo še ne kaže on vedno govori da mora bit najprej 6 let star da bo lahko šel v šolo?

Tako da kakršnekoli izkušnje z vašimi starejšimi otroci so več kot dobrodošle.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prvošolčki 2014
17.2.2014 13:42:34   
iikii
Ok super. Vsi se veselite mene pa meče v depresijo, ker bo moja mala šla v šolo naslednje leto. Zdi se mi, da je komaj prišla na svet. Zame konec vrtca ni ravno nekaj navdušujočega, ker to pomeni konec brezskrbnosti za otroka. Pa ne me sedaj vsi napasti. Ne mislim slabo... Težko se sprijaznim s tem pa čeprav vem, da tako pač je. Ali to nikogar ne gane, da so otroci naeknrat tako veliki?user posted image

---
Iztok,
web5.si - izdelava spletne strani


(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prvošolčki 2014
17.2.2014 14:12:29   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24
Tako da kakršnekoli izkušnje z vašimi starejšimi otroci so več kot dobrodošle.


sončnica24,
res da se se zahteva precej več sedenja za mizo v primerjavi z vrtcem, niso pa 'priklenjeni' nanjo celo dopoldne.

Marsikateremu res ne gre - tudi moj prvošolec bi bil nameščen vse drugače, samo normalno sede ne user posted image , a počasi se navaja.

Učiteljice skušajo motivirati otroke, jih navajati na šolski red, prosijo pa tudi vedno starše za sodelovanje, da jim tudi mi 'vcepljamo', kako se navajati na šolo.

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prvošolčki 2014
17.2.2014 17:18:18   
sončnica24

IZVIRNO SPOROČILO: iikii

Ok super. Vsi se veselite mene pa meče v depresijo, ker bo moja mala šla v šolo naslednje leto. Zdi se mi, da je komaj prišla na svet. Zame konec vrtca ni ravno nekaj navdušujočega, ker to pomeni konec brezskrbnosti za otroka. Pa ne me sedaj vsi napasti. Ne mislim slabo... Težko se sprijaznim s tem pa čeprav vem, da tako pač je. Ali to nikogar ne gane, da so otroci naeknrat tako veliki?user posted image

---
Iztok,
web5.si - izdelava spletne strani




Jaz te ne bom napadala se ti bom kar pridružla ker se tudi meni zdi da je ta čas prehitro minil (sploh ko študiram da bi skoraj leto več otroštva imel če bi bil rojen januarja al pa vsaj v prvi polovici leta), tako da se tudi jaz počutim približno enako in ne vem kdaj je ta čas odletel - se mi zdi da sma še včeraj prišla iz porodnišnice.

(odgovor članu iikii)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prvošolčki 2014
18.2.2014 14:51:18   
vetrnica

IZVIRNO SPOROČILO: sončnica24

Midva sva tudi prejšnji teden najinega lumpa vpisala v šolo (Maribor), še pa čakamo na eno testiranje - je rojen prvega novembra pa še nisma čisto prepričana če bo šel v šolo ali ne? Sicer je razvojno vse ok samo kako pa biti na miru to pa je prav umetnost.
Tako da me več kot zanimajo izkušnje mamic kako so se otroci ki so v šoli navadli na to da je pa v šoli treba pri mizi sedet ne okrog gledat in noret? To še mojemu namreč ni čisto jasno. Pa tudi nekega navdušenja nad šolo še ne kaže on vedno govori da mora bit najprej 6 let star da bo lahko šel v šolo?

Tako da kakršnekoli izkušnje z vašimi starejšimi otroci so več kot dobrodošle.


Lahko ti povem svojo izkušnjo s testiranjem pri psihologinji, ker bi morala iti hčerka že lani v šolo (je decembrska).
Meni se je zdela naša psihologinja na preverjanju pripravljenosti za šolo super. Najprej je vprašala mene in hčerko, ali si želi iti v šolo. Ko je hčerka rekla, da ne, je psihologinja rekla, da bo napisala tako, da ne bo treba iti. Je rekla, da je predvsem treba upoštevati otroka in njegovo pripravljenost na šolo. Po njenem mnenju bi lahko vsi novembrski in decembrski ostali še eno leto doma.

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prvošolčki 2014
19.2.2014 11:49:57   
sončnica24
Vetrnica - vidve sta bile obe skupaj ves čas, ker meni je gospa ki je mojega sina v šolo vpisala rekla da to testiranje organizirajo na šoli pridejo ti ki testirajo verjtn psihologi v šolo in najprej gre otrok k njim potem pa takoj za otrokom starši in jim povejo "rezultate" - tako da če je katera kakšno takšno testiranje dala skozi se mi laho javi da vidim kaj ga čaka.

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prvošolčki 2014
20.2.2014 13:14:55   
vetrnica
Ne,jaz nisem bila zraven pri testiranju.
Jaz sem jo pripeljala mogoče 5 min prej in, ko smo čakali da pridejo še drugi (pri nas se testirajo 3 otroci naenkrat), sva se pogovarjali. No, potem sem videla, da je psihologinja vsakega otroka in starše vprašala, zakaj so prišli in če želijo iti v šolo, ali bi raje preložili vpis.
Potem smo pa starši morali iti in pustiti otroke za 45 min pri njej.
Ko smo prišli nazaj, pa nam je povedala rezultate oz. približno kaj bo napisala.

Kolikor sem na hitro videla, mislim, da so imeli na listih nekaj za obkroževat, iskat razlike, nekaj narisat,... Verjetno kaj podaobnega kot imaš v teh (didaktičnih)revijah za 6 letnike, ki se jih da kupiti v trgovinah.

_____________________________

"Sreča ni v glavi in ne v daljavi, niti v žepu ali pod palcem zaklad. Sreča je, če se delo dobro opravi in če imaš koga rad." (Tone Pavček)

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prvošolčki 2014
7.4.2014 21:46:04   
petea
v trgovinah imajo razprodaje torb lanske sezone

(odgovor članu vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Prvošolčki 2014
2.6.2014 12:14:24   
Nusika35

IZVIRNO SPOROČILO: petea

v trgovinah imajo razprodaje torb lanske sezone


Ja res je, sem tudi sama videla da imajo v Mladinski knjigi popuste in izkušnje mi pravijo da je najbolje da jo kupim sedaj, je več izbire in normalno popusti.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
BLOG: Kaj pa, če nočem biti "samo"...
Sem slaba mama? Prevec delam? Premalo dam sebe otrokom? Sem sebična, ker uživam še v toliko drugih stvareh in ne samo v ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?