|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RDEČE PIKE PO TELESU
23.10.2006 17:09:13   
PBJ
Moj mali ima polno rdečih pikic po telesu. Ima jih povsod, najmanj pa na obrazu in glavi. Nekaj sem jih opazila že v soboto, včeraj in danes pa so se razpasle po celem telesu.
Včeraj zvečer je imel rahlo vročino 37,1, malo mu teče z noska

Sicer je alergik na KM, bil je tudi na jajca, ampak so zadnji izvidi pokazali, da je slednja alergija prešla. Tako da že en mesec je tudi hrano z jajci, samih jajc pa še ni jedel. Brezmlečne diete se držimo.

Ampak te pike so drugačne kot so se mu pojavile ob alergiji. Razen, če se je pojavila kakšna druga alergijauser posted image

Prilagam sliko, če katera ve, kaj približno bi lahko bilo??
Star je 15 mesecev.

Hvala in lp user posted image

Se bolj slabo vidi - na stopalu se nekaj več vidi...

< Sporočilo je popravil PBJ -- 23.10.2006 17:12:19 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
23.10.2006 17:15:04   
A-N-J-A
Naša Ela je tud dons ratala pikasta po trebuščku in hrbtu,pa hripava je pa z noska ji teče.
Je mela pa prijateljičina punčka isto in je to baje en virususer posted image .

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
23.10.2006 18:28:06   
nana 27
Pri nas oz. našem fantku so bile pikice podobne. Začele so se za ušeski (po obrazu praktično nič - malo na čelu), po trebuhu in hrbtu in se nato nadaljevale po okončinah, ampak najhuje je bilo po prsnem košu. Bil pa je tudi prehlajen in je zdravnica rekla, da gre za virus, pri katerem se pojavi še izpuščaj. Pikice so izginile same od sebe po 4ih dneh.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
23.10.2006 18:33:09   
A-N-J-A
A grejo otroci lahko v vrtec?Ne bi jo rada k dohtarju vlekla,ker bom cel dop. tam čakala da bo še kaj fasala pa še jaz sem noseča.

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
23.10.2006 18:47:11   
PBJ
Saj jaz ga tudi ne bi rada k zdravniku peljala, če nima vročine in se drugače dobro počuti.
Hvala, ste me potolažile.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
23.10.2006 18:48:42   
sonce21
Kaj pa če gre za 6. bolezen. Naša pikica jo je prebolela pred 14. dnevi. Simptomi: 3 dni povišana temperatura, nato izpuščaji, največ in najprej na prsnem košu, nato po celem telesu. čez tri dni izpuščaj izgine. Zdravljenje je samo simptomatsko - zniževanje temperature. Sicer pa, če vpišete v iskalnik 6. bolezen najdete kar nekaj na to temo.

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
23.10.2006 20:21:45   
PBJ
Moj je dobil vročino šele včeraj, ko so bile pike že prisotne, pa še to samo 37,1...

< Sporočilo je popravil PBJ -- 23.10.2006 20:22:07 >


_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu sonce21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
23.10.2006 20:54:59   
nana 27
Pri nas ni bila 6. bolezen. Zdravnica je rekla, da izpuščaj ni podoben tej bolezni, ampak je posledica virusa. V času pikic ga po nasvetu pediatrinje nisem dajala v vrtec, ampak sem za ta čas dobila bolniško - nega.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
24.10.2006 20:13:51   
A-N-J-A
No mi smo šli dons kr  h zdravniku.Je rekla,da je lahko škrlatinka al pa virusno obolenje.Ji je vzela bris in je pokazal,da je virusno.Ima pa ful vneto grlo in sem ji dala kar Calpol,ker jo najbrž grlo kar fajn boliuser posted image .

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
24.10.2006 21:44:00   
PBJ
A ima tudi vročino? Moj je nima, pike pa še imauser posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu A-N-J-A)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
24.10.2006 22:53:18   
Suzi*
Tudi mi smo včeraj imeli vročino malo čez 38, danes zvečer je bil pa že ves pikast, vročine več nima in tudi drugih znakov bolezni ne....torej gre tudi pri nas za ta virus. Zanima me, tiste, ki ste šle z otroci k zdravniku, a ste kaj dobile od zdravil? A se sploh splača hodit k zdravniku al nas bojo spet poslali domov brez vsega?

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
25.10.2006 11:23:22   
Pia67
Moja malčica je bila prejšnji teden 3 dni doma (začetek v nedeljo, izpuščaj povprečno traja 3 do 10 dni), dokler je bil viden izpuščaj. Dr. ni predpisal nobenih zdravil, gre za virusno obolenje, ki je nalezljivo, zato je priporočil, da je doma.
Skratka, ni bilo nobene hujše vročine, normalno razpoložena, šli sva vsak dan ven, na igralih se ni igrala, da ne bi se kdo kaj nalezel.user posted image

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
25.10.2006 14:44:24   
A-N-J-A
Naša nima nič vročine.
Ima vneto grlo zato so ji vzeli bris,ker bi bila lahko tudi škrlatinka.
Zdravil ne dobiš,ker gre za virusno obolenje.

(odgovor članu Pia67)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
25.10.2006 16:07:16   
mml
PBJ meni zgledajo tele pike in potek bolezni zančilni za enterovirozo (pa ena izmed virusnih zadev). Bolezen je večinoma blaga in izpuščaji minejo nekje v 5 -7 dneh. Vročina je pa večinoma nizka nekje med 37.5 in 38 stopinj. Poleg tega je lahko prisoten še izcedek iz nosu, oči, kihanje,...Je pa bolezen nalezljiva kot so pač nalezljive viroze
Upam, da boste kmalu OK.

_____________________________

Nasmej se življenju, čeprav je včasih hudo (Medvedek Pu)

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
25.10.2006 17:54:03   
lojzika
Ste že bolje? Ste šli k zdravniku?

Naš je imel nekaj podobnega bodi pozorna če bi se začele te pikice prelivati,

(odgovor članu mml)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
25.10.2006 20:16:46   
PBJ
Pikice že bledijo, samo na obrazu ima nekaj novih in na nogi nekaj malo večjih, pa mislim da bo bolje.

lojzika, kaj pa pomeni to, če se pikice začnejo prelivati?

Hvala vsem in lp

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: RDEČE PIKE PO TELESU
28.10.2006 11:48:37   
lojzika
Sory sem šele danes videla.
Nekako začnejo lesti ena v drugo. Mislim pa da pri vas ne gre za to kar je bilo pri nas, glede na to, da jih ima tudi po obrazu. Naš jih je imel po nogicah in rokicah in sicer je bilo to vnetje žil bila sva tudi v bolnici ampak je bilo na koncu vse ok. Ni nič kaj tako groznega sliši se pa obupno

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Ustvarite si velikonočno čarobnost kar doma
Pripravili smo nekaj idej, ki bodo zagotovo prinesle veliko veselja in čarobnosti v vaš praznični dom. Skupaj bomo spekl...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?