|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Re: Odškodnina po prometni nesreči
8.8.2016 9:46:22   
alisa55
Pozdrav,
pred 1 mesecom smo imeli prometno nesrečo. Udeleženi smo bili vsi 4 člani družine. Otroka sta imela odrgnine in buško. Jaz sem utrpela nateg vratnih mišic, odrgnine po telesu, ter ledveni predel.
Avto je totalka. Kriv je bil drug voznik, ki se je zaletel v nas od zadaj in nas je nato porinilo v ograjo.
Jaz imam še fizioterapijo.
Zdaj pa me zanima sledeče, ali se sploh splača uveljavljat odškodninski zahtevek? Ter koliko sploh lahko dobimo.
Če ima kdo kakšne izkušnje s tem,
hvala za pomoč in odgovor,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Re: Odškodnina po prometni nesreči
16.8.2016 11:59:16   
svetovalec
Seveda se splača uveljavljati od zavarovalnice povzročitelja, saj dobi vsak od udeleženih oseb v vašem primeru okoli 2 tisoč eur. Otroci ponavadi dobijo nekoliko višjo odškodnino. Glede na vaše diagnoze bi skupaj dobili okoli 8 tisoč eurov.
Dobro je tudi, če napravite slike udarnin po telesu z navadnim mobitelom in slike avtomobila. Pri osebnem zdravniku pa poveste, da vam je slabo od prometne, zaradi bolečin težave s spanjem, zaradi bolečin v ledvenem predelu ne morete delati zaklonov in preklonov, čutite mravljinčenje na prstih obeh rok, gibljivost vratu je zelo omejena...vsaki obisk in dodatna navedba težav bo prinesla višjo odškodnino vsakemu od vas.

Upam, da sem vam pomagal

Lepo pozdravljeni


< Sporočilo je popravil Admin -- 10.10.2016 21:05:53 >

(odgovor članu alisa55)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Re: Odškodnina po prometni nesreči
16.2.2018 14:40:44   
Iwaa
A mogoče kdo ve kaj je bolje? A da se odškodnina ureja preko kakšnega podjetja, ki se s tem ukvarjajo, ali je bolje iti do kakšnega odvetnika?

< Sporočilo je popravil lola85 RR -- 18.2.2018 14:22:46 >

(odgovor članu svetovalec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Re: Odškodnina po prometni nesreči
18.2.2018 14:21:55   
lola85 RR
Najbolje stopiti do kaksnega odvetnika, taksne so nase izkusnje.

(odgovor članu Iwaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?